Imperia Online България  
Април 25, 2024, 17:02:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокиран профил  (Прочетена 4115 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #15 -: Септември 10, 2013, 21:25:31 »

да съм ти искал паса???  мен доказателства не ми трябват за нищо , аз си защитавам моето , и не ме интересува твоето , ясно ли ти е . вземи ти прочети правилата и  се научи  на елементарно възпитание , и другото което е аз си пиша каквото си искам , админите проверяват информацията, не  твоите бръщолевици, или моите са водещия фактор във  техните разследвания
« Последна редакция: Септември 10, 2013, 21:29:34 от venelin » Активен
motokar1
magSoarkVE
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #16 -: Септември 10, 2013, 21:38:53 »

ми явно не ги проверяват а ти отдавна трябваше да си история и аз съм ги чел но хората от ио явно не са или имат свои морглед и не ти но манфред ми го иска а и ти си дал своия както и всички в сауза сте си ги разменяли я вземи прочети правилата и тогава пиши!!!
Активен

venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #17 -: Септември 10, 2013, 21:44:21 »

знаеш ли какво , въобще не ме интересува твоето мнение, влезнах тука да почета това-онова и ви видях че нещо сте се надъхали и реших  да подраскам малко .твърденията са ти смешни на фона на онова което сте сътворили   от гилдия RISE.  вече се излагате  с тези си писаници
Активен
motokar1
magSoarkVE
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #18 -: Септември 10, 2013, 21:47:49 »

моето мнение са правилата на играта и на екипа на ио  които явно не влизат в този форум и ще тр да им се напише лично а админа на форума не им собщава нищо просто трие неудобните неща ха:)
Активен

venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #19 -: Септември 10, 2013, 23:40:47 »

твоето мнение че сме си дали паролите  и искаш да ни баннат за това , интересно как ли тези пароли са стигнали до  играчите от  RISE, и не трябва ли по тази логика  и този играч да го накажат задето  е подал паролите , ти как мислиш мотокар ли си  къв си . да не те подсещам как злобно ми злорадстваше и ми пишеше че целия съюз щели да ни баннат...по вашите искания искате  мотокар да се банне за това че е давал пароли и че е мулти акаунт , нас да ни баннат че по скайпа съм си дал на някой си паролата. и.т .н, що направо  не искате тази игра да я закрият  ве
Активен
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #20 -: Септември 10, 2013, 23:49:31 »

мотокар , аз ти казах ти си низша твар и си направо за лудницата ,направо си смешен в това ти искане където ти си по виновен от манфред ,  не знам  вече как да ти го обясня , щото за поне 3-ти път ти го казвам , след като ти разпространяваш паролите  и да скачаш на всеослошание да искаш да се блокират разпространителите на паролите... не за лудницата трябва да си , ами не знам за къде ,най добре отиди някъде на почивка без комп около теб и си почини малко
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #21 -: Септември 11, 2013, 01:27:21 »

мотокар , аз ти казах ти си низша твар и си направо за лудницата ,направо си смешен в това ти искане където ти си по виновен от манфред ,  не знам  вече как да ти го обясня , щото за поне 3-ти път ти го казвам , след като ти разпространяваш паролите  и да скачаш на всеослошание да искаш да се блокират разпространителите на паролите... не за лудницата трябва да си , ами не знам за къде ,най добре отиди някъде на почивка без комп около теб и си почини малко

Венелине кажи ми  чуваш ли се ?Има НЕМОРАЛНИ неща и НЕЗАКОННИ НЕЩА . Неморално е да пишеш на човек от друг съюз и да дадеш паролите на целия си съюз . НЕЗАКОННО е съюза ти да си пише паролите на трибуната . НЕЗАКОННОТО се наказва ,а НЕМОРАЛНОТО просто не се поущрява .Откъде накъде ще баннат някого ,защото се държи неморално?Ти добре ли си ? Неморално е да изневериш ама случайно някой да е влязал в затвора заради това ?Случайно някой да е осъждан за това?Неморално е да си мениджър на фирма и да дадеш фирмени тайни на конкуренцията и да те назначат на важен пост в другата компания НО НЕ Е НЕЗАКОННО. Разбираш ли какво се опитвам да ти кажа?Няма го черно на бяло правило против това да си предател или шпионин .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #22 -: Септември 11, 2013, 07:00:38 »

luci проблема не е с морално измерение ,motokar има втори профил във съюза със който воювахме!!!  не сме го докладвали  или искали проверка срещу него , сам се вре сега между шамарите. няма и как да се бие сам срещу себе си , и е доста лесно след като даде паролите във вражеския съюз и той да щипне  от кацата с мед , много лесно може да отскочи до комшията и да влезне  да щурее  и после да ми се присмива за нещо което не съм направил , това само болен човек който живее в играта може да ги нарправи , трябва му почивка надалеч от компютри на тва момче
« Последна редакция: Септември 11, 2013, 07:10:03 от venelin » Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #23 -: Септември 11, 2013, 07:09:40 »

Това ако се докаже е незаконно но останалото за което говориш ( даването на пароли ала бала ) е неморално .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #24 -: Септември 11, 2013, 07:14:38 »

:Д и защо ще  ни дава паролите докато е в нашия съюз Huh?? и най вече след този шантаж така яростно да скача срещу  бившите си съотборници задето са гръмнали играчи от вражеския съюз  и то без повод
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #25 -: Септември 11, 2013, 07:18:59 »

Как да ти отговоря хем смешно хем конкретно .... еми виж са и аз се чудя защо момичетата хем ти казват ''кажи честно'' хем се сърдят кажо кажеш ,че са напълняли .... елементарно казано - подли създания има на тази планета  Grin Grin
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #26 -: Септември 11, 2013, 09:37:20 »

След като човек се оплаче, че му е разбит акаунта и има поражения по него, ние сме длъжни да проверим. След проверката се е установило чуждо влизане в акаунта, което от своя страна следва да бъде наказано. Как наказаните са се сдобили с паролата, не е важно. Ако потърпевшият е дал паролата си доброволно на тези, които са наказани, не би търсил помощ от нас.
Членовете на съюза, които са си разменяли паролите на трибуната, ще бъдат официално предупредени.
« Последна редакция: Септември 11, 2013, 10:21:11 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!