Imperia Online България  
Април 18, 2024, 18:11:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кои Ви излъга, да слагате нова сграда за по-високо ниво на сградата.  (Прочетена 4926 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gone
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« -: Септември 25, 2013, 19:41:47 »

Здравейте,
Би трябвало, да сте чували за юзер интерфейс и юзабилити. Не мога да разбера, защо новата Ви версия е в голям конфликт с тях. Какво да ги правим тези сгради, освен да се чудим къде да ги местим по екрана. Да не говорим за новия "велик" скрол по него. Едно основно правило, ще ви кажа. Когато няма нужда от скрол е добре да го няма.
Активен
gone
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #1 -: Септември 25, 2013, 20:00:34 »

Ужас. Изтормозих се да изтрия всички онези глупости по екрана, които само ми пречеха и не ми даваха никаква функционалност. И сега в новата провинция пак. Ако ще трябва, да го правя за всяка нова провинция, ще се побъркам. Извинявайте, но Ви пиша две с два минуса за "гениалната" идея.
Активен
ScreamoCore
Сержант
**

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #2 -: Септември 25, 2013, 23:33:31 »

мене пък ме кефи сама да си подреждам империята повече филм е така, и така мога да я правя както си искам и става много яко особено крепоста на другия край на картата и около нея иглолистни дървета  пълно, и 1-2 пътя ведещи до нея а пък на другия край двореца който си има градина както западняшките дворци с трва и цветя и широколистни дървета, и по целия мап останалите згради разпръснати, казармите са г/д по близо до крепоста както казах по филм е и като се обучат войниците отиват право в крепоста :Д
Активен
gone
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #3 -: Септември 26, 2013, 08:47:54 »

Много правилно. Направено е за тези, дето искат да гледат филми, а не да играят. Нека този с "гениалната" идея да седне на двете версии и да се опита да извърши едни и същи действия. В новата версия, може и до тендовагенит да стигне.
Активен
martibate
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #4 -: Септември 26, 2013, 12:20:36 »

няма нужда да цъкате всяко дърво едно по едно да го триете просто разтегляш прозореца и всичко се трие наведнъж
Активен
gone
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #5 -: Септември 30, 2013, 01:01:36 »

Имате един отказал се от играта. Дано някога разберете, че тези които искат да играят не им се гледат филми.
Активен
---hot
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2013, 14:26:45 »

И не е само един. gone е прав, това е игра, а не филм и няма нужда от всичките тези екстри дето затрудняват нормалния процес на игра. Версия 5 е най-добра засега. Опитахте се да взаимствате неща оттук-оттам, за да направите нещо по-добро, но не ви се получи. Само един БГ свят, а играчите са много по-малко, отколкото в света, в който играех през 2008-а в по-старата версия  *hahaha*
Активен
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2013, 15:37:15 »

Аз също приключих със версия 6 поне докато не я оправят от бъгове , това за сградите наистина и аз не го възприемам разбирам че сте опитали да краднете от Age of Empires и от други близки до нея игри но честно да ви призная имате такъв голям екип , имам чувството че аз ще направя по добре от вас стига да имах нужните затова ресурси и средства. Проблема за игралния екран съм съгласен със колега, когато правите стратегическа браузърна игра гледайте да хванете всичко в един екран т.е. това пренареждане на сградите напълно излишно, ако искате иднивидуализация сложете примерно да се променят самите сгрди при вдигане на ниво а не да се строи нова страда, първо заема ненужно място и второ крепостта трябва дя местя като пръдлива за да ми излиза винаги в центъра на екрана като си отворя играта.
Активен
gone
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2013, 14:03:24 »

Благодаря. Дочувам, че сте ме послушали и ще махнете експеримента. Следващия път, като решите да правите подобно нещо, се запитайте. Защо педалите на автомобила са винаги на едно и също място? Радвам се, че и не му мислихте много. Едни немци ги убеждавах три месеца, че това което са написали за нищо не става, да го изхвърлят и да започнат да го пишат наново. И като се появят пак такива идеи в главата на някого, му ударете един бой Wink Не го бийте много, само малко Wink
Активен
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2013, 22:05:08 »

 Компа ми е много добър, но сигурно с доставчика си имам проблем - освен, че играта много често забива/в акаунт eastsider вече не мога да влизам, защото в момента, в който започне да зарежда блокират всички прозорци/, при мен скрол няма, има влачене с мишката и ако си забравил коя сграда къде е.... *scratch* *scratch*
Активен
t0n1ty
Jounin
Лейтенант
***

Karma: +10/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 188



Профил
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2013, 18:27:22 »

Окрупняване на сгради

Окрупняването също е само визуална екстра и не влияе на функционирането на сградите. Могат да бъдат окрупнявани сградите, които се строят на бройка. За да се използва тази опция, трябва да има 4 сгради от един вид, които да са подредени във формата на квадрат. Ако сградата може да участва в окрупняване, се показва иконката за окрупняване. След като тя бъде натисната, на мястото на 4 картинки се появява една по-голяма. Монументите не могат да се окрупняват.

При окрупняване, сградата приема текущия отключен стадий (най-високия) и 1-ви изглед.
Активен
panzerbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2013, 19:30:15 »

Лично според мен,това,че някои хора ги мързи да си подредят сградите за да им е удобно,не означава че трябва да ги махате.
Малко е бъгаво като цяло,но все пак е много интересно въведение.
Лично на мен ми става МНОГО приятно като видя как съм си подредил градовете.
Активен
asenae
Редник
*

Karma: +1/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 17, 2013, 19:45:09 »

Лично според мен,това,че някои хора ги мързи да си подредят сградите за да им е удобно,не означава че трябва да ги махате.
Малко е бъгаво като цяло,но все пак е много интересно въведение.
Лично на мен ми става МНОГО приятно като видя как съм си подредил градовете.

и аз така
Активен

captain
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 17, 2013, 20:21:20 »

Братлета, вие май си объркали играта - това тук е създаване на империя с военна стратегия, а не строителна площадка.

Ето нещо за вас, дано ви допадне:
Rising Cities: Безплатна онлайн игра за градостроители - www.risingcities.bg
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 17, 2013, 20:27:48 »

Шаренийките влечат новите играчи на ИО явно. Пуснете им и сезони-да си сменят дъжд,сняг-супер яко ще им е.Битки и стратегии немогат да се подреждат и местят-нека има за какво да харчат диамантчетата Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!