Imperia Online България  
Април 16, 2024, 13:36:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бели знамена  (Прочетена 2412 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« -: Август 03, 2013, 23:49:38 »

Знам че за някои играчи това е начин на игра, но имам няколко предложения за отстраняване на проблема с белите знамена:
1. Би било нормално след като вдигнеш бяло знаме да плащаш някакви репарации в някакъв рес на тоя срещу когото си вдигнал.
2. Трябва да има максимален брой на вдигнати бели знамена за една ера. Така ще си правиш сметката кога и на кого да вдигаш.
3. Бялото знаме не трябва да може да се плаща. Така няма да има ацц-та който цяла ера им се веят белите гащи на кулата и да се правят на велики играчи.
4. Да не може да се вдига бяло знаме при минимална разлика в точките, админите да решат тая разлика/ако нямам време за игра, да си набия мода/
5. Лидер вдигнал бяло знаме да не може да дарява армия. /за определено време или над определено нето/
6. Играч вдигнал бяло знаме да не може да изпраща подкрепа. /за определено време или над определено нето/


Знам че някой няма да са съгласни, но не е това начина да се играе.
Може би темата не е за тук ама ме мързи да и търся мястото, така че админите да я пртеместят ако решат.
Активен
samuraq
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #1 -: Август 03, 2013, 23:53:31 »

кат за начало звучи доооообре ама едва ли ще стане така че кат им мине защитата войни до отказване Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #2 -: Август 04, 2013, 00:04:09 »

Еми найки те вашата " опозиция " си имат химн бре  http://www.youtube.co​m/watch?v=YnU2ISkMSCU   айде за всички дарки специално  *hahaha*


Хахахаха, не беше лично към никого, ама видеото е на място. Макар че тея хора са се борили за друго и са вяли други знамена.
Активен
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #3 -: Август 04, 2013, 10:49:49 »


Хахахаха, не беше лично към никого, ама видеото е на място. Макар че тея хора са се борили за друго и са вяли други знамена.
бе ти друга работа май си нямаш като те гледам само се хвалиш че дигали знамена от теб  *hahaha* *hahaha* то не е файда ти да се хвалиш файда е аз или някой друг от форума да каже евала му на момчето  *pardon*
Активен
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #4 -: Август 04, 2013, 14:27:23 »

бе ти друга работа май си нямаш като те гледам само се хвалиш че дигали знамена от теб  *hahaha* *hahaha* то не е файда ти да се хвалиш файда е аз или някой друг от форума да каже евала му на момчето  *pardon*

Къде видя хвалба, това не е за хвалба прочети внимателно написаното в първия пост. Евала от никого не искам.
Активен
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #5 -: Август 04, 2013, 16:23:49 »

За белите знамена се плащат репарации обаче само на екипа на ИО ... 10 диаманта всяка следваща капитулация.
А за играчите, които са Спомогнали ИО екипа да спечели още пари от диамантите - нищо!

Бива да се разгледа въпроса с капитулациите.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!