Imperia Online България  
Април 25, 2024, 04:50:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят без диаманти  (Прочетена 6174 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« -: Август 23, 2013, 23:14:34 »

От свят без диаманти ИО не би печелила нищо ( затова и не ги пускате ) ,но измислих нещо ,което би променило нещата . Вие пускате света и в празното място отстрани пускате реклами от които печелите много пари и така не диамантените играчи играем без диаманти  ,а вие пак печелите пари .Всички са доволни така нали?

П.П - моля да не стане така ,че 10 човека да пишем най-накрая да питаме ''админи няма ли да кажете нещо''  да кажете ,че го предлагате да се помисли и после абсолютно нищо да не направите и дори да не изкажете лично мнение  ,защото това отношение свързано с темите в категория ''препоръки'' е доста тъпо отстрани и е най-добре ако продължаваме да говорим на стената да изтриете тази категория ,че поне да не се дразним  .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #1 -: Август 24, 2013, 00:13:21 »

Хубаво е че се опитваш да мислиш как да ги накараш да пуснат свят без диаманти , но нали се сещаш че  това със рекламите е някак невъзможно. Няма рекламодател който да троши пари за игра която се играе от доста ограничено количество хора и не представлява интерес за тях Wink
Рекламодателите са по игрите в които влизат МНОГО повече хора а тук за някакви си 10-15 хил хора (и то от цял свят) едва ли някой ще си даде парите !
 Това е положението тук и няма как да стане по-добро !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #2 -: Август 24, 2013, 17:27:02 »

Каквото и да си говорим добре би било ако наистина има свят, в който диамантите не са водещ или определящ фактор, играта ще е доста по-интересна и ще си заслужава висенето денонощно като някога в началото, когато седмичен премиум беше 30 или 36 диаманта мисля и световете бяха претъпкани  Smiley
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #3 -: Август 24, 2013, 19:10:40 »

Пробвай в класиката или ако си мераклия за версия 5 може да се включиш във БГ 10 ! Само там диамантите не са чак от такова значение , особено във класиката Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #4 -: Август 24, 2013, 20:07:01 »

Пробвай в класиката или ако си мераклия за версия 5 може да се включиш във БГ 10 ! Само там диамантите не са чак от такова значение , особено във класиката Wink

Те принципно никъде не са от значение, като не става и куп диаманти да има няма да се промени нищо, виждал съм и такива случай, купуват си билети за печалби и това е, малоумна работа, но най-дразнещото е като прочетеш съюзен надпис " търсим шпиони в еди си кой съюз-заплащането с диаманти " е това ме застрелва  Grin
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
mariq78
mimsito
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


не прави грешка да ме ядосваш


Профил
« Отговор #5 -: Август 24, 2013, 23:06:16 »

Хорaтa сa нaгли..., ;D
Активен

непокорна съм http://vbox7.com/play:f2880cbfa5
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #6 -: Август 25, 2013, 14:55:01 »

Ако съберем всички светове на ИО в международен без диаманти (много хора биха се записали) ще съберем повече от 10-15к играчи ( редовни) и ще си струва рекламата.Аз лично предлагам така - свят без диаманти х2/х4 скорост  + постоянни медали за съюза с най много военни (без съюзни битки само войни) + играча с най много военни + играча с най много избити вражески войски + играча с най много запалено население .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #7 -: Август 26, 2013, 14:18:56 »

Ако съберем всички светове на ИО в международен без диаманти (много хора биха се записали) ще съберем повече от 10-15к играчи ( редовни) и ще си струва рекламата.Аз лично предлагам така - свят без диаманти х2/х4 скорост  + постоянни медали за съюза с най много военни (без съюзни битки само войни) + играча с най много военни + играча с най много избити вражески войски + играча с най много запалено население .


Просто, за да се върне стария, някогашния ищах за играта са необходими някакви стимули за " нормалните " играчи.От още един играч разбрах, че в БГ 10 не са били водещи диамантите и ще направим съюз, обединен от играчи в наколко различни свята и да поиграем истински  *pardon*
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #8 -: Август 26, 2013, 14:22:29 »

Къде да се регистрирам  *hihi*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
Pablo
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #9 -: Август 26, 2013, 15:37:42 »

До вчера Барби раздаваше диаманти за модове ,защото излизало по-евтино от капитулацията. Виждам че добре си правиш сметките  Grin,на теб форума ти е предостатъчен  Wink не могат да те бият и можеш да си пишеш на воля.
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #10 -: Август 26, 2013, 20:12:38 »

Пак ли се намери някой желаещ да си го мери ? А пабло? Влез в  империяонлайн виж има ли чисто нов свят влез във форума и  направи тема ''хайде да ви видим'' привикай всички да се мерят с теб в този свят  така да се регнем всички и да си го мерим и накрая да видим кой от кого капитулира :–) До тогава шшшшш  ( последно като проверих темата ,която съм пуснал е относно предложения как да няма свят без диаманти ,а не избиване на комплекси )

А относно това за бг10 на колко дни е ?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #11 -: Август 26, 2013, 20:29:40 »

До вчера Барби раздаваше диаманти за модове ,защото излизало по-евтино от капитулацията. Виждам че добре си правиш сметките  Grin,на теб форума ти е предостатъчен  Wink не могат да те бият и можеш да си пишеш на воля.

Абе палячо, изобщо пък с тебе не искам да се занимавам, колкото до играта-продължавам да играя, а ти си много под мене в която искаш класация-пишете и ревете само зо админи и модератори като вдовици за .... да ме банват, че по друг начин няма как да ме биете, хайде сега ходи си пий млякото и си хапвай бисквитките и право в леглото, че сънчо мина  ;D
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #12 -: Август 26, 2013, 20:32:35 »

Пабло, аз когато започнах да играя тая игра ти си бил на баща си в ергенските гащи сигурно така, че много вода трябва да изтече да ме настигнеш, и по-добре не се занимавай да не си го намериш, кеф ти в играта кеф ти на княжевската газостанция  Wink
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #13 -: Август 26, 2013, 20:34:51 »

Пак ли се намери някой желаещ да си го мери ? А пабло? Влез в  империяонлайн виж има ли чисто нов свят влез във форума и  направи тема ''хайде да ви видим'' привикай всички да се мерят с теб в този свят  така да се регнем всички и да си го мерим и накрая да видим кой от кого капитулира :–) До тогава шшшшш  ( последно като проверих темата ,която съм пуснал е относно предложения как да няма свят без диаманти ,а не избиване на комплекси )

А относно това за бг10 на колко дни е ?

Нямам представа кога се рестартира ерата, навиват ме познати от БГ 15 да направим съюз и да влезем, предполагам че щом стана дума за това няма да е далече-надявам се да се съберем там и да направим една читава ера като " в доброто старо време " !
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #14 -: Август 26, 2013, 20:39:44 »

Аз ще се регистрирам  Grin догодина ......ако направят СВЯТ с проституки  Grin Разбиваш му замъка -земаш боклука, демек развратниците ! Кат разбиеш 5 замъка -БОНУС ИО та черпят с елитна проситутка на техни разноски  >Grin
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!