Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:15:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвет  (Прочетена 1502 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« -: Август 29, 2013, 11:44:00 »

Моля ви дайте съвет за играчите които немогат да продължават повече въпреки че искат много и имат имперската тръпка в душите си .....
Просто винаги играя да съм в топ 10 всичко по надолу от това е непреиемливо за мен.Обаче......имам един малък проблем ...Играя с минимално количество пари..нещо от рода 20 лв на месец за империя(Мисля че е доста приемливо обикновен човек да даде 20 лв от месечния си бюджет за един сайт)та аз дори не съм се регистрирвал в супер яки сайтове дето ти дават супер услуги за нещо от рода 5 долара на 3 месеца ама както и да е .Та да се върнем на върпоса ..Значи цъкам аз безспирно а под безспирно имам предвид по около 150 доклада на ден за каси/грабежи/палежи метежи абе въобще бой до дупка и просто немога да влизам дори в обхват на първите 3ма който дори не си мърдат пръста да ударят една каса .Значи аз се бъхтя като идиот по цял ден  със нон стоп заредени по 11 мисии да съм на 10 мил нето а първите трима без да мърдат са на по 50 мил .......Естествено първите 3ма са заедно щото краставите кучета се събират.Та значи аз играя нон стоп и то с максимално КПД а тея дришловци дето незнаят даже как се бие каса съм им извън обхват....Еми неможе да продължава това вече накрая балона дето правите ще се спука и ще фалирате докрай
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #1 -: Август 29, 2013, 11:49:32 »

Ако ходиш по каси с голяма армия се обезмисля ходенето.Ще изхабиш повече злато за издръжка отколкото ще вземеш ресурс.Те големите може и да лихвят постоянно с 500к злато на час.А и ако всичко набиват в икономика е нормално да те изпреварят.
 

 И още нещо - ако ти си номад а те имперци.
« Последна редакция: Август 29, 2013, 11:53:17 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #2 -: Август 29, 2013, 11:55:54 »

Приятел да не съм идиот да ходя с цялата си армия по каси говоря ти за мечове с колички те са достатъчно да събираш касите и ти говоря за 11 воени миссии едновремено нон стоп ...........армията си седи на гаризони и се вади при нужда .А и между другото и аз лихвя на макс
Активен
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #3 -: Август 29, 2013, 12:10:08 »

Знам почти всички тънкости къде как и защо да заграбим повече ресурси от всеки друг.....просто не помага срещу чичко паричковците ,а когато даваш всичко от себе си и въпреки това дори неможеш да ги доближиш някак ми напомня израза "чашата преля"
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #4 -: Август 29, 2013, 12:33:38 »

Щом даваш всичко от себе си кво се притесняваш.Това е игра.Щом може някой с диаманти да играят - нека играят.Аз почти винаги се класирам в топ 10 на края на ерата.Ама не се мъча да настигна първите
Активен

Редовен играч - 6 пъти
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #5 -: Август 29, 2013, 14:07:56 »

Приятел защо биеш каси ? Аз на 200к нето винаги намирам някакъв с 9тка дет се мисли за много силен и е събрал 50м злато и 30м от всичко останало . И аз защото знам ,че ги има такива просто си правя 2000 тарана и отгоре и го бутам взимам целия ресурс на няколко пъти после (то понякога е включена и война в сметките) взимам военен доход и ти с тези 20 лева на месец ще има да си ме гониш.... . Прави войска и участвай във война (доходоносна) вземи 100м дърво и 25м желязо така хубаво да се облажиш  удари 1-2ма с 9тки дет се праят на неудържими и ето ти ресурс ;–)
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #6 -: Август 30, 2013, 11:11:22 »

Приятел защо биеш каси ? Аз на 200к нето винаги намирам някакъв с 9тка дет се мисли за много силен и е събрал 50м злато и 30м от всичко останало . И аз защото знам ,че ги има такива просто си правя 2000 тарана и отгоре и го бутам взимам целия ресурс на няколко пъти после (то понякога е включена и война в сметките) взимам военен доход и ти с тези 20 лева на месец ще има да си ме гониш.... . Прави войска и участвай във война (доходоносна) вземи 100м дърво и 25м желязо така хубаво да се облажиш  удари 1-2ма с 9тки дет се праят на неудържими и ето ти ресурс ;–)

Защи бия каси ?Само с тоя въпрос ме убиваш ххахахаха имал съм да го гоня Айде научи се да играеш първо и после давай акъл Smiley
Активен
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #7 -: Август 30, 2013, 11:16:29 »

Единия ми вика що съм биел каси с цялата си армия че ми земало много пари(Оле наистина ли каси с цялата си армия  ;D ;D ;D)
Другия ми вика защо съм биел каси ........Съжелявам че въобще пуснах тая тема явно няма смисъл някой да ме подкрепи по някои въпроси.
За ваше сведение момци няма нищо по доходоносно от чисто нова каса само че тряя си много бърз и да я хванеш ,нещо което явно не владеете що ме питате подобни неща  Cry
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #8 -: Август 30, 2013, 12:10:37 »

Tъй, само от любопитство и с цел разширяване на кръгозора... Биенето на каси в тази версия ли е вече мерило за майсторство в играта  *scratch* В предходните по номер версии защото обикновено е с цел подпомагане икономиката и издръжка на войската .  Не схванах каква е имперската тръпка на автора на темата, касите ли   *freak* или нетна класация  *scratch* Ако е вярно това, да бега във версия 4, за същите пари и нетни ще прави и от бой ще разбере  Grin /в двете посоки/
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #9 -: Август 30, 2013, 15:35:02 »

Единия ми вика що съм биел каси с цялата си армия че ми земало много пари(Оле наистина ли каси с цялата си армия  ;D ;D ;D)
Другия ми вика защо съм биел каси ........Съжелявам че въобще пуснах тая тема явно няма смисъл някой да ме подкрепи по някои въпроси.
За ваше сведение момци няма нищо по доходоносно от чисто нова каса само че тряя си много бърз и да я хванеш ,нещо което явно не владеете що ме питате подобни неща  Cry

Под каси имам предвид изоставени империи повече от които по 200 нетни с 30 000 от всичко максимум .Тва за мен е безмислено губене на време .Предпочитам да думна 2 милионера вместо цял ден по изоставени империи.И относно новите касички . Ако някой не играе цяла седмица с 10 милиона ресурс мислиш ли ,че няма да се изнамери някой да го думне прпеди да стане изоставена?Аз досега съм видял само 1 човек с много ресурс и неактивен и не беше каса ами си беше разпуснал войската и се отказа и беше с 150м ресурс ( налапахме го като циганчета в железарски магазин ) . Освен ей такива няма изоставени каси с милиони ресурси защото аз ако събера за цв10 и си пратя армията на някъде ще се намери кой да ме нападне да ги вземе ,но пък ако някой неактивен фермер има 40 милиона ресурс ще го чакат цяла седмица???Но тъйкато явно не си доволен от предложението ето ти друго - ставаш финансист в съюз после си взимаш колония подправки и пускаш търговия 11 ниво и така не плащаш абсолютно нищо за обявяване на оферта и купуваш на 1.00 продаваш на 1.20  и си на печалба и така аз за 1 ден съм изкарвал 20м злато.20м злато на ден ...ужас то тва няма и половин изоставена империя  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Август 30, 2013, 15:42:44 от luci » Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #10 -: Август 31, 2013, 00:06:00 »

 Кво му обясняваш - не стига че знае много на добре за какво става на дума.Срещу диаманти не можеш да се съревноваваш.Пишеш някакво мнение - за какво си го написал.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!