Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:56:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празнична защита  (Прочетена 5195 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #30 -: Август 05, 2013, 12:42:46 »

Ако аз лично съм ви обидил се извинявам,но е супер дразнеща бавната реакция,особено през уикенда и по празници!
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #31 -: Август 05, 2013, 12:59:36 »

Съгласна съм с Вас по тази точка и се извинявам, че се изказах, така да се каже неподготвена, но вече обясних защо се получи така.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #32 -: Август 05, 2013, 15:02:58 »

Къде почна и ти да ме стреляш на посоки. Кво значение има историята на дадена държава на колко време е ..... сигурно курника на дЕдо ти по стар и доста други държави, които са отлепили на светлинни години пред твоята държава с 1400 годишна история.
Кво ми драскаш като за весник Уикенд - ти беше там и видя кво ставаше на границата.
Аз живея, плащам данъци тук, работя тук .... ям хляб тук. Но някой тук, който ми се прави на голям националист У форума да ми пише на резак ... ае чао.
Сигурно не може да си подаде носа извън блока след 10 часа от страх да не го изнасили некой Ром, ама тука вдига гири.
Тея фафли сме ги яли - вече не са актуални Smiley

 :DПиша както мога, и да, мога да кажа какво ставаше на Капитан Андреево. Но няма да ти хареса. Помня, бях войник тогава и ми разказваха, "запомни - разказваха, аз не бях там Grin" как в едно мохамеданско село отишли военни и наложили вечерен час но българските мюсолмани го нарушиха и излязоха всички на мегдана като избутаха пред себе си децата си, един вид параван пред ротата. Така че много държави са по напред от България, спор няма, но вие сте си умствено на нивото на което ви оставиха Сюлейман великолепни и Лала Шахин. Затова ви неискат в Европа.
С уважение.
« Последна редакция: Август 05, 2013, 15:05:10 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!