Imperia Online България  
Април 26, 2024, 08:07:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диаманти !!!  (Прочетена 2678 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
genan
genan
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


GENERALITE


Профил
« -: Юли 24, 2013, 21:32:53 »

Защо не може да си купим диаманти с СМС Huh? И защо минималната покупка на диаманти е 20 лв Huh? Накрая тая игра ще остане да я играят само богатите май !!!
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #1 -: Юли 24, 2013, 21:43:23 »

Ми така ще стане щото без диаманти тея дето не играем с диаманти ще играем получавайки 1 на ден и събирайки усърдно за 10 часов доход,но ще сме 1-ви заради уменията си,а като купиш 6500 диаманта-примерно спечелил си 2 милиона от националната лотария или тотото,може и да има такива,и купуваш-ти веднага -9 месеца премуим,мигновенно проучване-10 часов доход всеки ден и оп-другите с по 300 000 точки ти с 2 000 000.Много е гадно-стимулират само богатите наистина.
Активен
genan
genan
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


GENERALITE


Профил
« Отговор #2 -: Юли 24, 2013, 22:12:03 »

Да си го направят както преди си беше - 1 СМС = 2,50 лв = 50 диаманта !!! Всеки може да задели 2,50 за седмицата да си купи диаманти , но не всеки може да задели 20 лв !!! Та нам мен толкова ми е интернета да си платя !!!
Активен

PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #3 -: Юли 24, 2013, 22:15:52 »

защо направо не направиш анкета за това? и съм съгласен.. с СМС беше много по добре и по лесно. но тяхна си работа.
Активен
genan
genan
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


GENERALITE


Профил
« Отговор #4 -: Юли 24, 2013, 22:38:57 »

Не знам как се прави анкета   *scratch* , но предполагам , че аз не съм единствения който иска да сложат тази опция , защото повечето играчи които играят са безработни и нямат възможност да дадат тази сума на веднъж  Sad Според мен е по добре да печелиш от всеки по малко от колкото от малко по повече  ;D . Но както ти каза - те си знаят !!!
Активен

PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #5 -: Юли 24, 2013, 23:02:10 »

много си прав. , ние им даваме идеи например :  да намалят функцийте на диамантите че са прекалено много, СМСите, версия 6, и други, а после те ни банват за 7 дена в форума че спамиме, затова че сме си показали мнението. а това, че на тях не им харесва нашето мнение не означава че е спам. то пък не може всеки да е съгласен. Пък и ако нямаше толкова много бъгове, и странни работи в играта, и в форума нямаше да има толкова обиди и лоши думи.
абе какво да се занимавам, да правят каквото си знаят. Както и да е. сигурно утре пък на това съобщения ще отчетат спам * 7 дни вън от форума *  Cry и поне като баннвате, казвайте за коя тема/раздел се отнася и кое съобщение е зачетено като спам, а не ние тук да се чудим * къде пък аз съм спамил че съм баннат 7 дена и нямаме дори и причината на лично * Grin
« Последна редакция: Юли 24, 2013, 23:07:53 от PandaTeddyBear » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #6 -: Юли 25, 2013, 01:10:13 »

Хихи... Меченце Теди, да те облекча в душевните терзания ... Твоят спам и съответните наказания предполагам не са за изказвания в подобни теми, защото тук коментираш някакво реално мнение и позиция. По-скоро - за истински досаден спам във всяка тема из въпроси и проблеми, за които нито имаш мнение, нито идея, но минаваш да драснеш нещо от сорта... "ми не знам", сякаш са индивидуално към теб отправени  Wink
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #7 -: Юли 25, 2013, 10:23:15 »

хехе дабе да, досадни коментари в теми. нали съм виждал около 50 досадни коментари даже повече в другите теми на въпроси и проблеми, а тях и 1 бан не са им сложили. да не говорим че някой хора даже са псували, и пак нямат бан Smiley А е истина да ти кажа. и мойте приятели го казват Smiley Не ме мисли за глупак, виждам го много ясно и хубавичко. Да се върнем на темата с диамантите по добре.  *ok*
и както виждаш в по горните постове, съм си написал мнението за диамантите. Аз тези 2 ги написах защото ми омръзна някой хора да правят 2 - 3 пъти повече бели, а само аз да го отнасям както винаги, а на тях все едно админа е казал * псувайте си, правете спамове  не ми пречите *  Grin Ок прекратявам разговора.

« Последна редакция: Юли 25, 2013, 10:25:25 от PandaTeddyBear » Активен
zaul.
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #8 -: Юли 25, 2013, 12:38:00 »

честно казано диамантите не са скъпи но за останалите страни за бг са скъпи ... имам приятели в чужбина който си бачкат за по 100 евро на ден което са си 200 лева на ден и си заделят стабилно за диаманти но в бг хората като взимат по 700 лева заплата върви дай 400  за диаманти Grin
Активен
zaul.
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #9 -: Юли 25, 2013, 17:53:16 »

А и от смс не се печели нищо почти всичко отива при мобилните оператори.
Активен
genan
genan
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


GENERALITE


Профил
« Отговор #10 -: Август 04, 2013, 20:07:29 »

Това че всичко отива при мобилните оператори наш проблем ли трябва да е Huh? СМС-то си беше 2.40 лв за 50 диаманта - перфектно !!!
Активен

Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #11 -: Август 05, 2013, 22:06:41 »

Човека пита, що не може с смс да се зареждат диаманти ... вия го обърнахте на селска вечеринка.

Отговор на тази тема едва ли ще даде някой от Директорите.

Активен
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #12 -: Август 05, 2013, 22:10:29 »

не печелят много от смс-си те за това ги махнаха няма смисъл да плащат на мобилните оператори за жълти стотинки Smiley поне така мисля... Smiley
Активен
genan
genan
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


GENERALITE


Профил
« Отговор #13 -: Август 06, 2013, 11:27:29 »

Добре нека е с дебитна карта тогава , но да променят минимума !!! Да не е 20 лв а 5 лв примерно  *scratch* Хора не знам за вас но аз цял ден бачкам за 20 кинта и ми се свиди да ги дам за една игра !!! Но тя така е направена , че ако искаш да вървиш на равно с другите и да си в топ 20 , задължително трябва да ползваш диаманти - а то в това е целта и зарибявката да си в Топа - затова играем - едва ли някой му е кеф да е на 200 или 300 -то място и да го шляпат от горе !!!
Активен

icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #14 -: Август 06, 2013, 15:21:21 »

зависи приятелю кой топ гониш аз 2-ра ера съм в топ 20 по военни точки и то в международен и играя със сравнително малко диаманти най-много 1 10 часов на седмица и то ако се налага да се спася от някой доста по силен от мен.......


http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=68884.0
« Последна редакция: Август 06, 2013, 15:23:30 от icobg » Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!