Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:49:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво би спечелил екипа на империя онлайн от свят в който се играе без диаманти  (Прочетена 3891 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ina_yt
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« -: Юли 28, 2013, 22:25:33 »

Откакто играя тази игра, съм забелязала едно нещо... Българските светове опустяват. Повечето хора казват, че причината за това е -  това че не искат да плащат за диаманти. Реалната причина е че те не желаят да се сравняват с хора които имат по-големи парични възможности от техните. Едни имат възможности, други не, така е, но това отказва хората от играта...

Моето предложение е следното - да се направи 1 свят, в който се играе без закупени диаманти. Така хората, кото са изгубили интерес ще се върнат в игра. Там ще има истинско съревнование между играчите и интрига. Ще кажете, че няма да спечелите нищо от този свят... напротив, всеки който се регистрира, ще започне да играе лека полека и в другите светове, без дори да се усети... част от тях ще вкарат свои познати в играта, на които не им пречат диамантите и ще започнат да играят... Един свят който ще достави голямо удоволствие на играчите в него и много нови хора. Помислете си... този свят няма да е празен... и да ще имаме сейф на повече от 4 часа Smiley

Това е нещо в което много хора биха ме подкрепили, нека има един свят в който хората които така или иначе не купуват диаманти да могат да играят за удоволствие. Smiley Smiley Smiley

Друг начин да се печели от един такъв свят е да се плаща някаква символична сума с смс на месец. Всеки би си позволил да даде за един месец 1-2 лева, така вие бихте спечелили от всеки един играч който иска да играе в свят в който всички са равностойни. също така който иска да е с повече от един акаунт, ще трябва да си плаща.  Grin Grin Grin

Моля все пак не ме съдете строго - просто изказвам мнението си... Мисля че това още не е забранено.
« Последна редакция: Юли 28, 2013, 22:45:37 от ina_yt » Активен

С политици и невротици не разговарям!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Юли 28, 2013, 22:36:09 »

Ина, това твое предложение е старо почти колкото играта, а играта е мнооого, много стара. Толкова стара че е забравила откъде е тръгнала и кои са я подкрепяли и прокламирали. Разрови се във форума и ще се изумиш колко предложения като твоето има. Отговора мисля се досещаш какъв е. Не може да се вини никой за него. "Парата прави играта."
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #2 -: Юли 28, 2013, 22:40:44 »

плюсове и за двамата...на единия за оптимизма,на другия за реализма.и - за админите и собственика ,за пароманията им и желанието за печалба на всяка цена.хората по света гледат да продадат 1 млрд броики по 1 отколкото 1000 по 100.и затова там икономиката е добре,защото печелят от количество,не от цена
Активен
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #3 -: Юли 28, 2013, 22:47:03 »

Помните ли колко бе 1СМС в началото ?  Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Юли 28, 2013, 22:49:45 »

Аз да си призная съм забравил.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #5 -: Юли 28, 2013, 22:51:37 »

Аз също забравих  Smiley  помня че беше по малко от 2 лв.
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #6 -: Юли 28, 2013, 22:52:28 »

Помните ли колко бе 1СМС в началото ?  Wink

 Апетита идва с яденето. А тук нещата вече не опират до самото ядене а направо до ОЯЖДАНЕ !
Затова вече и СМС-ите ги няма направо от банковата сметка трябва да се бръкне човек Cool
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #7 -: Юли 28, 2013, 22:57:29 »

Аз също забравих  Smiley  помня че беше по малко от 2 лв.
и аз не си спомням,но знам че можеше да се играе на прилично ниво и без един диамант
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Юли 28, 2013, 22:58:52 »

То това не е наша грижа. Те си знаят, имат си политика и си я прокарват. Това че тя минава през банкови сметки а не през СМС пак си е тяхна работа. Насила не ни карат и нож не са ни упрели в ребрата. Друг е въпроса че шашави хора нема ве4е на тая земя и когато алчноста надмине премерения риск може би ще ги отрежат като сухо дърво. Играта не се е опорочила, просто не е по нашия джоб ве4е. Доколкото знам и хървати и сърби казват същото.
« Последна редакция: Юли 28, 2013, 23:01:32 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #9 -: Юли 28, 2013, 22:59:51 »

Втора ера играя в свят 14 без пари , както си знам без диаманти не става   Smiley
Активен
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #10 -: Юли 28, 2013, 23:04:46 »

Има все още ентусиасти в играта , нови хора които са се хванали на рекламата  и  те са боксовите круши на ерата 90% от съюза в който съм са такива
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #11 -: Юли 29, 2013, 08:44:26 »

То това не е наша грижа. Те си знаят, имат си политика и си я прокарват. Това че тя минава през банкови сметки а не през СМС пак си е тяхна работа. Насила не ни карат и нож не са ни упрели в ребрата. Друг е въпроса че шашави хора нема ве4е на тая земя и когато алчноста надмине премерения риск може би ще ги отрежат като сухо дърво. Играта не се е опорочила, просто не е по нашия джоб ве4е. Доколкото знам и хървати и сърби казват същото.

  Това не е точно така ! Наша грижа е и даже е и наше задължение !
 Във свят във който от всякъде те атакуват с реклама и подлъгващи обещания че всичко е безплатно , а когато влезеш и разбереш за какво става на въпрос е трудно да обясняваш на децата си колко много подли и алчни хора има на тоя свят и защо те (децата) трябва да се откажат от нещо което е не лошо като замисъл но е много лошо като реалност !!!
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #12 -: Юли 29, 2013, 09:08:22 »

Апетита идва с яденето. А тук нещата вече не опират до самото ядене а направо до ОЯЖДАНЕ !
Затова вече и СМС-ите ги няма направо от банковата сметка трябва да се бръкне човек Cool
Имам чувството че до 1-2 години и това ще изчезне и диаманти ще се купуват с потребителски кредити само.  Национална банка "Империа Онлайн" предлага потребителски кредит  от 3-5 000 лева  за закупуване  диаманти с минимален лихвен процент.   *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #13 -: Юли 29, 2013, 11:32:23 »

Може би наистина никога няма да има свят без диаманти,и аз съм го предлагал това още преди 2 години-тогава се регнах във форума,точно заради диамантите,единствения ми спечелена ера беше когато имаше проблеми с диамантите и хората не искаха да купуват,защото не им се даваха диамантите на някои и от там и други не искаха да плащат-тогава победих,и играх 2-ра ера-със 70 процента бихме,но уви рестартира се ерата и се оправиха и нещата с диамантите и аз стигнах едни 120 000 точки и се отказах,защото ако си взимаш всеки ден 10 часов доход,взимаш провки като луд,имаш премиум за 9 месеца и останали няколко хиляди диаманта кой ще те спре?А иначе стигат няколко милиона точки,взимат замъците развиват се и се фукат колко са добри,повечето съюзи,а и е имало случай съюз без диаманти-един мой приятел играеше там и знам че са без диаманти взимат замък и изведнъж на вторите им писва-наливат диаманти яко и слагат в съюза също и ХОп минават тоя въпросния съюз и печелят-твърде много зависят нещата от диамантите за нещастие.
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #14 -: Юли 29, 2013, 16:55:50 »

Нещо не мога да ви разбера...Има не един а няколко такива свята...В класиките освен за 6-10 часов доход и да искаш няма за какво друго да харчиш...А там е празно...Явно си искате шарените платени кудкудякащи версии...Екипът съответно гледайки това ви осигурява все по-шарени и по-платени версии...
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!