Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:01:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 140 х10 !!!  (Прочетена 2536 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« -: Септември 18, 2013, 01:51:21 »

Преди време играх няколко ери в свят 140 х10 после се наложи да спра да играя заради летния сезон и сега не мога да вляза в 140 х10!!! Защо се получава това при положение че не сам наказван никога ?
Другите светове който съм играл си ги имам като опция и даже и края да е мога да започна да играя само 140 х10 ми го няма!!
Ако можете да помогнете благодаря много!
Успех
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Септември 18, 2013, 10:32:36 »

За да получите в акаунта си покана за регистрация в свят Мега Блиц 140,  то той трябва да е на минимум 200 точки и да е активен от поне една седмица. Акаунтът трябва да е в различен от блиц свят, т.е. в бавен или в свят х2. В света на чудесата, тактическия и бета също не се получават покани за 140. Покана за Мега блиц се получава само при рестарт на света.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #2 -: Септември 18, 2013, 10:39:21 »

За да получите в акаунта си покана за регистрация в свят Мега Блиц 140,  то той трябва да е на минимум 200 точки и да е активен от поне една седмица. Акаунтът трябва да е в различен от блиц свят, т.е. в бавен или в свят х2. В света на чудесата, тактическия и бета също не се получават покани за 140. Покана за Мега блиц се получава само при рестарт на света.
Пича е имал акаунт в мегата, аз го помня. Просто сега не може да се включи. Въпроса е защо? Като се логва нали трябва отдолу да пише : светове в който имам акаунт
Е при него явно липсва мегата, и именно това е въпроса ЗАЩО?
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Септември 18, 2013, 10:42:05 »

Преди време играх няколко ери в свят 140 х10 после се наложи да спра да играя заради летния сезон и сега не мога да вляза в 140 х10!!! Защо се получава това при положение че не сам наказван никога ?
Другите светове който съм играл си ги имам като опция и даже и края да е мога да започна да играя само 140 х10 ми го няма!!
Ако можете да помогнете благодаря много!
Успех

Бихте ли написали името на акаунта? Ако сте пропуснали няколко ери, то тогава акаунтът се трие заради неактивност и трябва да си направите нов. А летният сезон е доста дълъг, що се отнася до 140 Мега блиц.
« Последна редакция: Септември 18, 2013, 10:48:02 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #4 -: Септември 18, 2013, 11:10:53 »

Ника ми е Chakalesko и сега наскоро се ресна ерата и нямах покана за съжаление !!!
Ако можете да ми помогнете ще съм благодарен !!!
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Септември 18, 2013, 11:28:40 »

Да, акаунтът Ви е изтрит най-вероятно поради неактивност. Когато се рестартира 140 следващия път, следете за покана в свят х2 или бавен, различен от този на чудесата, тактически и бета. Акаунтът трябва да отговаря на споменатите по-горе условия. Ако не получите покана, пишете ми лично, за да проверим.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #6 -: Септември 18, 2013, 14:11:20 »

Благодаря Ви!!!
А може ли да ми кажеш кога ще се рестартира ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Септември 18, 2013, 14:12:47 »

Благодаря Ви!!!
А може ли да ми кажеш кога ще се рестартира ?

След около месец ще се рестартира.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
svetlio10
Редник
*

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #8 -: Септември 18, 2013, 23:02:09 »

ваня...като гледам си най отзивчива да отговаряш на хорските проблеми за което евала......а можеш ли да разкажеш малко повече кога къде и как ще могат всички да игрят версия 6
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #9 -: Септември 19, 2013, 09:55:02 »

ваня...като гледам си най отзивчива да отговаряш на хорските проблеми за което евала......а можеш ли да разкажеш малко повече кога къде и как ще могат всички да игрят версия 6
Ех, най-после някой да уважи старанието ми.  Wink На 24.09. би трябвало да стартира бета версия. В нея ще могат да се включат всички. Регистрацията в алфа версията беше на случаен принцип.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #10 -: Септември 19, 2013, 10:01:19 »

Ех, най-после някой да уважи старанието ми.  Wink На 24.09. би трябвало да стартира бета версия. В нея ще могат да се включат всички. Регистрацията в алфа версията беше на случаен принцип.
случаен но на акаунти поне на 2 години,а ваня с нещата които сделате в кухнята на ио трудно човек забелязва хубавите неща които правите.че примерно в алфата 2 седмица няма как да анексирам,пиша в форума,и знаеш ли какво.НИЩО.все още си не мога да анексирам.тук ви си пише от години,че като кликнеш на глобалната карта на даден играч и дадеш шпионаж,по рядко се отваря меню за шпионаж отколкото да си седи вечно зареждащо.кликаш пак на глобалната карта,за да се покажат играчите,но пръчка,требе пак да го търсиш.и другото,ръчкаш си из крепоста,шпионаж,контра,разположение и хоп,изненада,изчезва всичко друго освен горния ред с менюта-разположение ,,шпионаж и т.н.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Септември 19, 2013, 10:38:43 »

А нима трябваше да пратим покани на акаунти, регистрирани преди 1 седмица, преди 1 месец и т.н., чиито собственици не знаят що е то ИО? Алфа версията е, така да се каже, тестова версия, в нея трябва да участват играчи, които са напреднали в 5 версия, които я познават добре. Като сте писали във форума на алфа версия, това не означава, че проблемът Ви ще бъде отстранен веднага. Схемата е такава: играчите и екипът тестват, споделят откритите бъгове и техническият отдел започва да ги чисти един по един. Относно проблемите във версия 5 - работим по тях и се стараем да ги отстраним колкото може по-скоро.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #12 -: Септември 19, 2013, 10:47:24 »

А нима трябваше да пратим покани на акаунти, регистрирани преди 1 седмица, преди 1 месец и т.н., чиито собственици не знаят що е то ИО? Алфа версията е, така да се каже, тестова версия, в нея трябва да участват играчи, които са напреднали в 5 версия, които я познават добре. Като сте писали във форума на алфа версия, това не означава, че проблемът Ви ще бъде отстранен веднага. Схемата е такава: играчите и екипът тестват, споделят откритите бъгове и техническият отдел започва да ги чисти един по един. Относно проблемите във версия 5 - работим по тях и се стараем да ги отстраним колкото може по-скоро.

не критикувах ,че са ппоне по на 2 години,а уточнявах.и да в алфата тестваме,за това сме там,но знаеш ли че в всички форуми,бг,англе,сръбски и т.н.,хората са изумени от безхаберието на админите и бездеиноста им,както и тук до скоро,преди да се появиш ти всъщност.крум се прави на богопомазан,отон...явно тои вече има акции в играта,щото маи само седи в форума да се смее на .....аиде няма да обиждам играчите,ще кажа само ,на нас.доктора само търчи да блокира акаунти.и много рядко ще излезе някои да даде разумно обяснение на каквото и да е.което е тъпо,много.
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #13 -: Септември 19, 2013, 10:58:48 »

А нима трябваше да пратим покани на акаунти, регистрирани преди 1 седмица, преди 1 месец и т.н., чиито собственици не знаят що е то ИО? Алфа версията е, така да се каже, тестова версия, в нея трябва да участват играчи, които са напреднали в 5 версия, които я познават добре. Като сте писали във форума на алфа версия, това не означава, че проблемът Ви ще бъде отстранен веднага. Схемата е такава: играчите и екипът тестват, споделят откритите бъгове и техническият отдел започва да ги чисти един по един. Относно проблемите във версия 5 - работим по тях и се стараем да ги отстраним колкото може по-скоро.
http://prntscr.com/1s5xcd те на това му аз викам,колкото се може по скоро
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #14 -: Септември 19, 2013, 11:07:05 »

Има по-приоритетни проблеми за отстраняване, затова се получава така. Темата вече се измести достатъчно, затова я заключвам.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!