Imperia Online България  
Април 26, 2024, 07:27:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празнична защита  (Прочетена 5218 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« -: Август 03, 2013, 16:28:28 »

Защо чуждестранните съюзи излязоха в празнична защита,а за нас няма,нали е международен свят!?http://prntscr.com/1j5gdw
Активен
bobo
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #1 -: Август 03, 2013, 16:33:34 »

защото дават рушвети , а ние сме безпарковци ))))
Активен
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #2 -: Август 03, 2013, 16:41:01 »

нашите пари да не миришат бре Cry
Активен
bobo
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #3 -: Август 03, 2013, 16:48:33 »

абе не миришат , до сега не са ми ги връщали ама някои не си върши работата а взима заплата !!! хаиде Добри вземи отношение , крайно време е  Tongue
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #4 -: Август 03, 2013, 16:48:49 »

Чакайте сега ще им дадът и подаръци да си отворят.
Активен
bobo
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #5 -: Август 03, 2013, 16:54:29 »

абе големи мишки са тез наще , ние воюваме  с целият 15 блитц по 4 , тез наще им дават да си почиват, ако не сме ние ще видят зареждане на диаманти на КУКОВО ЛЯТО!!!!!!!!!!!
Активен
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #6 -: Август 03, 2013, 16:55:57 »

е то се видя,че с игра не могат да ни бият,все някакси трябва да ги запазят като плащачи,иначе един по един изчезват Undecided
Активен
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #7 -: Август 03, 2013, 17:04:43 »

http://prntscr.com/1j5m0a   и за румънците има
Активен
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #8 -: Август 04, 2013, 14:00:56 »

http://prntscr.com/1j5m0a   и за румънците има

От къде знаеш, че играчът е румънец ... може да турчин и да е влезнал в румънски съюз !?
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #9 -: Август 04, 2013, 14:31:00 »

тук въпроса е принципен , немойе за коледа като и великден като има празнична защита за християните да има и за мюсолманите ,а съответно за техните рамазани и рамадани да няма за нас такава , но в нашата страна нищо немойе да ме учуди вече джамиите  станаха повече от църквите -новини на турски по националната ни телевизия ....така че трябва  да свикваме с такива работи да се толерират резаците  Sad Sad Sad
Активен
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #10 -: Август 04, 2013, 15:30:43 »

тук въпроса е принципен , немойе за коледа като и великден като има празнична защита за християните да има и за мюсолманите ,а съответно за техните рамазани и рамадани да няма за нас такава , но в нашата страна нищо немойе да ме учуди вече джамиите  станаха повече от църквите -новини на турски по националната ни телевизия ....така че трябва  да свикваме с такива работи да се толерират резаците  Sad Sad Sad


Пиши едно писмо до съпорта .. пример - "Аз съм Гяур, обаче искам да ми пуснете празнична защита, защото ще празнувам Байряма"
Мисля че, веднага ще откликнат на молбата ти Smiley

Може грешката да е в решението на "борда на директорите", обаче защо трябва да се наричат хората "резаци", ако някой ти драска на теб на "гяур" ... няма да ти е приятно нали !?

Прост народ - слаба държава!
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #11 -: Август 04, 2013, 17:35:43 »

http://www.youtube.com/watch?v=Tfcyh_F2PR4&list=PL7c-EA9V0yCMbOztDc34txlm9307s4FYq                              http://prntscr.com/1jc8tq
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #12 -: Август 04, 2013, 17:43:54 »

Гяур на турски език означава човек, който не е от мохамеданската вяра, "неправоверен". Това презрително обръщение е синоним на роб и е използвано към християнското население на Османската империя, а също и по отношение на европейските страни и Русия. Използвано по време на турското робство, и днес също се използва за хората с християнско вероизповедание в някои краища на България със смесено население (Родопите, Лудогорието). ..................................не се    чустам гяур, но и не се  срамувам от историята си на българин -напротив историята трябва да се помни ............................. и да не се забравя
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #13 -: Август 04, 2013, 20:05:35 »

От къде знаеш, че играчът е румънец ... може да турчин и да е влезнал в румънски съюз !?
Ами знаем, защото преди 2 седмици 2 часа си говорихме в скайпа.
Активен
danibigboss
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #14 -: Август 04, 2013, 20:15:02 »

Precakaniq    ти от де знаеш,че не съм мюсулманин,в България има три основни религии признати от държавата!
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!