Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:44:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 Ера 23 .......  (Прочетена 40241 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #165 -: Ноември 06, 2013, 09:22:34 »

Даммм ....

Снощи ..... наизлезлите Дракони са върнати пак в МОД  Grin



6i6arkata(Blatoto)   IceLady_(__DRAGON__)   30164   2221798   4526   67656   0   0   2010



YaoMing(Blatoto)   Billyes(__DRAGON__)   16360   1957746   2533   37529   0   0   1090


А аз пак съм спал и съм забравил да погледна на какво разстояние ми е Айс-а ... и вместо да се включа съм се поразходил ... явно съм мислел за нещо друго а не за империя  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #166 -: Ноември 06, 2013, 09:38:18 »

да не се чудите защо няма класики, само програмисти  Grin, и един Крокодил идеалист  *pardon*, аз и още 10 глупака че играят играта  *freak*,никакъв admin control, по-добре да ги закрият и да си намерим друго хоби  *HUNTER*
*hahaha* *hahaha* *hahaha* Човек, не ми докарвай такива смехови пристъпи  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Вашият съюз от невежи може да хване сейф само с програми сигурно, но при нас не е така  Cool
Слушай сега, ако заформиш едно празненство в наша чест, така хубаво да ни почерпиш...ядене и пиене на корем да има....е тогава може и да ти обясним как се случват нещата  Cool
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #167 -: Ноември 06, 2013, 10:33:31 »

Шишарке,ти голям професор.Много ти цветен речника нещо.Като искаш да се правиш на голям играч,не забравяй,че някои ти знаем и реването и оправданията и играта с няколко акаунта.То пък бива бива да си в паралелна реалност,но твойто себедоказване доказва кой е жалкар(твой цитат).

А пък да показваш нещо на някой ,който те е бил като тъпан на циганска сватба е още по-смешно.
« Последна редакция: Ноември 06, 2013, 10:35:06 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #168 -: Ноември 06, 2013, 11:06:43 »

В Блатото не се ползват програмки ... това, че някой не е запознат с това, как се хваща сейф .....  *pardon*

Снощи обсъдихме с Яо .. как да стане хващането при равни карти .. и нещата се получиха ... и то доколкото разбирам перфектно  Smiley

Така, че .... късмета е до време ... когато дойде ред на уменията ... всичко си проличава  Wink


 *beer* *beer* *beer*

Р.Р. А дивотията Айс-а да не си пусне сейфа от оградената ... и заблуждаващите му атаки да са с разминаване над час от реалния удар ... си е лично на играча, който го е направил  wassup
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #169 -: Ноември 06, 2013, 11:32:24 »

Аз за програми и умения не говоря Кро.Гадно е един от твоите членове да се прави на ментор и да си позволява тон като в училищен кенеф и то не само във форума.А го знаем.Армията ми седи,надявам се да идвате,че свърши ерата-какво са 2 жертвени камита Grin

п.п. Шишо,всеки сам си носи отговорност за думите и постъпките.Да,аз също те мислех за приятел,но незнайно защо след нормални реплики във форума,които са просто закачане покрай играта,ти изтрещя и започна с обиди.Твой си проблем.Можех да те атакувам постоянно и теб и Яао(не пожари),реших друго по мн причини.Тази ера беше така.
.........
Очаквам писанията ви след 2-3 часа Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #170 -: Ноември 06, 2013, 12:15:40 »

Браво на Океанчо ... боднал е Голямата Звезда  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #171 -: Ноември 06, 2013, 13:39:56 »

 Grin  Влакчето а?   Grin  Да срещам ли сега м? *scratch*
    
close box
Атакуващи противникови армии
До    От    Бройка    Цел на атаката    Оставащо време
Провинция 14   Krokodil - (17)   Тарани - 5
Фаланги - 216429
Елитни стрелци - 83028
Гвардейци - 86395
Паладини - 88810
Требучети - 1055
   Разграбване   00:10
Провинция 14   YaoMing - (19)   Фаланги - 133013
Елитни стрелци - 39978
Гвардейци - 92311
Паладини - 66112
Требучети - 930
   Разграбване   00:11
Провинция 14   bubsve - (7)   Копиеносци - 13303
Фаланги - 233984
Елитни стрелци - 92069
Гвардейци - 103532
Паладини - 96035
   
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #172 -: Ноември 06, 2013, 13:44:53 »

Срещам бре-не връщай..Яаоооо......   Ееееее-Кро?   
« Последна редакция: Ноември 06, 2013, 13:46:52 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #173 -: Ноември 06, 2013, 14:06:07 »

И премести ... остатъците от армията си, преди да стигна  ...  Cool
Иначе .. приказки мноооогооо  Grin
« Последна редакция: Ноември 06, 2013, 14:13:59 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #174 -: Ноември 06, 2013, 14:22:11 »

Ти защо върна? 4 милиона не ти ли харесваха? ;)Пазя така наречените остатъци за Яао-ма те около 300к,пак требва ками Cool

bubsve(Blatoto)   harakiri(__DRAGON__)   116768   0   5021   75321   4434760   0   7784

От камикадзе,с две звезди станах Tongue
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #175 -: Ноември 06, 2013, 14:34:22 »

Ти защо върна? 4 милиона не ти ли харесваха? ;)Пазя така наречените остатъци за Яао-ма те около 300к,пак требва ками Cool

bubsve(Blatoto)   harakiri(__DRAGON__)   116768   0   5021   75321   4434760   0   7784

От камикадзе,с две звезди станах Tongue

Остави ги пред крепостта ... и ще видим дали трябва ками  Grin


А това да посрещаш камикадзе на разграбване, в оградена Планинска 7-ца ... без обсадни ... с армията си ... няма да го коментирам  *hahaha*

Р.Р. И да .... милионите не ми трябват ... един ден преди края на ерата ... за какво са ми  *pardon*
« Последна редакция: Ноември 06, 2013, 14:36:06 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #176 -: Ноември 06, 2013, 14:48:22 »

Ми хубаво,извинявайте че го посрещнах *xxx* Схемата беше ясна,защо се правим на остроумни:Идва Бубсве камикадзе,след него ти Кро и Яао с тръби.Посрещам Бубсве,махам от тебе и срещам и Яао.Вие двамата с Яао върнахте,така сте решили.Да не бяхте връщали,но да за мен беше 3ма са много,2ма супер Grin

 Embarrassed Занулен не съм,няма и да бъда Tongue   Мерси за медала ,но нещо с времето ви куцаше-проблема си е ваш

п.п.п.  Милионите ти трябваха,защото си със заем и с тази разходка,си фалирал  Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #177 -: Ноември 06, 2013, 22:17:18 »

Мъжки, слушай сега, аз не се правя на най-знаещия и най-можещия, нещо си в заблуждение  *crazy* Тук в тази игра няма такива особи ( най-знаещи и най-можещи). Вземи който искаш от добрите играчи във форума, всеки са го били поне един път. И мене са ми били, предполагам, че и пак ще ме бият - не ме срам да си го призная за разлика от някои други хора...
А относно постъпката на Billyes от миналата ера, на тебе лично ти споделих като на приятел (мслех, че си ми такъв) как стоят нещата, не съм се оправдавал, има разлика между двете неща. Това последното ти изречение направо не знам как ти дойде на акъла да го напишеш  Shocked
А иначе на мене ако ми хванат така сейфа, ще кажа едно браво и ще си замълча, няма да псувам като каруцар всички наред...

Ми мен не са.За толкова години ни веднъж.. *pardon* И стига сте се карали с Жорката.Не ви отива и на двамата да разменяте такива реплики и отстрани всички да ви гледат сеира.Чакам прогнози за мачовете утре на лично.. Grin *beer*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #178 -: Ноември 06, 2013, 22:43:57 »

Защо  не го ударите поне да има хубави битки за  последно   Cry
Активен

Авторското Право  Grin
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #179 -: Ноември 06, 2013, 23:19:57 »

Хора един съвет от мен... По-нежно с Бейлиса, че ще вземе да си затрие акаунта... Grin Както преди време в БГ2... Tongue Нищо, че ще затрият света след има няма седмица... :'(Е ако не пуснат новата регистрация... :evil4:
да не се чудите защо няма класики, само програмисти  Grin, и един Крокодил идеалист  *pardon*, аз и още 10 глупака че играят играта  *freak*,никакъв admin control, по-добре да ги закрият и да си намерим друго хоби  *HUNTER*
Айдееее....О'бидехте го Бейлиса....Не ме слушате...  *hmm*
 :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!