Imperia Online България  
Април 27, 2024, 20:14:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магьосник  (Прочетена 2287 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« -: Август 07, 2013, 04:50:38 »

Искам да попитам защо максималното ниво на военните умения в играта е 100, като е невъзможно физически да се достигне максимално ниво, последното ниво което ми показва на калкулатора колко време се прави е 34 ниво при максимален университет и академия изисква за направата си 86 333 054 649 години, а ресурса е баснословен, за да не говоря празни приказки, ще приложа и снимка - http://prntscr.com/1jts6f  *freak*
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #1 -: Август 07, 2013, 04:53:01 »

Впрочем темата е кръстена "Магьосник" защото освен да сте магьосник няма друг начин да го направите това.
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #2 -: Август 07, 2013, 05:05:44 »

Това изисква за картографията до 100 - http://prntscr.com/1jtues ( около 5 години )
Това е военната архитектура и фортификацията - http://prntscr.com/1jturz ( около 5 години за 2-те проучвания )
Това е колонизирането - http://prntscr.com/1jtvh0 ( около 770 години )
Това е научната академия - http://prntscr.com/1ju5kz ( около 3 години )
« Последна редакция: Август 07, 2013, 06:08:12 от Atila_96 » Активен
iliana6969
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #3 -: Август 07, 2013, 16:31:56 »

май те подминават кат пътен знаккккккккккккк Tongue
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #4 -: Август 07, 2013, 17:15:27 »

предполагам тя снимки си ги правил като лидър на съюз................но незабравай 1-на много ама много вайна част от играта ако играеш с много диаманти  имаш възмойност да си купуваш науки с диаманти които принципно струват 5-10-15 дни купуваш ги моментално ...........imax sahtia kazus i mi kazaxa che kato igrash s dostatachno diamanti vsichko e vazmojno---kakvo imam na predvid primerno ti zxarejdash  vseki mesec po 1000 diamanta i imash vazmojnost da prouchvash   mignovenno s diamanti na 24-tia chas ama toia koito e zaredil 50k diamanti moje da gi prouchva sahtite nauki mignovenno a taia opcia izliza samo pri xorata vkarali dostatachno diamanti .............nadiavam se si me razbral
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #5 -: Август 07, 2013, 17:18:56 »

Приятел правих го от изследователски ник, а който ми каже че е възможно да се развият военни умения на макс, ще му кажа в лицето че е пълен глупак, колкото и диаманти да имат невъзможно е да се съкратят 80 милиарда години, а даже и да стане има още 66 нива до достигане на максималното ниво.
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #6 -: Август 07, 2013, 17:30:16 »

еми пак си го правил долу от менютата ........................... а аз на неколко пъти по такива поводи се опитвах да докая на админите че нема време да се постигне дадена наука ...................и те ме тушираха с знак че като даваш достатъчно диаманти всичко е възмойно .........  ви колко са достатъчно диаманти незнам.............. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #7 -: Август 07, 2013, 17:31:12 »

предполагам тя снимки си ги правил като лидър на съюз................но незабравай 1-на много ама много вайна част от играта ако играеш с много диаманти  имаш възмойност да си купуваш науки с диаманти които принципно струват 5-10-15 дни купуваш ги моментално ...........imax sahtia kazus i mi kazaxa che kato igrash s dostatachno diamanti vsichko e vazmojno---kakvo imam na predvid primerno ti zxarejdash  vseki mesec po 1000 diamanta i imash vazmojnost da prouchvash   mignovenno s diamanti na 24-tia chas ama toia koito e zaredil 50k diamanti moje da gi prouchva sahtite nauki mignovenno a taia opcia izliza samo pri xorata vkarali dostatachno diamanti .............nadiavam se si me razbral



Не става дума колко диаманта си заредил и на колко време ти дава възможност да съкратиш. Говорим за чиста физическа възможност, не коментирам реса който иска за това проучване макар че и той е баснословен, става дума за дните раздели тези дни от снимката на 365 дни и виж колко години иска че нещо не мога ги прочета точно колко се получават  Shocked Shocked Shocked Shocked
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #8 -: Август 07, 2013, 17:39:05 »

Веско ,Светльо това и аз даже не го мога  Grin *hihi* Grin Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #9 -: Август 08, 2013, 13:15:54 »

Хайде никой ли от екипа няма да ми отговори, какви са тези нереални нива на проучвания и защо въобще съществуват, като е невъзможно тяхното достигане.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #10 -: Август 08, 2013, 14:23:31 »

Никой не е казал, че като има лимит 100, то значи задължително трябва да се достигне. Цената и времето винаги са били основни лимитиращи фактори в играта, фиксираните ограничения бяха добавени впоследствие като допълнителна застраховка срещу разни ненормални стойности, постигнати по честен или нечестен начин.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #11 -: Август 08, 2013, 14:35:29 »

Ами Круме не че нещо, ама ниво 100 е безсмислено да е ограничение, защото и 20-то ниво ще върши същата работа, специално за военните умения.
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #12 -: Август 08, 2013, 14:42:01 »

Както и за колонизирането, дори на така нареченото ви световно ( което си беше абсолютно машина за пари ) 100% е нямало по голямо колонизиране от 25.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #13 -: Август 08, 2013, 14:57:09 »

Шпионаж и контрашпионаж обаче ги развиха до 100
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #14 -: Август 08, 2013, 15:58:26 »

Да ама шпионажа и контрата не искат за направата си квинтилиони ресурс и 80 милиарда години за направата си.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!