Imperia Online България  
Април 19, 2024, 06:36:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: версиаааа 6  (Прочетена 15218 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #75 -: Август 22, 2013, 22:00:20 »

и друго може и да греша но аз никаде не видях опция за налгеждане.
Готов съм  да предостявя възможноста  някой да играе с моя профил в версия 6  с условието под никакав предлог да не ми влиза  в останалите светове кадето играя.
« Последна редакция: Август 22, 2013, 22:05:02 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #76 -: Август 23, 2013, 00:11:51 »

и друго може и да греша но аз никаде не видях опция за налгеждане.
Готов съм  да предостявя възможноста  някой да играе с моя профил в версия 6  с условието под никакав предлог да не ми влиза  в останалите светове кадето играя.

 Дали някой мазохист ще се върже да ти играе със регистрацията в тая версия ?
Не че ти ще си причината за това да не искат , а за това че ще трябва да станат на ХАХО със проблемите които ще срещнат в тая така прехвалена преди време и явно за нищо не ставаща все още версия 6  Cool
Само лаици и новобранци които не са се сблъсквали със проблемите на АЛФА-световете в ИО могат да се подложат на това мъчение Cry
 Кураж момци и моми които ще си трошите нервите в първите няколко месеца ! Smiley
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #77 -: Август 23, 2013, 00:15:30 »

Дали някой мазохист ще се върже да ти играе със регистрацията в тая версия ?
Не че ти ще си причината за това да не искат , а за това че ще трябва да станат на ХАХО със проблемите които ще срещнат в тая така прехвалена преди време и явно за нищо не ставаща все още версия 6  Cool
Само лаици и новобранци които не са се сблъсквали със проблемите на АЛФА-световете в ИО могат да се подложат на това мъчение Cry
 Кураж момци и моми които ще си трошите нервите в първите няколко месеца ! Smiley
Ми един се "върза"  не толкова да играе а колкото от любопитство. Аз си предложих акаунта не толкова за игра колкото да видят какво е.. Сам каа че е много прехвалена версиата и всеки си мисли 4е е супер а реално сега като се сблъскат с фактите  ще кажат и те по некоя дума.. и предполагам че ще бъде като нашето мнение. а тое  : НЕСТАВА
« Последна редакция: Август 23, 2013, 00:18:18 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #78 -: Август 23, 2013, 01:34:03 »

Ми един се "върза"  не толкова да играе а колкото от любопитство. Аз си предложих акаунта не толкова за игра колкото да видят какво е.. Сам каа че е много прехвалена версиата и всеки си мисли 4е е супер а реално сега като се сблъскат с фактите  ще кажат и те по некоя дума.. и предполагам че ще бъде като нашето мнение. а тое  : НЕСТАВА


То не е до бъгове а до разрешена измама . Разрешена е опцията за империален търговец ,но не са помислили ,че при тази огромна комисионна която беше като пуснах оферта в началото 40% хората ще пускат луди оферти и аз чрез имперския търговец натрупах 20м злато за нула време (то с цена 24 за единица...) Другото е че банката няма лимит и вложих повечето там да трупа лихви ( а със другото вдигнах нивото за да е по голяма лихвата) така много лесно мога да мина всички и ако играем найстина в смисъл без бъговете и ерата не се рестартира а бъде цяла изчистена и това остане аз не бих играл .Това обесмисля играта без диаманти .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #79 -: Август 23, 2013, 09:00:41 »

я кажи що се махна от съюза дет ще стане първи като го бихме бе педал смотан съюза ти и ти сте вече само спомен смешник нещастен
я ти ми кажи от кое високопланинско село сте,целия ви съюз,че псувате като наи долни клошари(може и да сте де,като ви слушам).а защо,от къде и как съм се махнал-емииииии,няма да ти кажа,само ще кажа че наи малката причина затова сте вие
Активен
marto0o23
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #80 -: Август 25, 2013, 23:39:30 »

На някой да му се е случвало да не му работят къщите ? Вдигнах по 3-4 нива и все си седи онзи удивителен :d
Активен
Doremar
Властелин на своята вселена
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #81 -: Септември 01, 2013, 13:45:25 »

 Лично аз не успях да вляза в Алфата на Версия 6, но като гледам някои впечатления от тук не съм сгрешил. С нетърпение очаквам масовата Версия 6.  Wink  Доколкото разбрах от клиповете в канала ImperiaOnlineChannel новата версия би трябвало да излезе скоро (първите дни на този месец). Надявам се така да стане, защото не ми се чака още.  >Grin Като гледам артовете, които сте пуснали, графиката на играта е много над петата версия, а повечето неща се изрисувани с голямо внимание.  Wink Лично аз харесвам нещата като Фамилното дърво, просто подобни неща като родословия на императори ме увличат много, а и добавя още занимаване и сложност към изграждането на империята. Като цяло имам високи очаквания, подсилени от нетърпението. Дано скоро излезе Версия 6, че да я видя!  *gamer*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #82 -: Септември 02, 2013, 23:15:11 »

Лично аз не успях да вляза в Алфата на Версия 6, но като гледам някои впечатления от тук не съм сгрешил. С нетърпение очаквам масовата Версия 6.  Wink  Доколкото разбрах от клиповете в канала ImperiaOnlineChannel новата версия би трябвало да излезе скоро (първите дни на този месец). Надявам се така да стане, защото не ми се чака още.  >Grin Като гледам артовете, които сте пуснали, графиката на играта е много над петата версия, а повечето неща се изрисувани с голямо внимание.  Wink Лично аз харесвам нещата като Фамилното дърво, просто подобни неща като родословия на императори ме увличат много, а и добавя още занимаване и сложност към изграждането на империята. Като цяло имам високи очаквания, подсилени от нетърпението. Дано скоро излезе Версия 6, че да я видя!  *gamer*

Като графика е добре , имаш и възможност да сменяш изгледа на сградите си , да си дооформяш градовете по твой вкус , да разместваш местата на сградите. Едва ли обаче , версия 6 ще излезе до края на септември , като гледам колко работи има да се дооправят Smiley
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #83 -: Септември 03, 2013, 02:41:08 »

Цитат
Като гледам артовете, които сте пуснали, графиката на играта е много над петата версия, а повечето неща се изрисувани с голямо внимание.   Лично аз харесвам нещата като Фамилното дърво, просто подобни неща като родословия на императори ме увличат много, а и добавя още занимаване и сложност към изграждането на империята.

 Grin Grin Графиката е супер. Ласт репорртите на битките почти се доближават до медиал тотал уор, но има само до сега, седмица след началото на алфа теста - 3 страници бъг и недоразумения. За сега само. Всичко братле е над 5 версия Разбери ме добре - и ниво и графика и интерфеис, но и диаманти. А да те видя как при 10 ниво военна логистика ще правиш военен пост на не поверче от 100 разстояние. За 300 разстояние ще ти трябват пари за диаманти на стойност колкото външния дълг на Китай и Индия взети заедно. Говоря ти а само един вид логистика, а те са няколко - военна, васална, търговска и колониална.  Десето ниво ти покрива около 100 растояние, сам можеш да си представиш колко ресурс е това и колко диаманти. Нивата са 40.  *hahaha* Дано оправят това едва ли не, но на да ли. Както казах и по нагоре - всичко е в повече и по - добро от версия 5, ако ме разбираш.
« Последна редакция: Септември 03, 2013, 02:46:38 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Doremar
Властелин на своята вселена
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #84 -: Септември 03, 2013, 08:15:31 »

  Да, разбирам ви добре и двамата. Наистина сигурно ще се чака до края на септември, като гледам изброените недостатъци, но важното е, че ще  излезе.  Wink Само да не се бави до след средата на октомври, надявам се. Иначе наистина, както го описа, нужните диаманти ще надхвърлят държавните разноски на Русия за последните десетилетия.  *xxx* Но това сигурно ще се оправи.
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #85 -: Септември 03, 2013, 12:54:58 »

Няма да се оправи иаз се отказах от в6 вече поне алфата . И някой моля ви да махне тези 10 сгради на казарма и дърводелница.Като имаш 10 сгради от 1 вид знаеш ли колко трудно е да намериш банката примерно която е само 1?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #86 -: Септември 03, 2013, 16:10:39 »

Да и в тази игра както и в реалния живот всичко върви към лакомията Grin
Правиш нещо уж по-добро и по-хубаво но се оказва че то само е лъскаво и не си струва парите за които си го купил понеже то отвътре е заложено изгнило и фалшиво !!!
 Пак ще се върна на любимата си приказка от преди много години която съм казвал и във ИО и във ИГ:
ДОКАТО ИМА БАЛЪЦИ  ЩЕ ИМА И ТАРИКАТИ КОИТО ЩЕ ИМ ПРИБИРАТ ПАРИТЕ !
 Не направите ли опит да играете Версия 6 без диаманти и да видите дали изобщо си заслужава вниманието ви значи сте от ония за които пиша отгоре Grin
 Не напразно админите ви дадоха по 3000 Д в началото за да ви зарибят и да се научите от самото начало да играете със много диаманти за да може утре вие сами да си ги давате тези пари за нужните диаманти !!! Наркоманията за диаманти в тая игра е единственото останало оръжие на тези които чакат вашите парички Wink
 УСПЕХ НА ИСТИНСКИТЕ ИГРАЧИ !:)
И големи портфейли на тези дето ще плащат за да се забавляват във Версия 6 ! *crazy*
« Последна редакция: Септември 03, 2013, 16:23:55 от AgainHAMELEON » Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #87 -: Септември 03, 2013, 17:15:11 »

Няма да се оправи иаз се отказах от в6 вече поне алфата . И някой моля ви да махне тези 10 сгради на казарма и дърводелница.Като имаш 10 сгради от 1 вид знаеш ли колко трудно е да намериш банката примерно която е само 1?

За това имаш опцията да си разместваш и редиш сградите по твой избор. Подреди си ги на удобно за теб място и няма да имаш грижи.
Активен

luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #88 -: Септември 03, 2013, 17:37:57 »

За това имаш опцията да си разместваш и редиш сградите по твой избор. Подреди си ги на удобно за теб място и няма да имаш грижи.

Чудно само дето като построя 10 сгради за един ден и ми ги набута някъде аз докато открия банката да я разместя ми отнема 10 минути и после ако до нея пак се пуснат некви дърводелници и подобни айде наново и така и така и така и то ти писва
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
danipc
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #89 -: Септември 05, 2013, 17:38:15 »

Чудно само дето като построя 10 сгради за един ден и ми ги набута някъде аз докато открия банката да я разместя ми отнема 10 минути и после ако до нея пак се пуснат некви дърводелници и подобни айде наново и така и така и така и то ти писва

определено не е приятно това натрупване
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!