Imperia Online България  
Април 25, 2024, 00:23:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До кога ще се подигравате с нас  (Прочетена 2162 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« -: Август 08, 2013, 13:04:38 »

Защо ,когато съм в празнична защита  мога да пратя подкрепа в колония на играч който не  и да осъществя битка,защо и на  играч който е в празнична може да се прати подкрепа в колонията .Защо ?Защо ?
http://prntscr.com/1k2958
http://prntscr.com/1k298z
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Август 08, 2013, 13:12:51 »

Празничната защита важи за Вашата империя и за Вашите владения.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #2 -: Август 08, 2013, 13:17:26 »

Празничната защита важи за Вашата империя и за Вашите владения.

Ваня вникнахте ли в смисъла на въпроса?
Празнична защита...
пуснал съм я от това следва:
не мога да изпращам шпиони и да шпионирам, както и мен да шпионират
не мога да атакувам играчи и независими провинции
не могат да ме атакуват

до тук добре, проблема е друг че докато съм в празнична защита някой който не е в защита може да си скрие армията в моя колония, както и аз мога да изпратя подкрепление в колония на съотборник който не е в защита
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #3 -: Август 08, 2013, 13:17:50 »

добре значи един акаунт си излиза в празнична защита ,и 5 които не сме влизаме в колонията и няма кой да ни пипне ,не ми казвайте за какво важи,ами обяснете защо е така ,дайте най после логично обяснение ,защото е абсурдно като си в празнична защита няма да провеждаш битки независимо къде ............
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #4 -: Август 08, 2013, 13:22:52 »

ЩОТ НЕ ПРАВИТЕ РАЗЛИКА М/У ПОДКРЕПЛЕНИЕ И АТАКА.. ТО ПО ВАШАТА ЛОГИКА НЕ ТРЯБВА И АРМИИ ДА МОЖЕ ДА СЕ ДАРЯВА .. БАСИ А ИГРАЕТЕ ИГРАТА ОТ ГОДИНИ  Grin
Глупости не ми се четат ,по тази ваша Логика значи трябва да мога и да атакувам а мен да не могат ,не спамете не пишете абсурди,а отговорете защо по коя логика
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #5 -: Август 08, 2013, 13:27:17 »

не ми пиши с главни букви ,има един процес мислене ако по някакъв начин го владееш ,няма да ми задаваш тези въпроси ,от теб не искам и не търся отговори ,искам да ми отговори някой който може и е компетентен
Опция, която може да бъде активирана от всички играчи, но само по време на празници, предварително оповестени от екипа на Империя Онлайн, и за ограничен период, определен от ИО. Докато е активна, акаунтът не може да бъде нападан, нито от него могат да бъдат изпращани атаки
« Последна редакция: Август 08, 2013, 13:36:34 от cbr » Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #6 -: Август 08, 2013, 13:37:23 »

ЧОВЕК ВИЖДАМ СИ СУПЕР НЕКОМПЕТЕНТЕН  Grin КАКВО ОБщО ИМА АТАКАТА ПО ДАДЕН ИГРАЧ С ТОВА ДА ПРАТИШ ПОДКРЕПЛЕНИЕ В ДАДЕНА КОЛОНИЯ ?! ВЗЕМИ ПРОЧЕТИ КАК СЕ ИГРАЕ И ПОСЛЕ ЕЛА И ВИКАЙ ЧЕ НЯКОЙ ТИ СПАМЕЛ В ТЕМАТА  Grin

P.S. АКО НЕ ЗНАЕШ КЪДЕ ДА ТЪРСИШ И НАЙ ВЕЧЕ КАКВО ШЕ ТИ ГО ПЕЙСТНА  Wink  Grin ДАЖЕ СКРИЙН ШЕ ТИ КАЧА  *hahaha*

Цитат
Празнична защита

Опция, която може да бъде активирана от всички играчи, но само по време на празници, предварително оповестени от екипа на Империя Онлайн, и за ограничен период, определен от ИО. Докато е активна, акаунтът не може да бъде нападан, нито от него могат да бъдат изпращани атаки. Междувременно, акаунтът е достъпен, могат да се строят сгради, да се проучва, да се наема армия и т.н. Всички атаки, изпратени към Империята Ви преди активирането на защитата, ще бъдат изпълнени. Съюзните битки са изключени от всякакъв вид протекции. Атаките по собствените независими провинции с цел разграбване на ресурс също не са възможни.

* Може да активирате Ваканционен мод или Празнична защита, само ако армията Ви не е на мисия.


това е в описанието на ИО в "как да играем" някъде да е упоменато че може да се прати армия в колония на играч който е в празнична защита или играч който е в такава защита да може да изпрати подкрепление в колония на активен играч, аз не виждам освен че акаунта на този който е в защита е достъпен за развитие откъм строеж на сгради, колонии, наемане на армия и т.н.
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Август 08, 2013, 13:50:39 »

Ваня вникнахте ли в смисъла на въпроса?
Празнична защита...
пуснал съм я от това следва:
не мога да изпращам шпиони и да шпионирам, както и мен да шпионират
не мога да атакувам играчи и независими провинции
не могат да ме атакуват

до тук добре, проблема е друг че докато съм в празнична защита някой който не е в защита може да си скрие армията в моя колония, както и аз мога да изпратя подкрепление в колония на съотборник който не е в защита

Да, вникнах в смисъла. Да, някой може да си скрие армията в колония на съотборник, който е в защита. Това обаче може да направи всеки, какво искате всъщност, не разбирам. Всеки, който иска,  може да си скрие армията в нечия колония. Важи за всички играчи. Мога да предложа казуса за разглеждане и за обсъждане, но в момента правилата са такива.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #8 -: Август 08, 2013, 13:51:00 »

Толкова ! Заключвам темата  за да я разгледат хората които наистина мислят!
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #9 -: Август 08, 2013, 13:51:48 »

ДОБРЕ ДЕ ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА НАПРАВИТЕ РАЗЛИКА М/У АТАКА И ПОДКРЕПЛЕНИЕ  *pardon* ПРОСТО НЕ ЧЕТЕТЕ ИЛИ ЧЕТЕТЕ КОЛКОТО ДА НЕ Е ЗА БЕЗ ХИЧ..

Моля, не пишете с главни букви.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!