Imperia Online България  
Април 16, 2024, 08:26:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: версиаааа 6  (Прочетена 15210 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #60 -: Август 22, 2013, 14:04:05 »

Във форума на алфа версията вече има българска секция
http://forum.imperiaonline.org/v6/index.php?board=7.0
Ваня ... нещо неще да ме пусне вътре ....уж се регнах нормално
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #61 -: Август 22, 2013, 14:17:47 »

Jimmy_the_Hand >Сега те виждам, вече си вътре. Smiley
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #62 -: Август 22, 2013, 14:23:22 »

da....намъкнах се вече Smiley ....пусти езици ...цъкнал съм грешния линк за потвърждаване  *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #63 -: Август 22, 2013, 14:31:19 »

Велики хора
преди 36 минути На Pavel Karavelov и Eleonora Karavelova им се роди момиченце Albena Karavelova
=========
А  да им е живо и здраво и много да ги радва.    Grin Grin Grin
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #64 -: Август 22, 2013, 14:41:26 »

никои ли няма да сподели защо ми сече толкова много тая версия  Grin Grin
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #65 -: Август 22, 2013, 14:51:27 »

никои ли няма да сподели защо ми сече толкова много тая версия  Grin Grin

Намали си селото http://prntscr.com/1mpvm0
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Shrik
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #66 -: Август 22, 2013, 21:17:19 »

арженти що не кажеш що се отказа от свят 7  *freak*
Активен
Shrik
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #67 -: Август 22, 2013, 21:18:16 »

да не идваме и да ти начупим канчето и тука смешник
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #68 -: Август 22, 2013, 21:28:55 »

да не идваме и да ти начупим канчето и тука смешник
ауууууу маикоооо,какво "на4упи" ти бре.срещнах един път холандеца с ясното съзнание какво ще стане и бил "начупил" нещо.а после като го резнаха него и спряхте да "чупите".да не говорим че ми тръгвахте на палеж само когато го палех него.а защо съм се отказал си е лично мое решение и няма нищо общо с играта.а,и да ти кажа,няма да имате шанс вече да ме " чупите".чупачи такива  Grin
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #69 -: Август 22, 2013, 21:35:07 »

да не говорим за воината,в която имахте атаки ,не срещу мене,колкото да кажете че сте атакували и вие.сигурно ви е гадно ,че ви взех воина,ама такъв е живота,а и такива сте играчи.но нека не оспамвам темата,много сте отворени,но вътре в вас си знаете че сте гола водица,но не искате да си го признаете и лежите на парите на холандеца дето налива.бегаи пак в warwar и не ме занимаваи с преумната си особа
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #70 -: Август 22, 2013, 21:43:45 »

Моля ви
тези лични нападки, ако обичате, някъде другаде. Давайте инфо за версия 6, имате привилегията да сте от малкото, които могат да се докоснат до нея по-рано.
Активен

Ама иначе любезни бе..
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #71 -: Август 22, 2013, 21:49:04 »

Моля ви
тези лични нападки, ако обичате, някъде другаде. Давайте инфо за версия 6, имате привилегията да сте от малкото, които могат да се докоснат до нея по-рано.
съжалявам че се връзвам на такива.ето ти малко инфо,строиш централен площад,следващо ниво и ти се появява още един насред селото http://prntscr.com/1ms532 строиш дърводелница и хоп,вече на картата си имаш две.общо взето богата работа,добре че поне има място да се строи,.теглиш заем и освен по изчезващото злато няма по какво да разбереш колко ти е вноската,че в банката пише че ти е 1.постижения засега няма че не се отваря иконката.като отвориш картинката на някое проучване или сграда,ти пише до кое ниво може да стигне,но не и за какво служи
« Последна редакция: Август 22, 2013, 21:51:35 от pencho-penchev » Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #72 -: Август 22, 2013, 21:54:40 »

Много е тегава версиата. Намалям си от плъзгача  визията на империята но въпреки всичко става много бавно.  Цепи  и лагва доста. Както се спомена в предните постове  има доста неща които се правят но няма инфо за тях и не се знае дали трябва. Аз например днес си пуснах мономент и се появи една статуя  ама  явно е за украса и за нищо друго  което е излишно защото  в конструкацията долу я има безплатно. Версиа 6 е наблегнато главно на визията на играта. Да строиш и да подреждаш все едно си архитект. Лично мое мнение е че вече е далече от военна игра. Претрупана е безкрайно много  което от една страна е добре че ако няма войни и няма  с кой да се биеш може да се занимаваш с украса  :Д:Д:Д Пак лично мое мнение и препоръка тази версиа е за хора  които са абсолютно безработни или са милионери за да купуват диаманти за дая играят. човек трябва да има доста  свободно време. Като цяло  прецакаха целата игра
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #73 -: Август 22, 2013, 21:56:23 »

Много е тегава версиата. Намалям си от плъзгача  визията на империята но въпреки всичко става много бавно.  Цепи  и лагва доста. Както се спомена в предните постове  има доста неща които се правят но няма инфо за тях и не се знае дали трябва. Аз например днес си пуснах мономент и се появи една статуя  ама  явно е за украса и за нищо друго  което е излишно защото  в конструкацията долу я има безплатно. Версиа 6 е наблегнато главно на визията на играта. Да строиш и да подреждаш все едно си архитект. Лично мое мнение е че вече е далече от военна игра. Претрупана е безкрайно много  което от една страна е добре че ако няма войни и няма  с кой да се биеш може да се занимаваш с украса  :Д:Д:Д Пак лично мое мнение и препоръка тази версиа е за хора  които са абсолютно безработни или са милионери за да купуват диаманти за дая играят. човек трябва да има доста  свободно време. Като цяло  прецакаха целата игра
колкото и да искам да съм в опозиция и тоя път на другаря миланов,за пръв път съм съгласен с него
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #74 -: Август 22, 2013, 22:00:15 »

има и нещо което много ме кефи.отваряш крепоста и почваш да си вадиш и вкарваш еденици ,като на всяко вкарване или изкарване прозореца се мести надолу.но не издържах да видя колко надолу ще стигне  Grin
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!