Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:35:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Супер е !  (Прочетена 2288 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shavalt
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« -: Септември 25, 2013, 12:25:09 »

Версията е супер само ако забиваше по малко грешка нямаше да има !!  *rose* *heart*
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #1 -: Септември 25, 2013, 14:03:19 »

и на мен ми харесва,стига да нямаше толкова бъгове,да не товареше толкова,да се обръщаше повече внимание на играча,да пишеше кое за какво служи.да имаше как да играем,иначе всичко ми харесва,как не можеш да си отзовеше шпионите,как не можеш да анексираш,иначе е много хубаво,особено ако влизаш само да гледаш картинки е прекрасно.вие луди ли сте бре,това е военна стратегия,не фармерама.маичице мила какви екземпляри има на тая земя.харесва единствено,че има нови неща.но като бъгясат и не можеш се оправи 2 дена и няма да харесва толкова.
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #2 -: Септември 25, 2013, 14:09:23 »

http://prntscr.com/1tcyen уж имам шпиони при тоя пич,http://prntscr.com/1tcygu ,ама ходи си ги отзови.и това е 2 седмица.анексирането може и от повече време да не мога да го направа,защото "много били близко играчите",това е отговор от ЕКИПА.преди месец сигурно.в бетат се регнах,проблема си стои.аиде после ми обяснете кое е хубавото.единствената разлика е вкарването вече на диамантите и закупуването им.разбирам че се работи,ама аз като не си свърша работата хората не влизат да живеят,а чакат да свърша.тука обратното,не са си свършили работата,но пускат за да лапкат
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Септември 25, 2013, 17:06:35 »

За съжаление! За съжаление! :Smiley :Smiley
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #4 -: Септември 25, 2013, 17:19:07 »

За съжаление! За съжаление! :Smiley :Smiley
винаги са ме кефели постовете ти  Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!