Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:55:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БАГ!  (Прочетена 4542 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
saison
Гост
« -: Юли 12, 2013, 14:09:45 »

Здравеите,след няколко дни следене на бразилския тим от на6а страна установихме 4е ползват БАГ именно:
отварят си сандаци на екстра+ в вид на армия докато са под атака
самият БАГ е следния :
отиват в произволна колония която на практика не е под атака и отварят от там сандаците и армията се разполага в столицата
Моля да отсраните БАГА експедитивно 4е утре и вдруги ден се пак са по4ивни дни
П.С Ако имате йелание да накайете ползвалите го моим ви дадем никовете им и евентоално да лансирате потарпев6и от тва са6то
Някакси не е гот да не спят дни на ред някои хора да блокират други а те да ползват багове вместо да натискат некои молатки

сори за правописните гре6ки от кирилизатора е *pardon*
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #1 -: Юли 12, 2013, 14:26:16 »

нали  невярваш че админите ще отстранят   бага  --ако изобщо е баг защото аз си мисля че имено админите са подсказали на бразилците как да си отварят сандъците като са под атака постоянно поради простата причина че админите губят много пари от тактиката която избрахте -именно да държите  бразилия под атака и след като са ревали от оплаквания бразилците че са вложили  много пари а дефакто немогат да ги исползват .....админите са им намерили начин да си харчат диамантите ..даjе много скоро очаквам да махнат и това правило като си под атака да немоjеш да харчиш диаманти както го махнаха като си под атака от колония .за тях всичко е пари и немогат да допуснат бразилия която дава много пари да немоjе да си харчи диамантите защото ще спре потока на евра ... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
« Последна редакция: Юли 12, 2013, 14:30:22 от xrisa_ » Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #2 -: Юли 12, 2013, 14:37:30 »

Те вече отказаха да го отстранят в обозримо бъдеще...
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
saison
Гост
« Отговор #3 -: Юли 12, 2013, 14:47:23 »

нали  невярваш че админите ще отстранят   бага  --ако изобщо е баг защото аз си мисля че имено админите са подсказали на бразилците как да си отварят сандъците като са под атака постоянно поради простата причина че админите губят много пари от тактиката която избрахте -именно да държите  бразилия под атака и след като са ревали от оплаквания бразилците че са вложили  много пари а дефакто немогат да ги исползват .....админите са им намерили начин да си харчат диамантите ..даjе много скоро очаквам да махнат и това правило като си под атака да немоjеш да харчиш диаманти както го махнаха като си под атака от колония .за тях всичко е пари и немогат да допуснат бразилия която дава много пари да немоjе да си харчи диамантите защото ще спре потока на евра ... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Да мисля 4е 6те го отстранят ,не мойе да пи6е ясно в правила 4е под атака не мойе да се отваря армия а те да отварят ,на пално се обезмислят битките така ,немое аз да сле4дя на некав си цялден нетните златото населението и да знам 4е нема друга армия и тои да ми отваря 1милион палки от сандак под атака
тва си е баг и то за6тото направиха така колониите и е останал пропуск а тва 4е Vania погледна само бегло темата без да се намеси не озна4ава 4е нема оправят БАГА
 а тва 4е те хар4ели евра  и аз хар4им и си губим времето ,вместо да ходим по пуфове и кра4ми... *pardon*
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #4 -: Юли 12, 2013, 14:56:25 »

Преди около два часа докладвах бъга. Официалният отговор (който нямам право да цитирам дума по дума) гласеше, че този проблем ще бъде предложен за обсъждане и промяна и не е ясно кога ще има резултат. Т.е. - да, най-вероятно проблемът някога ще бъде отстранен.
« Последна редакция: Юли 12, 2013, 14:58:51 от gargaran » Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #5 -: Юли 12, 2013, 14:57:04 »

аз съм с теб бре човек съгласен съм но толко години в тази игра разбрах 1 целта е комерсиална и гледат само как да привличат повече хора които играят глевно с пари а нес мислене .отстраняването на 6h-часовия блок го направиха заради теx защото в блока им сасипваxме акаунтите сега се гледат и са недосегаеми атаките по колонии да нети влиаят в империята пак заради теx ги махнаха ....сега бразилия е заляла админите от оплаквания че немогат да похарчат влоjeните пари от теx във играта .....и съм на 100% сигорен че админите ще им намерят начин да си похарчат диамантите а явно вече са го намерили ...................а за отговора им недей и да очакваш освен нещо от рода -работим по въпроса и кат свърши световното все ще работят аз цел ден се бласкаx да им намеря бага в съюзните калкове а те даjе неблаговолиxа и да ми отговорът дали съм прав  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
« Последна редакция: Юли 12, 2013, 14:59:24 от xrisa_ » Активен
saison
Гост
« Отговор #6 -: Юли 12, 2013, 15:01:44 »

Т.е. - да, най-вероятно проблемът някога ще бъде отстранен.
То на едно бебе му дават да су4и кога реве ,аз 6те ревем тук да оправят БАГА ако не го оправят нема наливам пове4е пари за дяманти и готово  Grin
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #7 -: Юли 12, 2013, 15:03:34 »

виj че даjе и нищо неписhат тук , това говори красноречиво за отношението им по въпроса най много доктора да напише некоя глупост  Sad Sad Sad Sad
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #8 -: Юли 12, 2013, 15:04:28 »

То на едно бебе му дават да су4и кога реве ,аз 6те ревем тук да оправят БАГА ако не го оправят нема наливам пове4е пари за дяманти и готово  Grin

Еми друг начин няма. Лошото е че има час-два и нещата заминават за понеделник Grin. Но да се надяваме, че статията ми за деня ще излезне напълно грешна. Силно обичам, да се оказвам не прав в подобни ситуации Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Юли 12, 2013, 15:17:00 »

Момчета и момичета ....отдавна ,много отдавна хората които правеха духа на играта и форума ги няма .... радвайте докато все още има класиките и версия4 ,за да има къде да се понаправи някоя битка като хората и да се забавляваме ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #10 -: Юли 12, 2013, 15:17:40 »

хайде гергаране аз само заради статията ти сeда още тук днес чакам да я прочета Smiley
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #11 -: Юли 12, 2013, 15:22:42 »

хайде гергаране аз само заради статията ти сeда още тук днес чакам да я прочета Smiley

е там е, в общи приказки. Но поради преждевремения смъртен случай на интригата, морала и смисъла в играта, просто други новини няма. Ако не им се вдъхне някакъв живот от страна на Екипа с отстраняването на бъга, реално няма и да има. Просто това е толкова сериозен проблем, че на практика докато го има играта не съществува.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
saison
Гост
« Отговор #12 -: Юли 12, 2013, 15:23:32 »

Двама админи има вав форума и един не отдели 2 мин да ми драсне два реда от рода на "благодаря за сигнала 6те оправим не6тата над ве4ер"  Cry Undecided
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #13 -: Юли 12, 2013, 15:29:37 »

ама какъв сигнал бре хора аз съм сигорен че имено админите са отворили бразилците как да си похарчат диамантите след като бразилия ги е заляла от оплаквания за влийените пари и невазмойноста да ги похарчат  Sad
Активен
saison
Гост
« Отговор #14 -: Юли 12, 2013, 15:40:36 »

предполагасе 4е след като ясно е написано 4е под атака не се отваря армия да не се отваря ,доста4но изкривиха играта стига ве4е  на лице баг ,докладван е,4екаме отговор и своевременно отстраняване от тук на сетне коментарите маи са изли6ни
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!