Imperia Online България  
Април 26, 2024, 16:28:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Рефреш рейт...  (Прочетена 2597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« -: Юли 10, 2013, 16:13:54 »

Здравейте,

През колко време се ъпдейтва статистиката на отбора ни: http://worldcup.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg

И ако има друг начин да наблюдаваме събитията - освен този сайт и битките на деня... Smiley

Поздрави
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #1 -: Юли 10, 2013, 16:23:12 »

Веднъж на 24 часа, когато се ъпдейтне класацията в играта - сутрин рано е, но за точен час не съм се заглеждал. Друг начин за наблюдение за съжаление няма.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #2 -: Юли 10, 2013, 16:42:09 »

другият начин е да имаш няколко познати дето цъкат в другите отбори и те да ти дават инфо.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Юли 10, 2013, 17:19:37 »

Веднъж на 24 часа, когато се ъпдейтне класацията в играта - сутрин рано е, но за точен час не съм се заглеждал. Друг начин за наблюдение за съжаление няма.

Около 8:30 се обновява класацията.
Активен

didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #4 -: Юли 10, 2013, 17:20:58 »

Един от големите минуси на световното е именно начинът по който то се отразява или не се отразява.
Ако не беше gargaran чиито статии четем с огромна наслада , никой от нас не би разбрал какво всъщност се случва и как точно се развива първенството.
Тъжно но факт!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #5 -: Юли 10, 2013, 17:50:18 »

вижте,навсякъде има информационно затъмнение....всеки коментира чуждите отбори,но няма инфо за собствения.реално нашия форум се следи от всички и едва ли е разумно да се пуска инфо в реално време.
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #6 -: Юли 10, 2013, 18:01:21 »

Тук не става въпрос за издаване на стратегии и бъдещи действия , налични ресурси , армии и т.н.
По скоро очакванията са за по голям отзвук от случващото се в реално време.
След толкова години можеше спокойно да се измисли вариант в който всеки имащ акаунт в ИО да може по време на световно да има постоянен достъп до класиране , карта , профил на играчи и други опции които така или иначе са известни и достъпни на всички участващи.
Така или иначе това е последното световно за тази версия и май , май всяка дискусия е излишна............но все пак ако за версия 6 в един или друг момент се организира подобно събитие то надявам се организаторите помислят и върху по доброто му отразяване.
Лека вечер от мен.
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #7 -: Юли 10, 2013, 19:47:46 »

добре,малко инфо към 18 часа-хърватите са начело в нетната,техният съюз-http://prntscr.com/1em5e9....
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #8 -: Юли 10, 2013, 21:56:13 »

Тук не става въпрос за издаване на стратегии и бъдещи действия , налични ресурси , армии и т.н.
По скоро очакванията са за по голям отзвук от случващото се в реално време.
След толкова години можеше спокойно да се измисли вариант в който всеки имащ акаунт в ИО да може по време на световно да има постоянен достъп до класиране , карта , профил на играчи и други опции които така или иначе са известни и достъпни на всички участващи.
Така или иначе това е последното световно за тази версия и май , май всяка дискусия е излишна............но все пак ако за версия 6 в един или друг момент се организира подобно събитие то надявам се организаторите помислят и върху по доброто му отразяване.
Лека вечер от мен.

Първо да благодаря за хубавата оценка от предния ти пост. Второ - изключително си прав. И знаеш ли кое е най-лошото - нещата, за които говориш няма нужда да се измислят след години. Те бяха измислени в началото - първото световно през 2011. Ето и обявата за конкурса:



От тиретата на Oton номер 1 беше реализирано;
номер 2 - не изпълнено;
номер 3 - не изпълнено;
номер 4 - не изпълнено;
номер 5 - изпълнено;
номер 6 - изпълнено;
номер 7 - изпълнено само през първите две години, след това отпаднало за тази;

Личния ми коментар по горното е следният - първото световно се отказах да играя за да бъда репортер. Предложените възможности много ми харесаха и то не тези в частта с диамантите и значките. "Репортерството" си има първоизточник в този форум - в старите издания на турнирите в играта (т.нар "номадски Нашествия" - първоизточникът на Квалификациите) имаше раздел "лично творчество". Там доста хора пишеха страхотни истории без да търсят значки или диаманти за награда. Така че, единственото, което привлече кандидатите за репортери в началото беше възможността за наблюдение, писане на адекватни и навременни статии и т.н. и т.н.
В момента от първоначалния "отбор" вестоносци пиша само аз, но има още двама "оцелели" в този форум. Все пак е лято и е възможно да са на почивка, да не им се занимава и пише описание по картинки от сайта.
Аз лично имам контакти в отбора и досега не са ми отказали снимка, която съм поискал или информация, от която съм имал нужда. За което благодаря от сърце. Но сами разбирате, че малко не е коректно постоянно да се иска информация. Така или иначе, ще се опитам да давам информация по на често, снимки от класации, битки и т.н, но все пак има и неща, които са забранени от правилата (публикуване на доклади преди да изтече определения срок и др.).

Ето една прясна новина - България загуби война за първи път в историята на турнира. Бразилия успя да победи, след много груба грешка от страна на нашия отбор. За съжаление може да кажем, че сами се бихме.   
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Igor245
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #9 -: Юли 10, 2013, 22:40:26 »

hi
gargaran .. Congratulations on the reports of the World Cup, one of the best.
Good luck to your team, and you destroy the Brazilians !!
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #10 -: Юли 11, 2013, 09:59:55 »

hi
gargaran .. Congratulations on the reports of the World Cup, one of the best.
Good luck to your team, and you destroy the Brazilians !!

thank you, my friend. Good luck to you too.
Unfortunately it seems, that Brazil is unbeatable... for now.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!