Imperia Online България  
Април 17, 2024, 00:44:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клевета-злоупотреба или .... истина ?  (Прочетена 1448 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
PROffaLION
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Юли 20, 2013, 08:43:29 »

  Един играч си позволява да петни репутацията (надявам се да така) на ИО със следните изявления -
grobar696 kochkata kochkata купувай си диаманти че трябва да взимам процент не съм нервен както виждаш пак си строя там колонията на камъните все пак моето "бело" се осигурява от ИО
grobar696 kochkata kochkata взимам от този свят и от 16 свят важното е да ви предизвиквам да си пазарувате мен не ме гледайте те моите за тва са служебни и за тва съм под вас за да ви предизвиквам
 
   Силно се надявам това да е долна клевета и затова би било добре сайта да направи официално опровержение и да накаже човека (kochkata) опитващ се да подкопае доверието ни към безпристрастността и равноставеноста , които ИО по презункция би трябвало да осигурява .
   
    В случай , че не се вземе отношение ще считам , че не става дума за оклеветяване от страна на kochkata , а чисто и просто момчето (това не е сигурно) споделя мръсни тайни .
Активен
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #1 -: Юли 20, 2013, 14:59:24 »

Пиши им на пощата и те ще го блокират Wink  Smiley
Активен
riolov77
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #2 -: Юли 30, 2013, 08:39:22 »

Ако този форум не се чете от ио защо просто не се махне тогава ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Юли 30, 2013, 10:56:58 »

 Един играч си позволява да петни репутацията (надявам се да така) на ИО със следните изявления -
grobar696 kochkata kochkata купувай си диаманти че трябва да взимам процент не съм нервен както виждаш пак си строя там колонията на камъните все пак моето "бело" се осигурява от ИО
grobar696 kochkata kochkata взимам от този свят и от 16 свят важното е да ви предизвиквам да си пазарувате мен не ме гледайте те моите за тва са служебни и за тва съм под вас за да ви предизвиквам
 
   Силно се надявам това да е долна клевета и затова би било добре сайта да направи официално опровержение и да накаже човека (kochkata) опитващ се да подкопае доверието ни към безпристрастността и равноставеноста , които ИО по презункция би трябвало да осигурява .
  
    В случай , че не се вземе отношение ще считам , че не става дума за оклеветяване от страна на kochkata , а чисто и просто момчето (това не е сигурно) споделя мръсни тайни .


На кого е изпращал тези съобщения? На grobar696, така ли? От коя дата са? Моля, докладвайте ги като обидни.
« Последна редакция: Юли 30, 2013, 16:22:41 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Юли 30, 2013, 17:06:40 »

Играчът е предупреден. Ако продължи да се представя за част от Екипа, ще вземем по-сериозни мерки. Благодаря Ви за сигнала. Ако се натъкнете на други такива своеволия, моля уведомете ни отново.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!