Imperia Online България  
Март 19, 2024, 07:16:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 Ера 23 .......  (Прочетена 40043 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Юли 10, 2013, 14:04:17 »

Не, че се случва нещо в тази ера ..... ама .... все пак е хроника ...  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #1 -: Юли 10, 2013, 19:52:10 »

Дайте линк за регистрация да се пусна и аз Smiley че ми писна от новата версия  *hihi*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2 -: Юли 10, 2013, 22:44:07 »

http://www46.imperiaonline.org/imperia/game/register.php?realm=1

Това е линк за регистрация в свят 1 - Класика ...


Всеки желаещ да играе там е добре дошъл  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Юли 11, 2013, 01:25:23 »

Къде са класациите от миналата ера?  *scratch*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #4 -: Юли 11, 2013, 12:37:12 »

Къде са класациите от миналата ера?  *scratch*


Ами хората които играха би трябвало да си я снимат и качат  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #5 -: Юли 15, 2013, 22:51:20 »

аз имам едни снимки...ако на някого му се занимава да ги качва, нека ми пише да му ги дам
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #6 -: Юли 16, 2013, 10:36:23 »

Днес преди второто кафе, получих едно доста интересно съобщение на арабски от GAMEMASER .... ама докато го гледах, като голям камък .... и изчезна  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Юли 16, 2013, 12:03:22 »

Значи това  било.На мен ми светна горе че имам писмо,но докато се наглася и понечих да го отворя,то изчезна и отгоре като писмо и в съобщения нямаше нищо *scratch*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #8 -: Юли 16, 2013, 13:12:33 »

в блица го има Smiley ... амапущина още не съм стигнал до тоя език:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #9 -: Юли 16, 2013, 14:05:05 »

تیم مدیریت انجمن در نظر دارد تا از عده ای از کاربران انجمن و بازی جهت فعالیت مدیریتی (فقط در امور انجمن، نه داخل بازی) همکاری به عمل آورد. شرایط همکاری: - داشتن سابقه کافی در بازی - آشنایی به پنل مدیریت انجمن و وی بولتین - عدم داشتن سوءسابقه در انجمن - داشتن سابقه مدیریت در دیگر انجمن ها - فعالیت بالا تمامی علاقمندان در صورت احراز شرایط می توانند در خواست خود را یک نامه همراه با معرفی خود و ارایه سوابق، با موضوع \"همکاری با تیم مدیریت\" به مدیریت کل انجمن ارسال نمایند. به علاوه، از کسانی که با تیم مدیریت همکاری و در بهبود روند بازی کمک کنند با مقداری الماس رایگان به عنوان هدیه و به صورت ماهانه تشکر خواهد شد. به نامه های با شرح متفاوت و یا تکرای ترتیب اثر داده نخواهد شد. در صورت قبولی با شما تماس گرفته خواهد شد، بنابراین از دادن نامه های پیگیری خود داری نمایید. لینک ورود به انجمن: http://forum.eogame.ir/forum.php لینک محل ارسال نامه خصوصی: http://forum.eogame.ir/private.php?do=newpm&u=2 با تشکر (Масово съобщение)


Добре, че в Блатото ... каквото затъне ...трудно изплува ... че някои които не са били толкова сънени са го записали  Grin

Лелеее в свят 1 вместо за битки и измами да си говорим за надписи на арабски  Undecided
« Последна редакция: Юли 16, 2013, 14:09:49 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #10 -: Юли 16, 2013, 14:23:12 »

Управителният съвет възнамерява да играе по броя на членовете на управителните дейности (само в общността, а не играта) за оказване на помощ. Условия на труд: - Наличието на достатъчно опит в играта - Разбиране на Admin Panel

Общо взето това преведе бай гугъл
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #11 -: Юли 24, 2013, 00:23:14 »

Caglayan94(AYYILDIZ)   tazito(Blatoto)   82   0   0   0   10910   0   5


Тази го бяха взели за мезе .... ама почна да им присяда  Grin


 *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #12 -: Юли 29, 2013, 16:45:35 »

Нещо играта  умря  май  лятото  сичко  по морето  и  балката   кой на риба кои на бира   *beer* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #13 -: Август 12, 2013, 14:04:42 »

 *scratch* Случва ли се нещо въобще в свят 1  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #14 -: Август 30, 2013, 21:47:20 »

  *KING*  нe
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!