Imperia Online България  
Април 29, 2024, 19:55:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: версиаааа 6  (Прочетена 15247 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #30 -: Август 21, 2013, 18:25:23 »

имаше го линка на съобщение от администратора, но го видях 17 мин след като е пратено и вече неможех да вляза
ограничено е влизането
Активен

Ама иначе любезни бе..
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #31 -: Август 21, 2013, 18:50:16 »

Сега остава да ми кажете, че може да се купуват диаманти за алфа версията и че могат и да се харчат за разните му там опции! Уникално! Спомням си алфа теста на версия 5, тогава пак точно това направиха и въпреки, че всичко се скапа, и после се пренаписва, и после се компенсираха разни играчи, и после излязоха на яве един тон бъгове, и после пак се компенсираха (субективно) разни играчи, и се триха разни неща, и се връщаха, и после не успяха да се компенсират разни преебани от бъговете играчи и какво ли още не само и само да може да се поддържа илюзията за конкуретно състезание и съответно ищаха за харчелък! Уникално! Дори в алфа тест!!! Въпреки всичките протести тогава и при все, че ясно се видя какво се получи, тези хора не си вземат поука! Е това вече е уникална алчност! Уникална!! Абе нека се регистрират там някакви хора, хем ги ползвате за опитни мишки, трябва да сте им благодарни, дайте им там някаква сума диаманти, все пак това е ваша виртуална валута, бе, хора, дайте им там някакво количество, щом искате да тествате платените опции, оставете ги да играят там някакво време, съберете информация, оправете каквото можете, пък пуснете официално играта и печелете от нея колкото искате! Брех, алчни хора са тези, това е!! Ама страшно алчни хорица излязоха!! И от алфа теста искат да печелят!! Уникално, просто уникално! Не заслужавате дори една стотинка. Пожелавам Ви да фалирате!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #32 -: Август 21, 2013, 18:55:24 »

Сега остава да ми кажете, че може да се купуват диаманти за алфа версията и че могат и да се харчат за разните му там опции! Уникално! Спомням си алфа теста на версия 5, тогава пак точно това направиха и въпреки, че всичко се скапа, и после се пренаписва, и после се компенсираха разни играчи, и после излязоха на яве един тон бъгове, и после пак се компенсираха (субективно) разни играчи, и се триха разни неща, и се връщаха, и после не успяха да се компенсират разни преебани от бъговете играчи и какво ли още не само и само да може да се поддържа илюзията за конкуретно състезание и съответно ищаха за харчелък! Уникално! Дори в алфа тест!!! Въпреки всичките протести тогава и при все, че ясно се видя какво се получи, тези хора не си вземат поука! Е това вече е уникална алчност! Уникална!! Абе нека се регистрират там някакви хора, хем ги ползвате за опитни мишки, трябва да сте им благодарни, дайте им там някаква сума диаманти, все пак това е ваша виртуална валута, бе, хора, дайте им там някакво количество, щом искате да тествате платените опции, оставете ги да играят там някакво време, съберете информация, оправете каквото можете, пък пуснете официално играта и печелете от нея колкото искате! Брех, алчни хора са тези, това е!! Ама страшно алчни хорица излязоха!! И от алфа теста искат да печелят!! Уникално, просто уникално! Не заслужавате дори една стотинка. Пожелавам Ви да фалирате!

Така беше. Смятай тука колко по богат ще е асортимента за копуване.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #33 -: Август 21, 2013, 19:01:32 »

Сега остава да ми кажете, че може да се купуват диаманти за алфа версията и че могат и да се харчат за разните му там опции! Уникално! Спомням си алфа теста на версия 5, тогава пак точно това направиха и въпреки, че всичко се скапа, и после се пренаписва, и после се компенсираха разни играчи, и после излязоха на яве един тон бъгове, и после пак се компенсираха (субективно) разни играчи, и се триха разни неща, и се връщаха, и после не успяха да се компенсират разни преебани от бъговете играчи и какво ли още не само и само да може да се поддържа илюзията за конкуретно състезание и съответно ищаха за харчелък! Уникално! Дори в алфа тест!!! Въпреки всичките протести тогава и при все, че ясно се видя какво се получи, тези хора не си вземат поука! Е това вече е уникална алчност! Уникална!! Абе нека се регистрират там някакви хора, хем ги ползвате за опитни мишки, трябва да сте им благодарни, дайте им там някаква сума диаманти, все пак това е ваша виртуална валута, бе, хора, дайте им там някакво количество, щом искате да тествате платените опции, оставете ги да играят там някакво време, съберете информация, оправете каквото можете, пък пуснете официално играта и печелете от нея колкото искате! Брех, алчни хора са тези, това е!! Ама страшно алчни хорица излязоха!! И от алфа теста искат да печелят!! Уникално, просто уникално! Не заслужавате дори една стотинка. Пожелавам Ви да фалирате!

явно не си прочел - има хора с по 3000 диаманта в акаунтите
Активен

Ама иначе любезни бе..
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #34 -: Август 21, 2013, 19:08:46 »

дават диаманти,по над 3 к и мисля че не може да се купуват все още http://prntscr.com/1mk9ma
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #35 -: Август 21, 2013, 20:10:15 »

от акаунт версия5 ...има съобщение и като цъкнах на него преди час и половина ме регна в алфата .... диаманти нямам ,но минах съветника и засега като графика версията ми харесва повече от версия5 .... лошото е че има доста нови неща за които няма подсказки за какво са и какво дават
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #36 -: Август 21, 2013, 21:07:03 »

Хем новости хем никъде не пише за кво служат . Българска работа .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #37 -: Август 21, 2013, 21:22:49 »

Казвайте си никовете във версия 6 . Моят е fiher  съюз Lucifer_BG  ако не искате да сме бг съюз то поне федерациики и война да видим тук можем ли да пуснем война на някото
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #38 -: Август 21, 2013, 21:34:44 »

Може би тази тест версия ще е кратка като алфа теста на версия 5. Бий безразборно и търси бъгове, недействащи модули и тям подобни и докладвай.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #39 -: Август 21, 2013, 21:45:30 »

Нека е кратка  ама поне 1 война да пуснем .Събираме се 10 човека по над 500 нето  и пускаме война на някого бием се 42 часа па после да не ти дреме
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
alumen67
Сержант
**

Karma: +3/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 55



Профил WWW
« Отговор #40 -: Август 21, 2013, 21:55:55 »

бъгове...бъгове...бъгове....тази версия 6 ли е...нищо не й е на 6, а точно обратното...пълна скръб сте бе модераторите от мен имате 2-ка (слаб=) с два минуса  *gamer*  *bravo*
Активен

luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #41 -: Август 21, 2013, 21:58:01 »

Това не е версия 6 .А тестова версия . Пускат ни като опитни зайчета . Както чу от старите кучета и алфа версия 5 е било същата работа ама сега си работи ( ее не баш ама е нещо)
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #42 -: Август 21, 2013, 23:31:38 »



da попитам ....нормално ли е всяко следващо ниво на пазара да ми дава нова сграда
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #43 -: Август 22, 2013, 00:22:36 »

Във втората си провинция имам 3 централни площада и Монумент .А дори не знам за какво е ХД
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #44 -: Август 22, 2013, 00:30:37 »

колко рам и процесор трябва да имам че да не ми сече тая версия че атски много засича чак браузара се прецаква и се ресва с 512 рам и 3гх процесор съм  *tired* Huh? Huh?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!