Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:16:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: въпрос  (Прочетена 2703 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
elinorr
Гост
« -: Септември 26, 2013, 12:45:58 »

Здравейте,аз имам въпрос,който не е за тук,но все пак ще ви бъда благодарна,ако се намери някой да ми отговори.Играя в Алфа на V6,интересува ме там във форума ще влезе ли някой админ,който да даде някаква информация и да ни обърне внимание или по добре да забравим за този форум и решаване на проблемите ни и ако може още един въпрос да задам,все пак сте от същия екип-защо там никой не ни обръща внимание,ще спирате ли алфата.Благодаря,ако все пак ми отговорите!!!
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #1 -: Септември 26, 2013, 13:14:50 »

Здравейте,аз имам въпрос,който не е за тук,но все пак ще ви бъда благодарна,ако се намери някой да ми отговори.Играя в Алфа на V6,интересува ме там във форума ще влезе ли някой админ,който да даде някаква информация и да ни обърне внимание или по добре да забравим за този форум и решаване на проблемите ни и ако може още един въпрос да задам,все пак сте от същия екип-защо там никой не ни обръща внимание,ще спирате ли алфата.Благодаря,ако все пак ми отговорите!!!
http://prntscr.com/1tjl8j
Активен
elinorr
Гост
« Отговор #2 -: Септември 26, 2013, 13:34:50 »

това не знам защо не иска да ми го отвори компа,но като чета тук за анексиране,васализиране и т.н и се отчайвам,аз анексирах последната провка-11,която така и не се появи никъде и повече не мога да анексирам,направих си втори военен пост,който разбира се никъде не съществува и повече не мога да направя друг военен пост,иначе ресурсът и населението си изчезват,но няма нищо насреща,нетото ми от оня ден играе както си иска,нагоре-надолу като асансьор,писах във форума към алфа,но от не знам вече кое време там никой не отговаря,пълно мъртвило,а иначе пуснати са диаманти за продажба..............започнах да се дразня изключително много,за това се регистрирах и тук,защото гледам активността на екипа е поносима
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #3 -: Септември 26, 2013, 13:38:27 »

пише да се пренасочим към бетата
Активен
elinorr
Гост
« Отговор #4 -: Септември 26, 2013, 14:13:07 »

да разбирам ли,че трябва да се откажа от алфата
Активен
elinorr
Гост
« Отговор #5 -: Септември 26, 2013, 14:13:49 »

бета не ми харесва защото е по две,ако трябва да се откажа от алфа,значи ще се откажа изобщо от новата весия
« Последна редакция: Септември 26, 2013, 14:16:44 от elinorr » Активен
Kalina
Community Manager
*

Karma: +5/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #6 -: Септември 26, 2013, 16:08:50 »

бета не ми харесва защото е по две,ако трябва да се откажа от алфа,значи ще се откажа изобщо от новата весия

Здравейте elinorr, алфата ще продължи да съществува, както и форума към нея. Ще има и администратори, които да се грижат за него. Все пак приоритетна остава бетата, но ще продължим да съпортваме и алфата.
Активен
elinorr
Гост
« Отговор #7 -: Септември 26, 2013, 16:41:34 »

благодаря за отговора,ще се радвам и там да ми отговорите и по някое време да успея да си видя последната провинция и втория военен пост  Smiley
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #8 -: Септември 26, 2013, 18:34:55 »

а как се влиза в форума на алфата,че мен ме препраща директно тук от иконката за форума
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Септември 26, 2013, 19:51:46 »

http://forum.imperiaonline.org/v6/index.php
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #10 -: Септември 26, 2013, 20:26:04 »

благодаря ръка
Активен
j0r3to
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #11 -: Септември 27, 2013, 10:15:40 »

незнам нов съм във форума но  бих искал даговоря с някой модератор или  админ  за новата версия която тругна с моят съюз n03Jelly намерихме нещо което мн нарушава баланса в  игрово време и нетни точки благодаря предварително  . Можете да се свържите с мен  на j0r3to@abv.bg    kato purvoto 0 e nula a vtoroto e o
Активен
Kalina
Community Manager
*

Karma: +5/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #12 -: Септември 27, 2013, 11:41:10 »

незнам нов съм във форума но  бих искал даговоря с някой модератор или  админ  за новата версия която тругна с моят съюз n03Jelly намерихме нещо което мн нарушава баланса в  игрово време и нетни точки благодаря предварително  . Можете да се свържите с мен  на j0r3to@abv.bg    kato purvoto 0 e nula a vtoroto e o

Здравейте, ако искате ми пишете на лично за какво точно става въпрос.
Активен
j0r3to
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #13 -: Септември 27, 2013, 12:56:39 »

мисля че ви писах на ЛС
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!