Imperia Online България  
Април 19, 2024, 19:44:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: балиста в замък  (Прочетена 2571 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« -: Юли 19, 2013, 01:12:30 »

в самото начало на световното попитах може ли да се саберат повече от 500 000 балисти в съюзен замък,  беше ми отговорено само при максимално ниво военна архитектура на лидера  и крепост 10 на замъка http://prntscr.com/1g0dm1
това  не ми изглежда като крепост 10 , това е единият хърватски замък , и другият предполагам е така.. както и румънския поне единия..
моля да си оправите бакийте.. или върнете вложените средства.. недопустимо е да се подигравате с хората!
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #1 -: Юли 19, 2013, 07:30:10 »

в самото начало на световното попитах може ли да се саберат повече от 500 000 балисти в съюзен замък,  беше ми отговорено само при максимално ниво военна архитектура на лидера  и крепост 10 на замъка http://prntscr.com/1g0dm1
това  не ми изглежда като крепост 10 , това е единият хърватски замък , и другият предполагам е така.. както и румънския поне единия..
моля да си оправите бакийте.. или върнете вложените средства.. недопустимо е да се подигравате с хората!

военната архитектура не е ли за гарнизона?
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Юли 19, 2013, 07:32:54 »

военната архитектура не е ли за гарнизона?

Вероятно се бърка с гарнизона или е задал погрешно въпроса си. Мен също ми зададоха този въпрос , след консултация с СМ отговорих , че могат да се съберат повече , но ще се бият само в защита , защото за атака е необходима придружаваща армия.
Активен

UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #3 -: Юли 19, 2013, 07:49:24 »

Тея 1М балисти и 2М фаланги покрай тях с какво се трепят  *crazy*
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #4 -: Юли 19, 2013, 09:16:11 »

Вероятно се бърка с гарнизона или е задал погрешно въпроса си. Мен също ми зададоха този въпрос , след консултация с СМ отговорих , че могат да се съберат повече , но ще се бият само в защита , защото за атака е необходима придружаваща армия.
нали ограничиха максимъма лична армия с който можеш да нападаш.. и сега какво.. не мога да пусна 15м армия да бутна замъка.. но пък и ми трябват едно 10 камикадзета за да го взема..
въпроса ми е достатъчно разбираемо зададен
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #5 -: Юли 19, 2013, 09:50:39 »

Ами малко двузначно ти стои въпроса, зададен по този начин "да се съберат в съюзен замък" защото може да се разбере вътре в замъка, аз поне така го разбрах. Иначе на полето може да си имаш и 3М ако искаш - ако можеш да ги събереш и да им плащаш издръжката.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #6 -: Юли 19, 2013, 10:01:45 »

Ами малко двузначно ти стои въпроса, зададен по този начин "да се съберат в съюзен замък" защото може да се разбере вътре в замъка, аз поне така го разбрах. Иначе на полето може да си имаш и 3М ако искаш - ако можеш да ги събереш и да им плащаш издръжката.
извинявай че съм си задал некоректно въпроса.. може би замъка няма крепост в която се вкарва армията.. не мога да разбера глупав ли си на глупав ли се правиш или се опитваш мен глупав да изкараш  *wall*
бахти.. с извинение ама тази игра отива по дяволите..  последните няколко дни отказахте един коректен платец...
успех ви пожелавам... аз лично НЕ препоръчвам тази игра никой вече.. екипа не му дреме за нищо..
« Последна редакция: Юли 19, 2013, 10:03:56 от naTpuk » Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #7 -: Юли 19, 2013, 14:12:47 »

Тея 1М балисти и 2М фаланги покрай тях с какво се трепят  *crazy*

  Grin С 2М балисти и 2М ел стрели *suicide*
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!