Imperia Online България  
Март 29, 2024, 09:17:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празнична защита  (Прочетена 5196 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #15 -: Август 04, 2013, 23:51:29 »

Гяур на турски език означава човек, който не е от мохамеданската вяра, "неправоверен". Това презрително обръщение е синоним на роб и е използвано към християнското население на Османската империя, а също и по отношение на европейските страни и Русия. Използвано по време на турското робство, и днес също се използва за хората с християнско вероизповедание в някои краища на България със смесено население (Родопите, Лудогорието). ..................................не се    чустам гяур, но и не се  срамувам от историята си на българин -напротив историята трябва да се помни ............................. и да не се забравя


Добре, че имам гугъл да копираш кво си намерила ... вкарай някви свои мисли. Ама сигурно акъла при теб е като цикъла - идва от време на време и при това е болезнено! Grin
Активен
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #16 -: Август 04, 2013, 23:54:35 »

Precakaniq    ти от де знаеш,че не съм мюсулманин,в България има три основни религии признати от държавата!

1-во България и държава ... не се връзват двете неща. Ако разбираш на къде бия Smiley
2-ро Аз съм мюсюлманин, но не мога да знам ти какъв си. Задаваш въпрос на който трябва да търсим врачки да отговорят Smiley
ииии
3-то кво шъ кажеш за първите 2 Smiley
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #17 -: Август 05, 2013, 00:49:19 »

не се    чувствам гяур, но и не се  срамувам от историята си на българин -напротив историята трябва да се помни ............................. и да не се забравя        -това са мои мисли ако не си допрочел какво съм написал ,за гяура исках да ти обясна че не се срамувам да ме наричат така твоите братя резаците и накрая цикала ми е в застой поради простата причина че пиша от профила на жена ми във форума
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #18 -: Август 05, 2013, 00:57:17 »

и като за теб българия не е държава , ходи  си някъде  надолу по анадола, и ни остави ние да се оправяме както можем а не да ни пробутвате турски партии да ни оправляват новини на турски по националната телевизия и в българска игра да ни дискриминират отностно бонуси -пример за коледа и великден се дава защита и на турците а за техните там рамазани и други само на тях ........................това имаме в предвид ние а товето мнение ти казах в анадола
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #19 -: Август 05, 2013, 08:48:00 »

Защитата ще бъде пусната на 7.08. във всички международни, турски, арабски, в4 и класики светове.
« Последна редакция: Август 05, 2013, 08:57:41 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #20 -: Август 05, 2013, 08:58:39 »

1-во България и държава ... не се връзват двете неща. Ако разбираш на къде бия Smiley
2-ро Аз съм мюсюлманин, но не мога да знам ти какъв си. Задаваш въпрос на който трябва да търсим врачки да отговорят Smiley
ииии
3-то кво шъ кажеш за първите 2 Smiley

Аз относно религиите нямам претенции. Всеки има право да вярва в каквото си иска. Дали някой е поклонник на Христос, Мохамед, Кетцалкоатъл или Тецкатлипока и Маниту си е негов личен избор. Но, но България, Прецакан, е държава от поне 1400 години а турция едва от няколко века. Курника на дядо ми има повече история отколкото турция. Разбирам накъде биеш ма пак не искат югоизточната ни съседка в евросъюза. Вие сте български граждани, но когато преди двадесет и няколко години ви изпратиха в страната на сънищата ви, от там ви върнаха "обидени" щото  ви нямат за хора и на Капитан Андреево гледахте като ваксинирани пилета. Затова братле аре по леко с квалификациите си за страната в която живееш.
Тази тема е за триене.
« Последна редакция: Август 05, 2013, 09:16:11 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #21 -: Август 05, 2013, 09:01:52 »

Бях в единия акаунт, показан в скрийншота и естествено той не е в празнична защита.  Опцията за защитата все още не е активна. Не знам кога сте правили тези скрийншотове и с каква цел ги публикувате тук. Успяхте да заблудите и мен.
Проверих всички акаунти, които сте показали тук и всичко е наред, няма защита.
Моля, напишете имената на акаунтите, за които смятате, че са активирали празнична защита.
« Последна редакция: Август 05, 2013, 10:09:31 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #22 -: Август 05, 2013, 10:35:44 »

Vania  ти лъжец ли ме наричаш!??!! Вашата реакция и комуникация е супер бърза и актуална,питайте вашият главен мениджър дали не е имало проблем и проблема е дошъл от приложението за айфон!Проблема беше решен и много ясно,че няма да видиш някой в защита!Пак се изказвате неподготвени и то с два дни закъснение.Не знам как ви плащат заплати изобщо!
« Последна редакция: Август 05, 2013, 10:52:54 от danibigboss » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #23 -: Август 05, 2013, 10:53:35 »

В никакъв случай не Ви наричам лъжец. Споделям това, което видях с очите си. Идвам на работа, виждам темата, влизам в акаунтите, всичко е наред. Ако е имало някакъв проблем, то аз не съм уведомена за него, но все пак се радвам, че е решен. Всички програмисти са в отпуск и затова се получава тази разлика в сведенията.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #24 -: Август 05, 2013, 11:03:42 »

и като за теб българия не е държава , ходи  си някъде  надолу по анадола, и ни остави ние да се оправяме както можем а не да ни пробутвате турски партии да ни оправляват новини на турски по националната телевизия и в българска игра да ни дискриминират отностно бонуси -пример за коледа и великден се дава защита и на турците а за техните там рамазани и други само на тях ........................това имаме в предвид ние а товето мнение ти казах в анадола

Климата не ми понася там, хваща ме диария Grin
И мноУ ти моля - недей ми дава наклон на .... бретона. Не ми казвай кво да правя, за да не ти кажа къде да идеш Smiley
Активен
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #25 -: Август 05, 2013, 11:14:28 »

Аз относно религиите нямам претенции. Всеки има право да вярва в каквото си иска. Дали някой е поклонник на Христос, Мохамед, Кетцалкоатъл или Тецкатлипока и Маниту си е негов личен избор. Но, но България, Прецакан, е държава от поне 1400 години а турция едва от няколко века. Курника на дядо ми има повече история отколкото турция. Разбирам накъде биеш ма пак не искат югоизточната ни съседка в евросъюза. Вие сте български граждани, но когато преди двадесет и няколко години ви изпратиха в страната на сънищата ви, от там ви върнаха "обидени" щото  ви нямат за хора и на Капитан Андреево гледахте като ваксинирани пилета. Затова братле аре по леко с квалификациите си за страната в която живееш.
Тази тема е за триене.

Къде почна и ти да ме стреляш на посоки. Кво значение има историята на дадена държава на колко време е ..... сигурно курника на дЕдо ти по стар и доста други държави, които са отлепили на светлинни години пред твоята държава с 1400 годишна история.
Кво ми драскаш като за весник Уикенд - ти беше там и видя кво ставаше на границата.
Аз живея, плащам данъци тук, работя тук .... ям хляб тук. Но някой тук, който ми се прави на голям националист У форума да ми пише на резак ... ае чао.
Сигурно не може да си подаде носа извън блока след 10 часа от страх да не го изнасили некой Ром, ама тука вдига гири.
Тея фафли сме ги яли - вече не са актуални Smiley
Активен
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #26 -: Август 05, 2013, 11:37:29 »

пак бъркате форума,тука не е исторически такъв,чакам или извинение от Ваня или да ме изгонят от форума,след това ще заключа темата
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #27 -: Август 05, 2013, 12:04:16 »

пак бъркате форума,тука не е исторически такъв,чакам или извинение от Ваня или да ме изгонят от форума,след това ще заключа темата

Чакате извинение? За какво? С какво съм Ви обидила?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #28 -: Август 05, 2013, 12:26:29 »

Прозвуча ми така все едно си измислям,но ако не бяхме намерили телефон на човек,който може да реши проблема и чакахме реакция от тук,как жяхме да ги настигаме тия дето са в защита,след като излязат от нея,а и това че програмистите са в отпуска по никакъв начин не се отразява на цената на която купуваме диамантите!
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #29 -: Август 05, 2013, 12:35:57 »

Това не означава, че аз лично трябва да се извинявам на Вас за нещо, не съм Ви обиждала, нито съм имала намерение да го правя. За разлика от Вас.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!