Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:17:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Справедливост? :)))  (Прочетена 8727 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #45 -: Септември 16, 2013, 13:09:34 »

Grin Grin Grin Grin  абе няма ли модератор - точно за това идеше реч. Вечен бан за някой, а отрепки като скелетана имат възможността да залеят целия форум с лайната си.  Grin 

Жалко, наистина. Ако имаше модератори, щяха отдавна да са ви запечатали устенцата,
устенцата, още по-право гъзенцата!

 ;D ;D ;D
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #46 -: Септември 16, 2013, 13:54:48 »

Жалко, наистина. Ако имаше модератори, щяха отдавна да са ви запечатали устенцата,
устенцата, още по-право гъзенцата!

 ;D ;D ;D

Само за да бъдем точни  щяха да затворят твоята уста дори само за този пост ,където си написал ''гъзенцата'' и е неуместен език за публичен форум или иначе казано - никой не е длъжен да ти слуша глупостите . Можеш да се излагаш колкото си искаш стига да спазваш приличен език на писане . В случай ,че не го спазваш ,както в момента си за бан .Дано си ме разбрал и си редактираш профила .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #47 -: Септември 16, 2013, 18:45:33 »

Никой не е нужден да слуша, вярно, но пък който иска, може да чете.
Иначе благодаря за съвета, но не смятам да си "редактирам профила", каквото и да значи това.

На невинния кръвта - беда,
на виновния - вода!

Каквото повикало, такова се обадило!

Мера според мера!

и т.н. Но от самосебе си е ясно, че на теб няма нужда да се обяснявам.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #48 -: Септември 16, 2013, 20:21:15 »

и т.н. Но от самосебе си е ясно, че на теб няма нужда да се обяснявам.
  що бре, ти обичаш да се обясняваш,дори когато никой не ти иска обясненията  Grin ние не искаме да се обясняваш - искаме да си вършиш работата, защото ти плащаме заплатата...ние - обикновените данъкоплатци,плащаме ти и интернета в офиса с който ти би трябвало да рАбОтИш... а не да седиш и да цапаш форумите със злобничките си публикации... дребно човече. *pardon* *freak*
« Последна редакция: Септември 16, 2013, 20:25:28 от glory1976 » Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #49 -: Септември 16, 2013, 21:17:16 »

Пак ли се изживявате като шефове??!!
 Grin

Май се пренесохте в друго измерение. Дали и как си върша работата преценяват други хора. Въобще вие нямате ясна представа какво изобщо работя. Всъщност, вие едва ли имате ясна представа за каквото и да било. Нямате представа от къде пиша, кога съм на работа, колко ми е заплатата. Да работиш за тази държава означава винаги да се сблъскваш с дребни човечета като вас, обществото е пълно с такива. Тук един друг хубавец, Жеймс, твърдеше, че той ми плаща заплатата. Вземете се разберете най-накрая!
 Grin

А вие с какво се занимавате, освен да си чоплите носа пред компютъра и да лепите пильоци по клавиатурата? Истински ми е интересно как сте се реализирали в живота. Ако в света имаше някаква справедливост, с вашия умствен капацитет сега би трябвало да пасете трева на село или да събирате охлюви. Както и в играта обаче, в света няма справедливост. Винаги се намират измекяри като вас. Аз изкарвам парите си с двете си ръце, с главата си и с очите си. Вие, освен да проституирате във всеки смисъл на тази дума, едва ли можете да се похвалите с нещо.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #50 -: Септември 16, 2013, 22:35:05 »

Винаги се намират измекяри като вас. Аз изкарвам парите си с двете си ръце, с главата си и с очите си. Вие, освен да проституирате във всеки смисъл на тази дума, едва ли можете да се похвалите с нещо.

Аз пък си изкарвам парите с такива като теб - затварям им устата и повярвай след това дълго мълчат  Wink какво ни интересува нас, ти какъв си, какво работиш и за какво се бориш, седи си на село и си джиткай с овцете и не се занимавай с простотии.То бива, бива да търпим ама вече няма на къде, айде гаси тока и у лево  [:-}
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #51 -: Септември 16, 2013, 22:57:25 »

тестер ли си тестис ли си къв си не знам, ама тая злоба ще те умори тебе  Grin  интересно ти е как сме се реализирали в живота ли  Grin - не сме стари ергени като тебе - или сме млади, или имаме семейства и деца за които се грижим и които пазим от психопати като теб с особено извратено виждане за децата и бащите.  *freak* с това изчерпах ли всичко? останалото не те интересува. сметката за интернета в офиса не ми я покриват хората - истински важните хора, които все пак намериха сили да останат в държава, управлявана от "измекяри" като теб. самонадеян тип. аз се боря всеки божи ден за да давам заплата на още десет човека,а ти използваш интернета,който частично е платен от мен и тях за да пишеш злобни дребни думички тук в тоя форум. иди си удари една, че с всеки изминал пост ставаш все по-нервен и смешен. ще ти опада косата  Grin  Grin
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #52 -: Септември 16, 2013, 23:19:00 »

Аз не занимавам никого, оня гей подхвана темата. Можеш да се пробваш по всяко време да ми затвориш устата, затварачо!! Кой те кара да търпиш - бягай да спиш и лапай бибероната!

Ти се бориш да даваш заплата! - ха-ха-ха. Не, бориш се да изкараш някой лев, нищо по-морално от това. Не го изкарвай като доблестна саможертва - изключително смешно е. Но ти си смешен постоянно! На мен ми беше интересно с какво се занимавате, защото отстрани изглеждате тъпи и ограничени. И не само изглеждате! Не казахте, но това няма значение. Вие не ме интересувате. Аз интернета в къщи си го плащам сам. Интернетът на работа се плаща от работодателя. В това няма нищо парадоксално или скандално. Жалки сте. Най-интересното е, че у мен виждате злоба. Освен подигравка и неприязън към вас, от моя страна няма нищо повече. Злобни човечета сте вие, това се вижда ясно. Злобата ви преминава през играта, през форума и през живота. Вие, без нея, сте празни. Що за семейства имате, що за възпитание давате на децата си, аз направо съм потресен. Колко тъжно е това всъщност! Колко жалко, колко безнадежно е толкова тъпи, ограничени и злобни хора да имат същото гласоподавателно право като мен. И как да виждам надежда в бъдещето, щом поколението, което идва, е вашето!!!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #53 -: Септември 16, 2013, 23:21:46 »

Пак ли се изживявате като шефове??!!
 Grin

Май се пренесохте в друго измерение. Дали и как си върша работата преценяват други хора. Въобще вие нямате ясна представа какво изобщо работя. Всъщност, вие едва ли имате ясна представа за каквото и да било. Нямате представа от къде пиша, кога съм на работа, колко ми е заплатата. Да работиш за тази държава означава винаги да се сблъскваш с дребни човечета като вас, обществото е пълно с такива. Тук един друг хубавец, Жеймс, твърдеше, че той ми плаща заплатата. Вземете се разберете най-накрая!
 Grin

А вие с какво се занимавате, освен да си чоплите носа пред компютъра и да лепите пильоци по клавиатурата? Истински ми е интересно как сте се реализирали в живота. Ако в света имаше някаква справедливост, с вашия умствен капацитет сега би трябвало да пасете трева на село или да събирате охлюви. Както и в играта обаче, в света няма справедливост. Винаги се намират измекяри като вас. Аз изкарвам парите си с двете си ръце, с главата си и с очите си. Вие, освен да проституирате във всеки смисъл на тази дума, едва ли можете да се похвалите с нещо.

Еми не знам откъде имаш тази информация за проституирането обаче аз съм на 16 и въпреки това се занимавам с форекс пазар ( фондова борса) и не мисля ,че си имаш и най малка напредстава какво е за да коментираш ,но щом си експрет ти си знаеш.Само да ти кажа ,че този пост в момента също е неприличен и заслужаващ бан .  Хаус мисля ,че е време за рецептата  ;D ;D
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #54 -: Септември 16, 2013, 23:26:52 »

Аз не занимавам никого, оня гей подхвана темата. Можеш да се пробваш по всяко време да ми затвориш устата, затварачо!! Кой те кара да търпиш - бягай да спиш и лапай бибероната!

С тая твоя покана да не станеш следващия дето да ме съди, че съм му отнел правото да пикае прав ми трябва да сяда, както кажеш  Wink
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #55 -: Септември 16, 2013, 23:39:07 »

Ехей, ехей, заорахме дълбоко нещо. Хайде да се вземем в ръце и да спрем с обидите. Тук в този форум има и деца и тинейджъри и нека не им даваме пример с чалга отношения. Сигурен съм че никой в реалния живот не е толкоз зъл или груб, напротив. Доброто е че винаги можем да си подадем ръце и да пием по бира. Все пак не сме хотентоти. Може да сме седесари, гербаджии, бесепари, всякакви партийни и безпартийни от различни професии и дейности, но си оставаме хора. А това е най важно. Ако това ни избяга - сери на нас, превръщаме се в  негодници. В България има доста такива, нека поне ние не сме от тях, ако може.
« Последна редакция: Септември 16, 2013, 23:46:59 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #56 -: Септември 16, 2013, 23:41:52 »

Ехей, ехей, заорахме дълбоко нещо. Хайде да се вземем в ръце и да спрем с обидите. Тук в този форум има и деца и тинейджъри и нека не им даваме пример с чалга отношения. Сигурен съм че никой в реалния живот не е толкоз зъл или груб, напротив. Доброто е че винаги можем да си подадем ръце и да пием по бира. Все пак не сме хотентоти.

Галахад напълно съм съгласен с тебе ама ми писна да му чета простотиите на тоя дето поства, всички сме равни тук мисля  Wink и ако ще се съобразяваме, то нека всички да го правим.
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #57 -: Септември 16, 2013, 23:45:02 »

 *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #58 -: Септември 16, 2013, 23:47:36 »

 *beer* *cocktail*
Важно е да си подадем ръце, едни по рано, други по късно - всеки според характера си.
« Последна редакция: Септември 16, 2013, 23:51:00 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #59 -: Септември 17, 2013, 02:39:54 »

Еми не знам откъде имаш тази информация за проституирането обаче аз съм на 16 и въпреки това се занимавам с форекс пазар ( фондова борса) и не мисля ,че си имаш и най малка напредстава какво е за да коментираш ,но щом си експрет ти си знаеш.

Обръщението ми не беше към теб, но предполагам това е страшно трудно да се осъзнае от един гениален шестнадесетгодишен форекс ум. Аз наистина нямам най-малката представа. Успех, дано спечелиш милиони.

С тая твоя покана да не станеш следващия дето да ме съди, че съм му отнел правото да пикае прав ми трябва да сяда, както кажеш  Wink
Пак си се отвил! Ще настинеш!!

Хайде да се вземем в ръце и да спрем с обидите.
В този форум намирам за забавно да разменям любезности с двата субекта - Глория и Къртьо. Те са си го заслужили многократно, аз ще ги обиждам сега и в бъдеще. Въпреки, че съм много толерантен по принцип човек, тонът ми и думите ми към тях са и ще продължават да бъдат цинично-вулгарни - с тях това е единствения начин за комуникация, знам го от опит, опитал съм с друго - не става. На едно говедо няма нужда да му говориш и обясняваш - трябва да го ръчкаш с остена, за да разбере нещо, поне нещо. Останалите какви са и за какво се борят, откъде се появиха - нямам представа. Общо взето ми харесва принципа на еквивалентността - ако някой не се отнася към мен с уважение, не се отнасям с уважение и аз към него. Иначе нямам нищо против хорицата.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!