Imperia Online България  
Април 26, 2024, 01:50:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: фиктивна война  (Прочетена 3285 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
blago_81
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« -: Август 29, 2013, 14:32:32 »

      _SOA_   KingsguarD   29.08.2013 09:01   31.08.2013 03:01   13 093   40 699   ----- тези два съюза са си спретнали нагласена война,което не е никак по правилата.Те бяха един съюз и се разделиха за да може играча    Vulturu11   да направи военни точки във войната.Най-вероятно един играч играе с повече от един профил,което също не е по правилата.Моля вземете мерки!
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #1 -: Август 29, 2013, 14:34:50 »

Преди време беше направено така ,че ако влезеш в чужд акаунт после ти не можеш да го нападаш . В случай ,че това правило важи то твоята логика пада изцяло . 10-20 играча да си дадът армиите и всичко за да може 1 играч да спечели военни точки??При наличие ,че не са негови акаунти разбира се ;-) .Дано съм прав ,че ако това е паднало бая измами ще се правят.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
blago_81
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Август 29, 2013, 14:52:32 »

Вие може да видите битките от тази война.Според мен    Vulturu11  е атакувал само един играч от другия съюз ,а не всички.Аз не мога да го проверя,вие можете
Активен
blago_81
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #3 -: Август 29, 2013, 14:54:16 »

За 2 часа качи 40к военни точки от тази "война"-познайте каква армия ще направи след това
Активен
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #4 -: Август 29, 2013, 15:21:08 »

За 2 часа качи 40к военни точки от тази "война"-познайте каква армия ще направи след това

Все още важи правилото, че два акаунта споделящи 1 айпи адрес не могат да се нападат, без значение наглеждан или мулти акаунт е, но също има известен пропуск в това правило и не е невъзмажно !
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #5 -: Август 29, 2013, 15:28:53 »

Във версия 4 тази забрана не важи още от началото на миналата година.Не зная как е в 5 версия,но при наличието на множество доставчици на нет както и на браузъри променящи АЙ ПИ-то,не е никакъв проблем 1 играч да има 10 акаунта  в свят с които да играе и които могат да се атакуват помежду си.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
blago_81
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #6 -: Август 29, 2013, 15:35:49 »

Точно така хитруват през различни браузъри.А някой направи ли си труда да разгледа тези два съюза,играчите,битките между тях,това ,че много по-малък съюз е обявил война на по-голям и кой трупа победите,никой не сейфа армията си като в нормална война и т.н.
Активен
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #7 -: Август 29, 2013, 15:40:20 »

Във версия 4 тази забрана не важи още от началото на миналата година.Не зная как е в 5 версия,но при наличието на множество доставчици на нет както и на браузъри променящи АЙ ПИ-то,не е никакъв проблем 1 играч да има 10 акаунта  в свят с които да играе и които могат да се атакуват помежду си.

Това, за което говориш със смяната на айпита и останалите простотии според мен е вече болесно състояние на някой комплексар.В крайна сметка играта е да се забавляваме, пропуска за който говоря, е че ако изпратиш атака от компютъра си от твоя акаунт например можеш да изпратиш и атака от наглеждания от теб акаунт през тела си  ;D на това според мен трябва да се обърне внимание, пък останалото със смяната на айпито и останалите простотии-ми има хапчета и да се лекуват  Grin
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #8 -: Август 29, 2013, 15:58:33 »


Това, за което говориш със смяната на айпита и останалите простотии според мен е вече болесно състояние на някой комплексар.В крайна сметка играта е да се забавляваме, пропуска за който говоря, е че ако изпратиш атака от компютъра си от твоя акаунт например можеш да изпратиш и атака от наглеждания от теб акаунт през тела си  ;D на това според мен трябва да се обърне внимание, пък останалото със смяната на айпито и останалите простотии-ми има хапчета и да се лекуват  Grin
Казвам само как се прави,а не че е нормално.От прочетеното по-горе стигам до извода че става въпрос за точно такъв тип играч.Но според мен също така не е нормално подобни играчи да си развяват коня в играта с такава лекота.Играта има нужда от много по-строги ограничения за регистрация,които да направят почти невъзможно регистрирането или притежаването на повече от 1 акаунт в свят
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
sp11
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #9 -: Август 29, 2013, 16:12:00 »

и аз мисля ,че е фиктивна ,а относно ай пи та та ,не е никакъв проблем единия съюз да бие съюзната армия на другия,нищо че споделят едно ай пи в двата съюза
Активен
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #10 -: Август 29, 2013, 16:20:12 »

и аз мисля ,че е фиктивна ,а относно ай пи та та ,не е никакъв проблем единия съюз да бие съюзната армия на другия,нищо че споделят едно ай пи в двата съюза

За мен когато се раздели един съюз на две, разбие се и се основе друг подсъюз не е " фиктивна война " а тактика, но това си е лично мое мнение  ;D просто се обявяват войни за трупане на военен доход, което е доста разумно решение според мен
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #11 -: Август 29, 2013, 17:43:08 »

Вижте номера от всякъде интересно как можеш автоматично да регистрираш че 2 акаунта са с 1 АИ-ПИ и да се блокират атаките помежду им но админите някак си не могат да ги блокират ( 2 ацц и 1 АЙ-ПИ тва си е за бан) . А такива като онзи ...пълни мишки .Този знае ли изобщо с какво се захваща?Когато имаш огромен доход правиш основно войска ( така се харчи най бързо)  И какво става като имаш икономика за 100к нетни а си на 400 000 ? Отиваш в обхват на чичко диамант и рубин и не знам си какво още и си на - 100 000 на час и те думват едно яко ей така за кеф щото могат . Аз лично от 400к съм скачал на 900к за 1 ден и после ходи се оправяй на 30 и някое място при диамантените и другите дет ако не си от тях тря те пребият и ходи се оправяй после особено в х4 свят .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #12 -: Август 31, 2013, 13:13:44 »


За мен когато се раздели един съюз на две, разбие се и се основе друг подсъюз не е " фиктивна война " а тактика, но това си е лично мое мнение  ;D просто се обявяват войни за трупане на военен доход, което е доста разумно решение според мен
Мога да го приема за тактика само ако зад всеки акаунт стои отделна личност.Но когато един човек управлява 20 акаунта си е мултиакаунт и е в разрез с правилата.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #13 -: Август 31, 2013, 16:18:11 »

Мога да го приема за тактика само ако зад всеки акаунт стои отделна личност.Но когато един човек управлява 20 акаунта си е мултиакаунт и е в разрез с правилата.

Аз визирах съюзното разделение, на отделни и самостоятелни играчи, не на мултита-а по легалния и позволен начин, но хитруват и с това  ;D
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #14 -: Август 31, 2013, 17:28:26 »


Аз визирах съюзното разделение, на отделни и самостоятелни играчи, не на мултита-а по легалния и позволен начин, но хитруват и с това  ;D


Няма такава тактика ,защото съюза отслабва по този начин .Ти не взимаш доход за загубената войска ,а тази за която си я избил печелиш 1/2  .  Така този съюз ,който направи това ще загуби 1/2 от войската си (защото само 1/2 ще бъде върната като доход) + изгубената войска и хоп ей така съюза ще отиде подяволите
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!