Imperia Online България  
Април 24, 2024, 16:23:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Компенсации  (Прочетена 6627 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #15 -: Август 16, 2013, 15:43:54 »

няма да правя нищо искам си поста в Форума
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #16 -: Август 16, 2013, 15:44:49 »

Да засегнат съм ................разбираш ли !И аз и съюза ми разбираш ли ! Не ви искаме диамантите ,написах поста си повече на шега ,но да ми триете пост ,защото така сте решили без да има причина няма да стане !

Вашите шеги не са ми смешни. Ако сте засегнати, просто си дайте имената на акаунтите и света, както правят другите хора. Ако не искате диаманти за компенсация, тогава постовете Ви не са за тази тема.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #17 -: Август 16, 2013, 15:48:41 »

Значи тоя форум е с цел да се помага на играчите нали ?! А не смятате ли, че играчите знаят много по добре от вас, как би било най хубаво да се обезщетим ?! Да вероятно би коствало много работа на всеки да се възстанови армията, но въпроса ми е някой вас които давате диаманти като обезщетение, някога играл ли е и знае ли как хората правят войски, как не спят, как харчат пари за да издържат тези армии и прочие... Този форум е създаден да се решават проблеми, а не админите да показват колко са над обикновенните играчи.
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #18 -: Август 16, 2013, 15:49:31 »

Ваня ,постът ми ако не е за темата го местиш ,някъде и уведомяваш за това ,не го триеш !
Следващо нещо всяка фирма е длъжна да има книга за оплаквания ,а при вас  като онлайн игра трябва да има такава онлайн ,защото няма как аз да се грабна ако съм в чужбина да идвам при вас в офиса ,искам да знам къде мога да напиша оплакване за служител на фирмата ,аз като клиент  на вашата фирма
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #19 -: Август 16, 2013, 16:02:54 »

Значи тоя форум е с цел да се помага на играчите нали ?! А не смятате ли, че играчите знаят много по добре от вас, как би било най хубаво да се обезщетим ?! Да вероятно би коствало много работа на всеки да се възстанови армията, но въпроса ми е някой вас които давате диаманти като обезщетение, някога играл ли е и знае ли как хората правят войски, как не спят, как харчат пари за да издържат тези армии и прочие... Този форум е създаден да се решават проблеми, а не админите да показват колко са над обикновенните играчи.

Аз не си позволявам да показвам колко съм над играчите, защото не съм нищо повече от всеки един от Вас. Опитвам се да помогна на всеки, който има проблем. Държа се културно, говоря Ви в учтива форма и се старая да не обидя никого. Решението за компенсациите не съм взела аз, така е решило ръководството, така ще бъде. Решението със сигурност е обсъждано многократно и са взети предвид всички фактори. Много добре знам как се чувстват играчите, когато се случи подобен проблем, но освен с компенсация в диаманти, няма как да помогна по друг начин.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
iliana6969
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #20 -: Август 16, 2013, 16:33:05 »

Аз имам едно предложение,всеки един служител от вас да изкара по една ера като стаж,за да разбере недостатъците,и да не обяснява как играта била тактическа и стратегическа,и да неми казва кат не ми харесва да не играя.
Активен
marto0o23
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #21 -: Август 16, 2013, 16:44:31 »

marto0o23 - свят 5 (blitz)
Активен
iliana6969
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #22 -: Август 16, 2013, 16:48:19 »

я някой от служителите да даде скайп и да го вкараме да си поговорим. *freak*
Активен
iliana6969
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #23 -: Август 16, 2013, 16:49:30 »

май 6те се наложи в понеделник пак да се разходя до вас
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #24 -: Август 16, 2013, 16:53:19 »

Аз не си позволявам да показвам колко съм над играчите, защото не съм нищо повече от всеки един от Вас. Опитвам се да помогна на всеки, който има проблем. Държа се културно, говоря Ви в учтива форма и се старая да не обидя никого. Решението за компенсациите не съм взела аз, така е решило ръководството, така ще бъде. Решението със сигурност е обсъждано многократно и са взети предвид всички фактори. Много добре знам как се чувстват играчите, когато се случи подобен проблем, но освен с компенсация в диаманти, няма как да помогна по друг начин.

Ваня това не е единствената онлайн стратегия която играя, само че има една малка подробност в другите игри има "backup" не си мислите че при тях не се случват подобни неща, но при подобна ситуация на сегашната "белите хора" зареждат "backup-a" и проблема се решава без каквито и да е мърморения и нерви от страна на играчите
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
iliana6969
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #25 -: Август 16, 2013, 16:56:46 »

Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш


КАТО Е БЕЗПЛАТНА ИГРА МАХАЙТЕ ДИАМАНТИТЕ И ДА СЕ ПОЧВАМЕ
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #26 -: Август 16, 2013, 19:30:00 »

Веднъж загубих 3 войни заради бъг и ми дадоха 300 диаманта за да си възвърна военния доход диамантите трябваше да ги ползвам само като 10 часови добиви ( мигновеното проучване не ме грееше ,а аз не съм диамантен играч и играя без премиума) и какво излезе в крайна сметка?Пребих си войската ( 3 войни са това все пак ...) не получих доход и всичко това за да бъде компенсирано аз трябваше да чакам кротко 30 дни докато си изхарча 10 часовите и чак след това може да се каже че съм бил компенсиран.30 дни за  воини в продължение на 1 седмица е малко нелепа компенсация все пак малко по малко колкото и да помага 10 часовия аз губех ,защото нямах армия много и касичките пей сърце .Така ,че не знам колко диаманта дават за този бъг обаче бих помолил да се направи така ,че да се тегли или 20 часов или 2 пъти дневно 10 часовия ( поне при грамадните войски) .Точно сега не съм загубил нищо ,но има вероятност да ми се случи ( не малка има много бъгове в играта ,който могат да имат нужда от евентуална компенсация) и бих искал да мога да се възползвам от тази опция в бъдеще (както и другите играчи )
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Insaf
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


...силните владеят хаоса...


Профил WWW
« Отговор #27 -: Август 16, 2013, 20:00:56 »

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор....

Подобно твърдение е меко казано неуместно... Отоне , влизаш във Фантастико(например), избора който персонала се е потрудил да ти осигури в приятен вид е безплатен, пипаш, гледаш , често имаш възможност и да опиташ. Искаш, опитваш, харесват ти и си купуваш маслини, имаш избор но маслините не са ти безплатни. Плащаш си ги - ТИ СИ КЛИЕНТ. Според теб какви сме ние играчите които си плащат и купуват диаманти!? Въпроса е риторичен, не е необходим отговор. Необходимо е отношение , което често липсва към клиентите на ИО - играчите в тази игра.
Активен

Една жена може да бъде най-добрия ти приятел и най-лошия ти враг, безценно съкровище или истинска кучка....
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #28 -: Август 16, 2013, 20:11:37 »

Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш



Мдаа.Попадал съм на това изявление.Ами щом е безплатна играта,откъде си получава заплатата тоя.От дарения? *crazy*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
iliana6969
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #29 -: Август 16, 2013, 20:15:57 »

Клиента има винаги право,защото малко или много изкарваме парите после в бнкоматната карта на определена дата.......,и след като си потребител трябва да те уважават Grin Grin Grin Grin Grin Grin *freak*а не непрекаснато да се обяснява как кат не ти изнася да не играеш Tongue
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!