Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:53:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медали на края на ерите  (Прочетена 1905 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« -: Август 16, 2013, 19:15:10 »

Така предложих веднъж военните точки да дават бонуси в развитието каквито и да са те ,но се оказа ,че говоря на стената . Окей ,но поне моля ви направете и награда за най-военен съюз .Когато спечелиш реалма всички получават медали ,които траят вечно и след 3 ери пак ще го има медала ,но има военни играчи ,които имат 15-20 медала за една ера и 1 000 000  военни са правили ( голямо постижение) в по активните светове има военни съюзи с над 20 спечелени войни и всичко това ако  5 човека изхарчат достатъчно диаманти за края на ерата ( и цяла ера фермене) остава незабелязано ,защото взимат реалма с 20м нетни и 5 военни ( мега играчите) и си стои медала ,а следващата ера тези ,които са се били яко за да постигнат нещо във военен аспект с опит труд колективна игра ( и диаманти ,но нормално количество) остават без никакви отличия.Ставаш Маршал в една ера и на следващата нищо се едно не си играл.Искам просто някакъв медал ,който да стои и да показва ,че си бил в топ 20,10,5,3 или номер 1 по военни или избити войски поне нещо дори само за най добрия съюз/играч  да не е 1,2,3 място пак ще е нещо . ( Ако фермерите много се сърдят то поне нека това се въведе само във военния свят )
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #1 -: Август 18, 2013, 13:07:31 »

Не само това - може би на всеки 10 000 военни точки да се получава 5 процента бонус.Защита или атака.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #2 -: Август 18, 2013, 17:36:52 »

Морал,щастие ( военните точки вдигат сигурността на населението ти си силен император и войската е силна и е нормално) или каквото и да е да се дават бях предложил ( има логика и това за бонуса се пак войската ти е по опитна ) Но излезе сякаш говоря на стената та поне нека има някакво отличие за което да се борят военните играчи то се е видяло ,че аз примерно ( не диамантен играч) няма да спечеля реалм ако не съм с диамантените крале и фермим аз не искам да фермя и затова не съм при тях по принцип и играя по принцип водя във военнен аспект  правя сейфове засечки калкулатор за време абе военните неща ги правя ,но се едно не съм играл и винаги ми писва ,защото каквото и да направя на следващата ера се едно нищо не съм направил.Нека фермерите се борят за реалм ,а аз и военните съюзи за военни отличия (постоянни) . Щом Администраторите на форума едно мнение не искат да дадът за бонусите то нека поне за отличията свързани с военните точки да покажат отношение. Върви подготовка за версия 6 . Защо нито 1 админ не пише ''харесва ми ще го предложим ако другите се съгласят'' или ''не става защото....''
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #3 -: Август 19, 2013, 07:48:07 »

Изключително  добро предложение. Може дори да се даде награда  50-100 диаманта награда за военен съюз който е на 1 място, все пак военниа съюз с нищо не е по лош от съюза борещ се за реалм. Разбира се да не се включват  съюзните битки за да определят  1-а по военни точки иначе  си е безсмислено. Както има военна класация защо да няма  и победител с медал в нея?  Във военните съюзи също има играчи които дават много диаманти.  А този медал  ще покаже  на новите играчи , че с даден съюз или  играч шега не бива. Това си е един вид респект. Някой път може да се дублира 1-а по военни и 1-а за реалм, но това си е още по голям престиж
ДАНО се обърне сериозно внимание на това предложение, и темата да не бъде забравена
« Последна редакция: Август 19, 2013, 07:57:40 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #4 -: Август 20, 2013, 10:46:24 »

Аре бре  никой ли от админите нема да излезе с мнение  поне да каже, че ще се помисли по въпроса?
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #5 -: Август 20, 2013, 12:01:20 »

Колкото повече поущрения и награди от страна на играта, толкова повече бъдещ интерес и стимул ! Дано помислят над предложението, не е лошо и е справедливо.  *ok*
Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Август 20, 2013, 12:14:59 »

Чета предложенията Ви и ги предлагам за обсъждане, не се съмнявайте в това.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #7 -: Август 20, 2013, 14:56:04 »

Чета предложенията Ви и ги предлагам за обсъждане, не се съмнявайте в това.

Благодаря за отговора !! Военните играчи стискаме палци :–)
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!