Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:50:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОГА КЪДЕ И КАК........ДА ИГРАЕМ ВЕРСИЯ 6 ИО?  (Прочетена 2298 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
svetlio10
Редник
*

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« -: Септември 17, 2013, 17:04:44 »

КОГА КЪДЕ И КАК........ДА ИГРАЕМ ВЕРСИЯ 6 ИО?
Активен
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #1 -: Септември 17, 2013, 17:30:38 »

КОГА КЪДЕ И КАК........ДА ИГРАЕМ ВЕРСИЯ 6 ИО?

До колкото знам, този месец ще излезе Бета версията на 6-цата, дано " поканите " за регване не са така избирателно изпращани като за Алфата  ;D
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
svetlio10
Редник
*

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #2 -: Септември 17, 2013, 18:01:14 »

А кога ще могат и обикновенните хорица да се регистрират по стандартния начин?.......
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #3 -: Септември 17, 2013, 18:25:06 »

Империя Онлайн - Великите хора
[17.09.2013 09:53:33]
За да си част от династията, във вените ти трябва да тече синя кръв. За да си част от аристокрацията, трябва да се прочуеш. Под слънцето има място за всеки. Под сянката - само за Великите хора.
Империя Онлайн - Великите хора. Заеми своето място на 24.09.2013г.
Активен
svetlio10
Редник
*

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #4 -: Септември 17, 2013, 18:43:15 »

Това направо дава пълен и изчерпателен отговор на моя въпрос))))).....само дето аз пак не знам кога свободно ще може да се играе ИО 6......
Активен
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #5 -: Септември 17, 2013, 18:58:33 »

Това направо дава пълен и изчерпателен отговор на моя въпрос))))).....само дето аз пак не знам кога свободно ще може да се играе ИО 6......

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #6 -: Септември 18, 2013, 21:00:54 »

Това направо дава пълен и изчерпателен отговор на моя въпрос))))).....само дето аз пак не знам кога свободно ще може да се играе ИО 6......

 Няма такава опция СВОБОДНО да играеш ИО !
Всичката ти свобода отдавна я няма в тая игра Wink
Пригласи се да играеш нещо което е по-скоро тягостно и пълно със бъгове и се въоръжи със много търпение и парици ако наистина искаш да си във версия 6
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #7 -: Септември 18, 2013, 21:47:38 »

Тая версия се играе вече  Lips Sealed  Педи няколо часа един познат влезе от моя комп във версия 6
Активен
svetlio10
Редник
*

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #8 -: Септември 18, 2013, 22:59:04 »

че пари от мен нямада видят това е ясно))).....все ще намеря как да си организирам забавлението и без диаманти)))).......ама някои да даде линк да се регнеме и ние да погледнем как е.......
Активен
ScreamoCore
Сержант
**

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #9 -: Септември 19, 2013, 01:11:15 »

свикнала съм на игри с подобно мислене както от ИО в6 айде да видиме диамантите или заклетите гаимари ще ги бъде  Wink пукнат грош няма да дам. а да ги видиме тези които без диаманти никви ги няма в тая игра там как ще се оправят :О ще търчат за помощт хаахаааа факт  *rose*
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #10 -: Септември 19, 2013, 08:55:12 »

очаква се като пуснат бетата да се прати линк на всички умници които малко по нагоре им е даден изчерпателен отговор.ако е  било да играеш в алфата да са ти пратили служебно линк,така че като питаш нещо и ти се отговори,помисли малко,ако трябва повече,и кажи благодаря.пусната е официално новина,предполагам до всички,така че,чакаите 24 и се регваите в версия 6 с запас от успокоителни .играта може да се играе и без диаманти.дано в бетата вече всичко е обяснено за какво служи,че ние бяхме като врачки.а тия дето взимат пари да обясняват си бъркаха по дупките.надявам се поне да им е било приятно
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #11 -: Септември 19, 2013, 22:11:07 »

Аз имам покана и да сме на ясно . В алфа версията могат да играят акаунти регистрирани преди 2 години .Ако си заек няма покана.Общо взето ,когато се тества нещо (дали алфа версия дали бета се тая) се пращат опитните играчи.Честно казано не си струва играенето. Бъгове колкото щеш http://forum.imperiaonline.org/v6/index.php  ето ти форума относно в6 там ще видиш всякакви снимки проблеми ала бала портокала бъра бъра 100 чадъра .....
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #12 -: Септември 19, 2013, 22:34:52 »

Империя Онлайн - Великите хора
[17.09.2013 09:53:33]
За да си част от династията, във вените ти трябва да тече синя кръв. За да си част от аристокрацията, трябва да се прочуеш. Под слънцето има място за всеки. Под сянката - само за Великите хора.
Империя Онлайн - Великите хора. Заеми своето място на 24.09.2013г.

 Grin Grin Grin За да си част от династията и във вените ти да потече синя кръв е достатъчно към джоба на определен обект да потече "зелена" кръв. Синята кръв одавна не е това, което е била защото зеленото бие синьото за жалост. А за да си "на сянка" си поръчваш чадър с доста як "кристален" протектор, който те предпазва от посиняване пред монитора Grin, тоест - ставаш велик човек, копувайки нещо, което никога няма да е твое. Демек, продадено ти е нещо дето никога няма да си *hihi*. Заеми своето място сред великите Grin Ти си добър, ти си напорист и гориш от страст да се докажеш, искаш да смажеш опонентите си! Направи го. Убий ги.
KILL THEM ALL! Предвкусваш вече победите, горестните възгласи на разбитите, клетвите им по твой адрес. Адреналина нахлува във вените ти смесен с посинялата кръв, обещана ти в рекламата. Ти си малък бог. Ти владееш света! ТИ СИ ВЕЛИК ЧОВЕК.

Нужно е само малко източване на зелена кръв Grin Направи го и се почувствувай мъж или амазонка! Успех.
« Последна редакция: Септември 19, 2013, 23:28:51 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #13 -: Септември 19, 2013, 22:42:33 »

Grin Grin Grin Глупости, за да си част от династията и във венитети да потече синя кръв е достатъчно към джоба на определен субект да потече "зелена" кръв. Синята кръв одавна не е това, което е била защото зеленото бие синьото за жалост. А за да си "на сянка" си поръчваш чадър с доста як "кристален" протектор, който те предпазва от посиняване пред монитора Grin, тоест - ставаш велик човек, копувайки нещо, което никога не е твое освен. Демек, продадено ти е нещо дето никога няма да си *hihi*. Заеми своето място сред великите Grin

 *beer* *cocktail*
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #14 -: Септември 19, 2013, 22:58:13 »

Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!