Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:03:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 Ера 23 .......  (Прочетена 40157 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #105 -: Ноември 02, 2013, 16:16:20 »

Билли излезе от МОД ... но май не трябваше да го прави Smiley


Krokodil(Blatoto)   Billyes(__DRAGON__)   42812   2795151   5303   79071   0   0   2854

Поне му оправихме военните точки  Wink

 *beer*
кво му трябаше да излиза от мод аз незнам , трябаше като другите му саюзници да си седи в мод и да чека края на ерата оти знаят че  стават за смях
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #106 -: Ноември 02, 2013, 19:03:49 »

кво му трябаше да излиза от мод аз незнам , трябаше като другите му саюзници да си седи в мод и да чека края на ерата оти знаят че  стават за смях
Хора един съвет от мен... По-нежно с Бейлиса, че ще вземе да си затрие акаунта... Grin Както преди време в БГ2... Tongue Нищо, че ще затрият света след има няма седмица... :'(Е ако не пуснат новата регистрация... :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #107 -: Ноември 02, 2013, 20:48:23 »

Тази версия е толкова уязвима за автоматизация, че наистина е учудващо какво си мерите още с нея. Сокола е птица, де и лети, летииии ...
« Последна редакция: Ноември 02, 2013, 20:51:50 от Pavlov » Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #108 -: Ноември 02, 2013, 20:54:07 »

А гроздето е на високо .. и киселоооо .. киселоооо  Grin


Появиха ми се няколко лауреати в х 3 .... може да им направя ерата интересна  Tongue Tongue Tongue
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #109 -: Ноември 02, 2013, 20:58:44 »

Тази версия е толкова уязвима за автоматизация, че наистина е учудващо какво си мерите още с нея. Сокола е птица, де и лети, летииии ...
Ти кой си ако не е тайна ? Може и на лично...
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #110 -: Ноември 02, 2013, 21:06:02 »

Радо, ако не си се сетил, няма нужда от лично, р'ъйш?  Grin
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #111 -: Ноември 02, 2013, 21:07:47 »

 Grin Имам някакви подозрения, но все пак...
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #112 -: Ноември 02, 2013, 21:21:39 »

Вардарски,ти пък кой супер блатен играч беше? Cool....аааа,забравих,този който жена му започна ерата,пък объркала,пък после той започна да играе,пък кога той,кога другите Grin Уж нето-тц.Уж войник-тц.После-мод-пък се присмива.

п.п Мълчахте като.....когато Били ви застреля целия съюз умници.

п.п.п Ще си седя в мод,защото много се страхувам от вас,много.Толкова много,че и сейф не правих.Каса бира имам да взимам все пак от ваш член Grin
« Последна редакция: Ноември 02, 2013, 21:26:48 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #113 -: Ноември 02, 2013, 21:25:34 »

А гроздето е на високо .. и киселоооо .. киселоооо  Grin


Появиха ми се няколко лауреати в х 3 .... може да им направя ерата интересна  Tongue Tongue Tongue
Ице, скриптовете работят в браузъра, а в този софтуер може да се автоматизира абсолютно всичко. Питай ме, кога ще ми хванеш сейф, на който съм му задал да се връща на всеки 14:59 мин и веднага след връщането му, да се метне пак към дестинацията, ако продължава да е подходяща? Ако се появят мечове , сменя алгоритъма и т.н. Grin
Силно неподходящ е този софтуер ...  Grin
« Последна редакция: Ноември 02, 2013, 21:27:06 от Pavlov » Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #114 -: Ноември 02, 2013, 21:37:57 »

Вардарски,ти пък кой супер блатен играч беше? Cool....аааа,забравих,този който жена му започна ерата,пък объркала,пък после той започна да играе,пък кога той,кога другите Grin Уж нето-тц.Уж войник-тц.После-мод-пък се присмива.

п.п Мълчахте като.....когато Били ви застреля целия съюз умници.

п.п.п Ще си седя в мод,защото много се страхувам от вас,много.Толкова много,че и сейф не правих.Каса бира имам да взимам все пак от ваш член Grin
Мене никой не ме е застрелял, или може би аз не съм част от съюза  Grin Мисля, че ти обясних какво щеше да се случи, ако не бях 1 месец в мод. Крокодилът е публикувал по-горе доказателството към думите ми  Wink А касата бира ще си я получиш, само по-полека с приказките да не си променя решението  Cool
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #115 -: Ноември 02, 2013, 21:43:56 »

Шишо, ти завърши ли вече? Ако си завършил, защо не почерпи? Ако не си завършил, защо не се почерпиш?  Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #116 -: Ноември 02, 2013, 21:55:46 »

Шишо,аз мога да губя,когато губя.Играх за да вземе Гергана нетната.Направих акаунт с голяма армия -камикадзе,да се блъсна във всеки,който застраши мястото и.Какво да внимавам с думите си?Не сме излизали от мод,за да не станем за смях *stop*.Оправдания от нас чел ли си?Когато веехте знамена,когато бяхте в мод-коментари имаше ли?Когато ударихте няколко пъти,оправдания имаше ли?
обаче...
Когато Били удари Яао-Яао бил взел доход
Когато ударихме Тазито няколко пъти(излезе от съюза даже)-той нямал време,ядял и пиел
Когато Кро беше ударен-нисък морал имало
Когато Бубсве приключи с нетната-жена му объркала
...да,теб не те ударихме,макар че ти писа за атаки когато беше готов нали?  Wink

Играта си е игра,всеки си решава как да я играе
Румене,колко болен мозък трябва да има някой,колко голямо его трябва да има,за да свети непрекъснато и да автоматизира..свиркай си,шоу да има *beer*
« Последна редакция: Ноември 02, 2013, 21:57:53 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #117 -: Ноември 02, 2013, 22:05:50 »

Жоро, ако не сме били свидетели на хора, чиито амбиции да се имплементират в играта и форума са били нечовешки, хайде да си кажем, че не би могло да се случи. Аз лично се нагледах на изключително ... ехеее, хайде ще си замълча, защото е все едно. Иначе само отбелязвам какви възможности има Javascript, ако му зададеш да следва твоята логика и желания. За мен няма кеф, там където свършва човешкото и започва свръхчовешкото. И да ви каже батко: Много ме ядосахте вие двамата: Радо и Жоро как се сдъвкахте. Премълчах си, но ме ядосахте. И без това сте шепа хора, а се дъвчете като неандерталци. Радо, имаш да черпиш, пак да напомня!  *beer*
« Последна редакция: Ноември 02, 2013, 22:07:35 от Pavlov » Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #118 -: Ноември 02, 2013, 22:07:24 »

Това за атаките прозвуча така, сякаш вие сте нямали възможност да пишете да махнат "съвпаденията" ...
И когато писах за атаките, все още бях с 3 пъти по-малка армия от вашите  Wink А забравих, вие май нямате добър шпионаж  Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #119 -: Ноември 02, 2013, 22:10:34 »

Бе и аз се изненадах на кавгата Румене.Може да съм го провокирал нещо,но наистина не очаквах.Иначе за по-горе написанато от теб-да,нагледали сме се,наслушали сме се,даже сме и опитвали сигурно Grin,но аз затова се кефя сега,защото не ми пука толкова и болните амбиции ми са смешни..

Шишо,карай,никога не съм мислил или искал да те нападам.Ти отговаряш за себе си Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!