Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:58:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокиран профил  (Прочетена 4090 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rumen
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« -: Септември 10, 2013, 17:34:30 »

АКО ЕДИН ИГРАЧ СИ ДАДЕ ПАСА  ДОБРОВОЛНО, И  САОТБОРНИК, ИЛИ ДРУГ ИГРАЧ ВЛЕЗЕ В ПРОФИЛА МУ, КОИ ТРЕБВА ДА НАКАЖАТ СПОРЕД ВАС, 
Активен
rumen
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #1 -: Септември 10, 2013, 17:49:30 »

ЗНА4И ТРОБВА ДА СЕ БАМНЕ ЦЕЛИА САИУЗ В БГ 13  _BzZz_MiK_MiK_
Активен
nikenceto1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #2 -: Септември 10, 2013, 18:27:33 »

Публикуването на лична кореспонденция е забранено. Ако още веднъж публикувате във форума или изпратите на когото и да е лично съобщение, което сте получили от член на Екипа, ще бъдете санкциониран.
« Последна редакция: Септември 11, 2013, 09:33:02 от Vania » Активен
nikenceto1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #3 -: Септември 10, 2013, 18:28:22 »

 *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
rumen
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #4 -: Септември 10, 2013, 20:25:22 »

abe eii liglio kvi naglejda4i bre, vlizat si s pasovete i se seifat, dokladval sam gi i ako ne gi bamnat i tiax takav panair 6te napravia, ne e istina, izviniavam se 4e pi6a na latinica
Активен
rumen
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #5 -: Септември 10, 2013, 20:29:09 »

kav zaem bre  neka da proveriat koga e izteglen zaema, ima li zna4enie dali saam vliazal da mu razpusna armiata ili naema armia, ili da go seifna, i v trita slu4aia  e naru6enie na pravilata
Активен
rumen
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #6 -: Септември 10, 2013, 20:35:42 »

ti si venko4321 nali
Активен
rumen
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #7 -: Септември 10, 2013, 20:38:46 »

pro4eti kak da igraem moeto mom4e , nema6 pravo,  DA SI PODARIAVA6 PROFILA, DA SI DAVA6 PAROLATA NA DRUG, DA IMA6 POVE4E OT EDNO ACC
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #8 -: Септември 10, 2013, 20:40:13 »

и какво като ? аз самия съм влизал в профили на хора нямал съм място за наглеждач влезнал съм му с парола.. ти за толкова време не си ? или някой друг не е при теб.. или някой от съюза ти ?! ако някои от въпросните хора които съм сейфал влезнат и се оплачат да ме заключат и мен.. едно е да влезнеш за да премести армия друго да влезнеш за да я разпуснеш и там предното което изредих... както казах съм ЗА банване на такива хора но само ако има оплакване от конкретно засегнат човек тоест бил съм в неготовото ацц не му е харесало .. а не защото на трето пето лице не му изнася.. това е по темата

Аз се успах днеска а войската ми тряше да се прибере 17.20 и знаеш ли кво стана? Ми писах на обявления наглеждачите да ме видят и ме видяха и армията си е наред всичко точно . А лидера в съюза ни преди го нямаше за 2 дни и едно момиче му влизаше от компа да го сейфа( не е от империята) и така никви правила не се нарушават.Ти си нарушил правилата като си влязъл с парола и трябва да те баннат не го ли разбираш ? Ето ти го като за малоумници обяснено - Ако аз видя човек да наръга някого и реша да отмъстя за него и наръгам убиеца му и в съда кажа ''ама аз с добри намерения....'' се съмнявам да го пуснат на свобода .... Иначе казано - не са важни намеренията и какво си направил  в правилата не пише ''забранено е да влезеш ЗА ДА разпуснеш нечия армия'' или нещо от сорта  забранено е  ИЗОБЩО ДА ВЛИЗАШ. Е сега ако не си ме разбрал ...
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
rumen
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #9 -: Септември 10, 2013, 20:43:49 »

BRAVO TOVA I DETETO GO RAZBRA, MNOGO DOBAR OTGOVOR, TVA SE MA4A DA IM OBESNIA
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #10 -: Септември 10, 2013, 20:53:00 »

Не те знам кой си в бг14 обаче пиши на играча ,който играе там и виж дали съм аз . Случайно акаунта го играе приятел КОЙТО НЯМА АЦЦ В БГ14 .Нито е подарен ,защото ще си го взема нито нищо така че не съм нарушил правилата . АЗЗЗ играя 125 свят . и ддк78 от бг14 ми е наглеждач и влиза като такъв .И идеята е не дали си ги нарушил да те докладваме и да ревеме ,а идеята е да разбереш къде ти е грешката в поста .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #11 -: Септември 10, 2013, 20:57:03 »

там  във горичката  се  сблъскахме  отряд партизани и отряд фашисти  , ние заехме позиция на възвишението  ,те  във долчинката , ние 7 човека те 10 ,  и се сбихме съответно . те ни атакуваха и раниха 3-ма и ни изтласкаха от възвишението ... ядосахме се  заобградихме ги и им скочихме на бой , изтласкахме ги от възвишението  без ранени от наша страна ..... но сега те се ядосаха и скочиха да си вземат обратно възвишението . и така няколко месеца докато не дойде горския бр .(админа) и не ни изгони всичките
Активен
motokar1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #12 -: Септември 10, 2013, 21:17:20 »

има си  правила в играта и админите и раководството ги подминаха и си затвориха очите   за какво да говорим повече ?ако правилата не важат с  еднаква тежест за всички играчи за какво си говорим тук ?да затварят форумите ид а подкрепят само  техните по близки(платени) акаунти !!!целия саюз си побликува паролите в трибуната !! за к'во говорим един човек играеше с всички профили!!влезте и прочетете правилата на играта ,ако трябва и админи и подръжка да влязат и да ги прочетът ако не ги знаят ква е тази пародия на игра незнам !А сетих се може да премахнете наглеждачите ще си разменяме паролите не е проблем явно всички го правят  но след като е забранено и има черно на бяло че са го направили и още повече че са си признали и да не им се случи нищо хах аз бих бил по добър админ от вас :Smiley
« Последна редакция: Септември 10, 2013, 21:21:59 от motokar1 » Активен
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #13 -: Септември 10, 2013, 21:21:32 »

мотокар 1 , не беше ли ти в нашия съюз Huh??? интересно след като твърдиш че ние сме публикували пароли и т.н  и трябва да ни блокнат за това .... то тебе тря да те сложат на гилотината за това че си ги предал на вражеския съюз където междо другото имаш мулти акаунт, разбираш ли смисъла на това което написа и това което ти казвам
Активен
motokar1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #14 -: Септември 10, 2013, 21:23:08 »

ти имаш ли доказателства за тва а? аз сам единствения  които имаше наглеждач и отказа да си даде паса а вие и в момента продалжавате както преди!!за каво че сам разменил собщения с някого ли тва не е забранено  поне аз не знам!!!
« Последна редакция: Септември 10, 2013, 21:24:58 от motokar1 » Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!