Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:30:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: въпроси  (Прочетена 5881 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shavalt
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« -: Септември 24, 2013, 19:24:21 »

От къде мога да видя независимите съюзни замъци
« Последна редакция: Септември 25, 2013, 09:18:47 от shavalt » Активен
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #1 -: Септември 24, 2013, 21:08:18 »

От къде мога да видя независимите съюзни замъци

през глобалната карта и менюто за търсене-съюзни замъци
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
shavalt
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #2 -: Септември 24, 2013, 21:34:24 »

добре бе брат къде виде това меню в версия 6
Активен
Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #3 -: Септември 24, 2013, 21:36:41 »

Трябва да си в съюз или да направиш такъв  Wink
Тогава както каза колегата от глобална карта ще го видиш  Wink
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 21:44:27 от Tdj1 » Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
shavalt
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #4 -: Септември 24, 2013, 21:39:59 »

аа да мс много
Активен
gocogocov
Лейтенант
***

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #5 -: Септември 24, 2013, 23:50:11 »

как се минава стъпка 30 от съветника , как да задам умение на императора
Активен
Kalina
Community Manager
*

Karma: +5/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #6 -: Септември 25, 2013, 08:15:48 »

как се минава стъпка 30 от съветника , как да задам умение на императора

Отивате е Двореца, кликате на портрета на императора. Отваря се подробна информация за императора, под портрета има таб Генерал. Кликнете там, отляво се показва иконка със стрелка кликнете на нея и после си харесайте някое от изброените умения , появяващи се след иконката със стерлкичката, кликнете на умението и сте готови.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Септември 25, 2013, 09:55:03 »

Един въпрос ... Защо ми се появи това съобщение когато искам да нападна независим град ... и какво иска да ми каже ,защото вчера със същия генерал при атака по същия независим град ми даде опит ,както се вижда от снимката ..
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #8 -: Септември 25, 2013, 10:34:45 »

Един въпрос ... Защо ми се появи това съобщение когато искам да нападна независим град ... и какво иска да ми каже ,защото вчера със същия генерал при атака по същия независим град ми даде опит ,както се вижда от снимката ..


джими само при първа атака по независим град дава опит, после ако го атакуваш същия град няма да ти даде опит за атаката, не така стои въпроса с атака по играч. поне така бяха писали на подобен въпрос в алфата
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Септември 25, 2013, 10:42:36 »

мерси Smiley ...това не съм го видял ...значи независимо ако нападна един независим град с различен генерал ...то втория вече няма да получи опит
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #10 -: Септември 25, 2013, 11:22:48 »

мерси Smiley ...това не съм го видял ...значи независимо ако нападна един независим град с различен генерал ...то втория вече няма да получи опит

а това не съм го пробвал... идеята е че дадения генерал вече е атакувал този независим град, ако е с друг не знам какво ще стане
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
bigbear6666
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #11 -: Септември 25, 2013, 11:31:06 »

a kak moga da ojenq nqkoi ot horata si
Активен
Kalina
Community Manager
*

Karma: +5/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #12 -: Септември 25, 2013, 11:49:27 »

a kak moga da ojenq nqkoi ot horata si

За да ги омъжите/ожените трябва да са навършили 16 години, тогава се появява иконка с пръстен на портрета на великия човек. Като кликнете на иконката с пръстена, ако има подходящ кандидат неговия/нейния портрет светва. Кликате на портрета и сте готов. Имате и възможността да изпратите велик човек в друга империя, където той/тя да се ожени. За тази цел, като отворите профила на великия човек, до портрета му отдясно трябва да има малко бутонче с вратичка, кликате на него. Имайте предвид, че в чужди империи може да се пращат само хора от имперското семейство (без наследника).
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #13 -: Септември 25, 2013, 11:57:38 »

За да ги омъжите/ожените трябва да са навършили 16 години, тогава се появява иконка с пръстен на портрета на великия човек. Като кликнете на иконката с пръстена, ако има подходящ кандидат неговия/нейния портрет светва. Кликате на портрета и сте готов. Имате и възможността да изпратите велик човек в друга империя, където той/тя да се ожени. За тази цел, като отворите профила на великия човек, до портрета му отдясно трябва да има малко бутонче с вратичка, кликате на него. Имайте предвид, че в чужди империи може да се пращат само хора от имперското семейство (без наследника).
товаа с вратичката не е ли за изгонване от двора ?
Активен
Kalina
Community Manager
*

Karma: +5/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #14 -: Септември 25, 2013, 12:26:00 »

товаа с вратичката не е ли за изгонване от двора ?

Да, извинявам се, иконката не е с вратичка, а с пръстен и стрелка.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!