Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:54:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос относно съндъците  (Прочетена 1493 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« -: Септември 18, 2013, 01:45:21 »

Моля някой да ми обясни как се случва това http://prntscr.com/1rx8r5
При положение,че наградата може да е четирицифрено число,защо на рулетката се върти трицифрена!?Отговора който често получаваме е,че всичко е въпрос на късмет,май тук не е валиден!?
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Септември 18, 2013, 05:30:02 »

Да, тук отговорът е друг.
Това което се вижда на анимацията е последствие, наградата вече е получена в империята - тя е определена, заредена в империята и тогава се включва анимацията - тя съответства на вече определената награда, а не на теоретичната.
Можете да се убедите в това, като наблюдавате ресурсите си докато получавате наградата.
Активен
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #2 -: Септември 18, 2013, 10:42:41 »

това означава,че наградите не са на случаен принцип
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #3 -: Септември 18, 2013, 11:15:04 »

разбира се че не са. Те са на базата на някаква сложна схема. Сега ще дам пример за да не отворя друга тема:
http://clip2net.com/s/5M3jDd
Преди беше казано от един админ,че дори и да не е заето населението  и да няма приход се нещо ще има. Е има ама няма. На бонуса наех малко население  да видя дали ще даде нещо и то даде. Сега сам пак без наето население защото се отказах да играя, но довечера имам бонус сандък, ще го отворя  без да наемам нищо.
Интересно ми е дали ще пусне нещо. Идеята е  следната. Защо казаното "теоретично" от админите се разминава коренно от практичното? Беше споменато от един админ че неможе да каже как се определят даровете че това е един вид служебна тайна. Тайна ама мисля че не е редно....
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #4 -: Септември 18, 2013, 11:23:31 »

А аз даже се чувал че преди сандъка се вдигало 1 ниво храм за по добър бонус.
Какви ли не чудеса съм чувал но за мен това си е като да бръкнеш в чували и в 2-та чувала да има нещо а 3-тия да няма нищо просто според мен 3 сандъка 2 пълни един празен.
И храм да вдигнеш и какво и да правиш шанса е по голям да удариш бонус но явно като те гони каръка може и 4 дена поред да си на празно
Активен
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #5 -: Септември 18, 2013, 16:12:29 »

Всичко намирисва на измама,ама айде
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!