Imperia Online България  
Април 27, 2024, 16:46:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Българите"-комплекасари  (Прочетена 1714 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« -: Август 27, 2013, 08:39:24 »

В тази тема  я правя за всички българи комплексари от международните светове, които нападат БГ съюзи или БГ играчи(от бг съюзи). Моля тук да се посочват само такива играчи или съюзи:
1.Аз започвам със съюз  __LIBERDADE__ (мега блиц)- комплексарски съюз който напада най-вече БГ съюзи защото им оказват по слаба съпротива. Избиват комплексите си. Един от членовете им chezare  е спрял кранчето им на диаманти и несмеят да нападат други съюзи които са им конкуретнни да не би да понесат загуби. Най големите комплексари в мега блица са:  STICHETO,s.terziyski,acitezal. Всяка ера се бият предимно с българи
2. The_dictators  ( eliten blic)-  това е един от блицовете където БГ съюз бие всички чужденци и печели реалм, всички БГ съюзи се радват че БЪлгария побеждава, но този съюз се бие с останалите български съюзи и бг играчи. Като по този начин помага на чуждите съюзи, странно но факт.
Комплексари там са: Miro_chikov1981,tornadoi,largo77
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #1 -: Август 27, 2013, 08:57:27 »

Инт тема обаче трябва да се отбележат грешки . В 125 свят нападнах играч от съюз HardCore ( не личи да е български на пръв поглед) разбих го видях ,че е бг и го оставих и съюзниците му после обявихме война на не български съюз и те ни скочиха ...сега в такава ситуация не можеш да кажеш кой крив кой прав . Някой ми пишат и връщам други не са онлайн...Аз лично разбера ли ,че са бг не нападам отново .Отчетете този факт в определянето кой съюз напада бг и кой не .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #2 -: Август 27, 2013, 09:54:26 »

Интересно, защо "Българите" са поставени в кавички?  Визирате само българи като националност или като държава, в България има и други националности. Защо в международните светове трябва да има разделение по държави или по националност - това не е ли един вид дискриминация?
И кой в крайна сметка е комлексар - този който има самочувствието да играе с еднакво отношение към останалите съюзи или този който вика  "защо ме нападате и аз съм Българин"  и търси закрила от големите батковци?
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #3 -: Август 27, 2013, 09:59:03 »

Виждала ли си турски съюзи ? Румънски ? Сръбски??Не можем българите разделени да направи каквото и да е срещу обединените съюзи на нации.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #4 -: Август 27, 2013, 10:33:52 »

Интересно, защо "Българите" са поставени в кавички?  Визирате само българи като националност или като държава, в България има и други националности. Защо в международните светове трябва да има разделение по държави или по националност - това не е ли един вид дискриминация?
И кой в крайна сметка е комлексар - този който има самочувствието да играе с еднакво отношение към останалите съюзи или този който вика  "защо ме нападате и аз съм Българин"  и търси закрила от големите батковци?
Визирам играчите от БГ съюзите и в кавички са защото за мен са антибългари. Нито един съюз от друга националност  в световете където специално аз играя не напада съюз от същата националност камо ли да му обяви война. Негласно правило е в свят изпълнен с чужденци(богати или бедни, диамантаджии или не) БГ съюзите да се подкрепят с цел да покажат класа, но именно тези съюзи петнят името на България. Ставаме смешни когато в активни войни се бият 2 или повече бг съюза един срещу друг. И ДА -дискриминация или не в международните светове всички бг съюзи са обединени под 1 име и то е БЪЛГАРИЯ. Всеки играе да защити честа на България. И според мен място за такива избиващи комплекси не им е там мястото, особено като пишат на менюто си че са БГ съюз. Това си е чиста гавра според мен
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
godzila
Редник
*

Karma: +20/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #5 -: Август 27, 2013, 10:48:04 »

...но именно тези съюзи петнят името на България...
Нека не забравяме, че това е само една игра. Ако тя е определящ фактор за името на България-много жалко за мисленето. А какво определение ще добавим за вечно мрънкащите и тук и в реалността?
Активен

Искреността е много скъп подарък! Не го очаквайте от евтини хора!
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #6 -: Август 27, 2013, 10:49:02 »

Ми как какво? - не чакай сватба взимай брадва  *freak* *freak*
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #7 -: Август 27, 2013, 11:04:30 »

...но именно тези съюзи петнят името на България...
Нека не забравяме, че това е само една игра. Ако тя е определящ фактор за името на България-много жалко за мисленето. А какво определение ще добавим за вечно мрънкащите и тук и в реалността?
Пич аз говоря само за играта. България е фактор в тази игра.  2-кратен световен шампион, бг съюз  е спечели шампионската лига. Никой не ти говори за реалността.  Я попитай някой от свят 93 когато бг съюз е избил всички защо много съюзи си сложиха инфо ,че са против БЪлгария а не към определен съюз? А колкото за мрънкащите има ги всякакви, но когато човек влага много в играта тя престава да е игра ,а част от ежедневието му. И докато има такива като гореспоменатите от мен лични персони някой път се срамувам много че съм българин
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #8 -: Август 27, 2013, 12:28:54 »

Естествено, че е фактор-извесно време играх в Международен свят и към нас ( българите ) много скептично бяха настроени и войнствено, излиза че и в онлайн пространството не ни харесват ама проблема си е техен.Бой до дупка и да се учат на уважение и това е спасението !  ;D
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #9 -: Август 27, 2013, 19:27:11 »

Аз съм в международен свят сега и се оказа ,че много ни се мазнят .Забележете ,че като обявихме война на бившите шампиони в този свят  на лидера ни са писали турци,македонци и едни с които имаме друга активна война ( общо са 3) ,че ще ни помагат  .Спукахме се от смях ,че точно тези са тръгнали да мрънкат за федерация и да помагат хД .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!