Imperia Online България  
Април 16, 2024, 12:08:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 Ера 23 .......  (Прочетена 40217 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #45 -: Октомври 10, 2013, 07:09:31 »

човек, огледай се добре...да виждаш много хора на високите нетни...аз се чудя как целия свят 2 още не е избягал...и не е станал като свят 3 примерно  Sad
Еми докато  *pig*тата си правят доблестните битки не чакай някой да му се доиграе в св.2  *pardon* иначе просто исках да му кажа учтиво "здрасти" на Бейлиса.
 *beer*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #46 -: Октомври 10, 2013, 09:33:45 »

Снощи пак са идвали пожарникари  Grin


harakiri(__DRAGON__)   bubsve(Blatoto)   34640   0   1544   23173   1102973   0   2309


ама не се научиха да не летят ниско  *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #47 -: Октомври 10, 2013, 11:09:47 »

И едно бразилче ... се беше възползвало от суматохата и направило беличка .... но бързо .. бързо беше наказано  Wink


Krokodil(Blatoto)   Doidobrock(PSICOMEN)   12664   3134018   1481   21742   0   0   844

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #48 -: Октомври 10, 2013, 17:17:08 »

Знаеш че пожарникарчето прави всичко с цел,че и бразилчето... Tongue
harakiri(__DRAGON__)   bubsve(Blatoto)   34640   0   1544   23173   1102973   0   2309
   
Doidobrock(PSICOMEN)       47        2172371  -16802  bubsve(Blatoto) -25023    0    Lose

bubsve  от нетна ,стана войник,сега зануленичък....
п.п Забравяш някои битки в постовете си,бъди коректен с хронологията,или ни подценяваш здраво  Cool


Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #49 -: Октомври 10, 2013, 21:20:31 »

Знаеш че пожарникарчето прави всичко с цел,че и бразилчето... Tongue
harakiri(__DRAGON__)   bubsve(Blatoto)   34640   0   1544   23173   1102973   0   2309
   
Doidobrock(PSICOMEN)       47        2172371  -16802  bubsve(Blatoto) -25023    0    Lose

bubsve  от нетна ,стана войник,сега зануленичък....
п.п Забравяш някои битки в постовете си,бъди коректен с хронологията,или ни подценяваш здраво  Cool




Не знаех, че и Бразилчето играело за Драконите .... извинявайте, че сме занулили още един дракон тогава  *hahaha*

Нищо не забравям ... както посочих в поста си ... мислех, че Бразилчето просто се е възползвало от суматохата ... а то и то горкото играело за Вас   *pardon*

Няма да го пропускам вече .. само да ми влезе пак в х 2   *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 10, 2013, 23:02:46 »

Знаеш че пожарникарчето прави всичко с цел,че и бразилчето... Tongue
harakiri(__DRAGON__)   bubsve(Blatoto)   34640   0   1544   23173   1102973   0   2309
   
Doidobrock(PSICOMEN)       47        2172371  -16802  bubsve(Blatoto) -25023    0    Lose

bubsve  от нетна ,стана войник,сега зануленичък....



никога несам се борил да играл за нетна просто сам нямал достаточно време за армия лято то,а ти като голям генерал имаш две битки тази ера и на два пъти се разбиаш в мен,претполагам няма да се и последни не битките а твоите размазвания  *freak* *freak* *freak*
« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 23:04:18 от vardarski » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #51 -: Октомври 10, 2013, 23:09:00 »

Ubavo .Вервам ти.Да беше ти останало време лятото поне да се заградиш тогава,че с тези равнини си като в Беларус Grin
Аз съм слаб,казах го и на китайчето.Аз мога само да се разбивам. Coming soon again *freak*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #52 -: Октомври 13, 2013, 22:22:13 »

Еми докато  *pig*тата си правят доблестните битки не чакай някой да му се доиграе в св.2  *pardon* иначе просто исках да му кажа учтиво "здрасти" на Бейлиса.
 *beer*
: още ли сънуваш как те биех  Grin *TEASE* ,учтиво "здрасти" Bobo ,искаш да те разпоря за последно ......хаха помниш ли вица Grin Grin
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #53 -: Октомври 14, 2013, 07:11:42 »

: още ли сънуваш как те биех  Grin *TEASE* ,учтиво "здрасти" Bobo ,искаш да те разпоря за последно ......хаха помниш ли вица Grin Grin

               То такива вицове и Бейлиски мечти колкото искаш, а наяве както тук така и в св.2 беше вечно в "тактически" мод....Даже си спомням едни войни дето обявяваше без да смееш една атака да пуснеш.... Tongue Cool
         Бейлис пак ли си в тактически мод бе....Поиграй, че ще вземе да свърши ерата....Като погледна все си в мод... Grin
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #54 -: Октомври 14, 2013, 13:19:40 »

Умно умен Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #55 -: Октомври 14, 2013, 14:04:26 »

Отдавна в сят 1 не бях виждал толкова забавни неща  Grin

Единия Дракон ме пали с 1050 требушета в подпалваческата армия ....  Shocked

Други двама висят в МОД по време на празнична протекция ... но не забравят да се логнат да видят как са им МОД-овете ....  Grin


То вярно, че няма играчи в обхват ... но поне купона е пълен  [:-}
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #56 -: Октомври 14, 2013, 15:27:38 »

Забавно е наистина.Особено като се размодират акаунти(мн.ч)в края на ерата,а други тръгнат с требучети не на пожар ами през пясъка на Копакабана.Останаха си в пясъка... Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #57 -: Октомври 14, 2013, 16:22:29 »

Забавно е наистина.Особено като се размодират акаунти(мн.ч)в края на ерата,а други тръгнат с требучети не на пожар ами през пясъка на Копакабана.Останаха си в пясъка... Grin
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #58 -: Октомври 14, 2013, 22:17:39 »

Умно умен Grin
Аз със сигурност съм голям глупак та още поглеждам какво става в ИО. Със сигурност предпочитам планините над 2500 да обикалям. Та мнението на един глупак като мен...демек-голям глупак...Толкова изгубени войни колкото имат бейлисчетата само тази ера ....Хуни нямат за цялата си история.....И всякакви фермерски оправдания са по-глупави от мен-глупака....Бейлисчетата си смениха името 50 пъти само тази ера....Хуни - никога....Аз глупака в момента планирам до къде ще мога да се кача на Нова Година...Бейлисчетата... нека играят нека се учат.... Видя ли, че почнат да разбират смисъла на играта и за какво и как има сми да играеш...може пък и да се включа... Lips Sealed
« Последна редакция: Октомври 14, 2013, 22:22:03 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #59 -: Октомври 14, 2013, 22:50:42 »

Не е нужно да вкарваш обичайните Ви неща и в свят1.Вие Хуни сте най-великите,най-знаещите и най-печелившите.Недостижими сте.Непобедими.Магьосници в играта.Професори.
Имате само един недостатък:Не сте достойни за подражание и Ти много добре знаеш защо.
Успех.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!