Imperia Online България  
Април 26, 2024, 11:28:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се вдигат от 53 до 63 ниво шпионаж за три дни  (Прочетена 3405 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #15 -: Септември 03, 2013, 00:25:24 »

http://prntscr.com/1ozpz8
http://prntscr.com/1ozq26
http://prntscr.com/1ozqo9
Още един "случаен" акаунт, има в колонията си 30М тръгваме, влиза в бокурт и го ограбва някой друг малък акаунт и сега пак ще го преточат.
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #16 -: Септември 03, 2013, 05:58:16 »

Аз само 1 неразбрах . Че е тъп тъп е ама какво по дяволите правят 700 тарана в колония?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #17 -: Септември 03, 2013, 17:19:22 »

http://prntscr.com/1p3wnd
1 ден по късно акаунтчето е без съюз и вероятно с прибрани, много, много милиони .
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #18 -: Септември 03, 2013, 17:30:41 »

пиши си ,ама да видя някой да отговори,няма и да отговорят,защо?Защото няма да си прецакат диамантените мини ,после колко акаунта докладвахме ,колко играчи са блокирани ,един и то за малко  ,кой голям турски акаунт беше блокиран Светльо ,аз го написах, че  всички с табели всички  които са в екипа на ИО ни се подиграват ,подиграват се с труда здравето ни и парите на не малка част от съюза ,но как един от тея   не знам дали има подходяща квалификация за тях не застана като човек да обесни да обърне внимание на това ,плюнчат ми се докладвай на съпорт ,тея не на мен от както искахме да се оплачем от крум и ми отговаря крум там не виждам смисъл ,не може да променим нещата ще е така ,но поне да не ни дискриминират ,да не можем да наливаме  такива количества диаманти както турци и румънци ,но опитваме с къртовски труд и умения някакви  ,мисля че поне е редно да се проверя съюзите колониите и играчите които докладваме не еднократно и да се накажат
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #19 -: Септември 03, 2013, 17:45:22 »

Хей знаете ли ,че имам гениална идея за печелене на админите .До премиум да има друга екстра ''идиот'' в нея ако дадеш 10 000 диаманта можеш да мамиш и да си използваш всички екстри с диаманти по време на атака и ти дават 100 000 ти доход  и след това до акаунта ти да има табелка ''тъп като ръб на кръгла маса'' ей много пари ще се спечелят . Жалко че вече го има (като изключим табелката) и не е популиаризирано ама ако го обявят официално туко виж и друг балъм се намерил .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #20 -: Септември 03, 2013, 21:58:48 »

Хей знаете ли ,че имам гениална идея за печелене на админите .До премиум да има друга екстра ''идиот'' в нея ако дадеш 10 000 диаманта можеш да мамиш и да си използваш всички екстри с диаманти по време на атака и ти дават 100 000 ти доход  и след това до акаунта ти да има табелка ''тъп като ръб на кръгла маса'' ей много пари ще се спечелят . Жалко че вече го има (като изключим табелката) и не е популиаризирано ама ако го обявят официално туко виж и друг балъм се намерил .

  Идеята е добра и е осъществима Smiley
Само че не чакайте админите да го направят а го направете вие играчите като вместо до империята на тъпия ръб направите табелки на стената на профила му Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!