Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:56:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЪГ  (Прочетена 8192 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #30 -: Юли 25, 2013, 18:16:34 »

Гогата, нека не размиваме постнатата тема ако обичаш и да не бягаме от съществото на проблема, другаде ще се обясняваме за това

Работния ден свърши и очевидно при такава защита админите днес няма да си направят труда да ни дадат адекватен отговор, просто защото нямат такъв!
Има неясни и недомислени правила, нищо не означаващи и водещи до различни тълкувания!

Бих се радвала ако имат достойноството да ни обяснят логиката си , та да схванем за какво става реч най после!
Но едно е да искаш, друго е да можеш, трето е да го направиш !
 
Възможност за точно такава стратегия има от 3 години. Добра - лоша, от три години е . Играете трето световно по тези правила. Някои са наляли хиляди евра, защото са разчитали на тази стратегия, сега ако ограничат балистите - те ще изреват, че са попилели сума ти пари със съвсем легална тактика, а накрая са ощетени административно.

Понякога няма логика, има пропуски или техническа невъзможност.
Активен
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #31 -: Юли 26, 2013, 08:41:23 »

Според мен проблем, който компрометира играта е, че когато армията е на минус тя остава да съществува. Много по- справедливо би било когато издръжката и излезе на минус армията да почне да се разпуска автоматично пропорционално с нарастването на минуса. Smiley

В реалността е така - когато си на минус в хазната губиш придобивките които имаш.  Grin
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #32 -: Юли 26, 2013, 08:57:31 »

Това според мене е една от най големите глупости които са публикувани тук.
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #33 -: Юли 26, 2013, 20:00:17 »

Това според мене е една от най големите глупости които са публикувани тук.

  А колко умно е да си владетел на замъци и влияние във даден свят и да си лишен от възможността да си поместиш даже и един войник Huh?
 
Според мен проблем, който компрометира играта е, че когато армията е на минус тя остава да съществува. Много по- справедливо би било когато издръжката и излезе на минус армията да почне да се разпуска автоматично пропорционално с нарастването на минуса. Smiley

В реалността е така - когато си на минус в хазната губиш придобивките които имаш.  Grin

 
  В това предложение може би се крие разковничето да не може да се правят такива армии които да няма как да храниш и поддържаш ! Което е и основен принцип на съществуването на която и да е империя в историята !!!
 БРАВО dayoff !:)
  Ако има хора във екипа на ИО които могат наистина да мислят в правилната посока на развитие на тази игра ще направят това предложение  ПРАВИЛО !!! 
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #34 -: Юли 26, 2013, 20:35:52 »

има и други варианти

1.Армията да се бие с наказание в атаката когато си на минус

2.Да не може да се дарява докато съюзната армия е на минус

Все може да се измисли нещо по въпроса с това  безмислено окопаване  Sad
Активен
golqma_belq
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #35 -: Август 23, 2013, 22:02:34 »

Опа някой администратор да овясни и ако може да го оправи
Днес е 1 ден след рестарта на 23 свят влизам си аз там следвам си съветника стигам до частта в която трябва да си наема шпионче наемам си аз и ми се появяват 1055 текущи тренировки с по 0 (нула) шпиони и немога да ги махна на това как му викате Wink
Е хайде стига моля ви предната ера стана пак същата работа грешки стават но да се повтарят ужас махнете ги не смятам да ги чакам 35 часа да се автомобилизират   Shocked  Shocked  Shocked
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #36 -: Декември 14, 2013, 21:54:24 »

Опа някой администратор да овясни и ако може да го оправи
Днес е 1 ден след рестарта на 23 свят влизам си аз там следвам си съветника стигам до частта в която трябва да си наема шпионче наемам си аз и ми се появяват 1055 текущи тренировки с по 0 (нула) шпиони и немога да ги махна на това как му викате Wink
Е хайде стига моля ви предната ера стана пак същата работа грешки стават но да се повтарят ужас махнете ги не смятам да ги чакам 35 часа да се автомобилизират   Shocked  Shocked  Shocked
А ти защо реши да пишеш точно тук ?
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!