Imperia Online България  
Април 20, 2024, 04:20:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: problemi  (Прочетена 2806 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« -: Септември 08, 2013, 17:22:46 »

искам да помоля  админите да проверят акаунта ми venko4321, повода е  че ни беше обявена война , малко по късно по време на войната някой ми проби паролата  изхарчи ми диамантите и погроми целия съюз, и по възможност да вземат мерките срещу идииота който го направи обявената войнабеше със съюза (rise)
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #1 -: Септември 08, 2013, 17:25:49 »

Ще тря инфо кога г/д се е случило за да проверят
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #2 -: Септември 08, 2013, 17:32:01 »

днес сутринта се активира войната съюза  се казваше izgrev , вече не съществува  като съюз , някой през акаунта ми изгонил всички играчи , после взел 10-часовия ми  бонус пуснал всичкия данък на макс и съответно ограбен  и опжарен, искам админите да проверят цялата информация и да накажат съюз rise  ако от там е дошъл пробива , щото целия им съюз се   е наредил  да щипе  ресурси и злато   в акаунта ми
Активен
aga3
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #3 -: Септември 08, 2013, 17:47:54 »

искам да помоля  админите да проверят акаунта ми aga3 , повода е  че ни беше обявена война , малко по късно по време на войната някой ми проби паролата  изхарчи ми диамантите и погроми целия съюз, и по възможност да вземат мерките срещу идиота който го направи обявената война беше със съюза (rise)
Активен
motokar1
magSoarkVE
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #4 -: Септември 09, 2013, 08:24:50 »

ето как си разменят дружно паролите всички от саюза и после плачат ,,а размяната на пароли е забранено и би трябвал да доведе до бан на всички тези играчи!!!!Какви претенци трябва да имат не знам по скоро те са в нарушение на правилата на играта!!!



« Последна редакция: Септември 09, 2013, 09:17:36 от Vania » Активен

luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #5 -: Септември 09, 2013, 09:11:04 »

ето как си разменят дружно паролите всички от саюза и после плачат ,,а размяната на пароли е забранено и би трябвал да доведе до бан на всички тези играчи!!!!Какви претенци трябва да имат не знам по скоро те са в нарушение на правилата на играта!!!

Личи си как някой некомерно им е ОТКРАДНАЛ паролите . Само да питам случайно да са ги обявили по новините ? И ти мотокар от бг13 ли си ?
« Последна редакция: Септември 09, 2013, 09:17:51 от Vania » Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Септември 09, 2013, 09:16:58 »

искам да помоля  админите да проверят акаунта ми venko4321, повода е  че ни беше обявена война , малко по късно по време на войната някой ми проби паролата  изхарчи ми диамантите и погроми целия съюз, и по възможност да вземат мерките срещу идииота който го направи обявената войнабеше със съюза (rise)
Моля, пишете на support_bg@imperialsupport.org от електронната поща, с която сте регистрирани в играта. Напишете всички подробности и не забравяйте да споменете света и акаунта.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #7 -: Септември 09, 2013, 11:47:01 »

motokar, личи си вече  кой е направил поразийте !!!тука във това публично пространство ще ти го кажа ... трябва да си низша твар ,  при обявена война да се осереш   и от страх  че може да загубиш виртуална схватка , да поломиш многомесечен труд на хора подали ти ръка и прибрали в съюза си
Активен
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #8 -: Септември 09, 2013, 11:59:01 »

а и да не забравя , каво ти беше виновна lilinanasowa , съсипа и акаунта и играта на това момиче ,тя дори не знае какво прави камо ли да  ви е някъв проблем , аре обясни и  защо и изтегли максимален заем и  я обра от другия си акаунт , обясни и   че  си по тарикат и ти имаш право да си най големия а , тя да и вече каса с  с многомилионен заем и че и приключи играта заради гъзарията ти . абсолютен тъпак си  за мене
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #9 -: Септември 09, 2013, 12:01:22 »

И знаеш ли кое е най забавното в цялата работа?Ако го баннат ,че е влязал с парола ,която вие сте му предоставили във трибуната предполагам то и вас тря баннат щото и вие сте влизали с пароли и от там ги е разбрал .Чудничко .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #10 -: Септември 09, 2013, 12:15:41 »

 ами нека да проверят  дали съм си давал паролата публично ,  да видиме какво ще излезне . по скоро  други от незнание   правилата  са я пуснали , но няма как да контролирам писаниците на играчите , нали се сещаш .
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #11 -: Септември 09, 2013, 12:19:21 »

Когато влиза нов играч в съюза ни по принцип основното е ''смени си паса ако някой ти го знае от миналия съюз '' или на обявления ''дайте си паса на лично на ..... за всеки случай''  '''не си давайте паролите'' много неща можеш да напишеш когато си лидер НА ОБЯВЛЕНИЯ и повечето случай  хората ги изпълняват особено зайците в ИО .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #12 -: Септември 09, 2013, 12:25:07 »

няма да споря с тебе или да обяснявам надълго и на широко , фактите сами  си говорят и  ако админите проверят информацията от вече бившия съюз ще отсеят всичко , пароли не съм изисквал от никой   или да се дават във обявления трибуна и т.н. нито пък съм я обявявал мойта по новините
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #13 -: Септември 09, 2013, 12:32:00 »

Ако има някой, чийто акаунт е разбит, моля да напише всички детайли на support_bg@imperialsupport.org, както съм писала по-горе. Не забравяйте, че трябва да пишете от регистрационната поща, за да докажете, че Вие сте собственик на акаунта и че трябва да посочите име на акаунт и свят. Паролите, както не веднъж и дваж сме повтаряли, не се дават на никого. Ако се установи, че паролата е дадена доброволно и в следствие на това са извършени злоупотреби с акаунта, ние не носим отговорност за причинените вреди.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
rumen
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #14 -: Септември 09, 2013, 13:08:50 »

zabranena e razmianata na parolite, dori i drug 4ovek da ti e dal pasa v obevlenia, zna4i se ia dal na saotbornika si
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!