Imperia Online България  
Април 29, 2024, 08:50:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кога се променя статуса на лоялност?  (Прочетена 4159 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Юли 07, 2013, 15:46:13 »

Според правилата трябва да изминат 3 дни, а все още няма променя. Кога става това?  *scratch* Видимо не е на 72рия час от заемането на длъжността.
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Юли 07, 2013, 19:22:14 »

Както винаги тук се чака отговор на зададен важен въпрос, като от умрял писмо. Ако някой играч знае отговора да каже Smiley По мои догатки трябва да е тази вечер в 12 или най-късно на класирането утре...

Босовете не си правете труда да отговаряте, т.к. отговора ще е от рода сега нямате проблем, защото бонуса е отишал при играчите и няма да ни от особена полза (след дъжд качулка).
Активен

danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #2 -: Юли 08, 2013, 07:57:10 »

Добре де минаха 3 дена и 18 часа няма промяна в статуса на лоялност, това не е нормално ли е ? Преди два месеца се променяше на часа какво става сега в това световно ?
Активен

един живот не стига ...
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Юли 08, 2013, 10:40:01 »

Босовете няма как да ме убедите, че вече не сте видяли темата тук Wink освен, ако не почвате работа във вторник *pardon*

Ваня искахте критика, ето Ви критика.
Не може на световно първенство да не си вършите работата, за мен лично е неприемливо и надопустимо. Имаш ли работа трябва да си я вършиш професионално, като не можеш ходи в къщи да си почиваш. Факта е, че 19 часа няма промяна в статуса на лоялност. Кога ще го оправите проблема на 12тия ден, като трябва да се получава втория?


п.п.: тя темата от въпрос, стана проблем и вече не е за този раздел... разбира се трябва а има кой да я премести (да си свърши работата) *pardon*
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Юли 08, 2013, 11:55:25 »

Тъй като светът е със скорост х10, реално от старта са минали 3 дни, но умножени х10= 30 дни. Следователно от 31 ден ще преминете във втори статус на лоялност.
Ще пропусна злобните забележки.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #5 -: Юли 08, 2013, 12:00:05 »

доколкото си спомням ти беше сигорна че и за з дена немойе съюз да достигне 5 милиона нето а то дайе за 2 дена и 1 играч направи над 5 милиона --така че злобните забелейки май идват от администраторите като прибавим и обидите  сThe_Год  относно познанията му по английски а се оказа че грашката е във вас 
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #6 -: Юли 08, 2013, 12:26:24 »

Тъй като светът е със скорост х10, реално от старта са минали 3 дни, но умножени х10= 30 дни. Следователно от 31 ден ще преминете във втори статус на лоялност.
Ще пропусна злобните забележки.

Извинявам се, но този отговор е твърде неясен... поне за мен. Колко точно е продължителността на ерата? Може би тези 31 дни, трябва да се разделят на 10? Не става ли тогава 3 дни и 2,4 часа? Или в блиц х10 втория статус на лоялност се преминава след на практика 40 дни игра (при нормална скорост), т.е. при блиц x10 е необходимо 33% повече време?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #7 -: Юли 08, 2013, 15:36:09 »

Извинявам се, но този отговор е твърде неясен... поне за мен. Колко точно е продължителността на ерата? Може би тези 31 дни, трябва да се разделят на 10? Не става ли тогава 3 дни и 2,4 часа? Или в блиц х10 втория статус на лоялност се преминава след на практика 40 дни игра (при нормална скорост), т.е. при блиц x10 е необходимо 33% повече време?

gargaran , това съм го забелязал и в Мега блица - явно в системата така е заложено. Не ги смята явно на всеки час или всяка минута , ами умножава изминалите дни х10 и от там идва забавянето.  *beer*
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #8 -: Юли 08, 2013, 18:47:49 »

gargaran , това съм го забелязал и в Мега блица - явно в системата така е заложено. Не ги смята явно на всеки час или всяка минута , ами умножава изминалите дни х10 и от там идва забавянето.  *beer*

 *beer* определено е така, само някой трябваше да го каже ясно още в неделя.
Малко тъжно е, че не са останали играчи, които да помнят такива детайли Grin. С игра от световно на световно няма как да се помни всичко.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #9 -: Юли 08, 2013, 21:47:02 »

gargaran , това съм го забелязал и в Мега блица - явно в системата така е заложено. Не ги смята явно на всеки час или всяка минута , ами умножава изминалите дни х10 и от там идва забавянето.  *beer*
От днес в Мега блица:

За някои може 13 часа, за други не стигат и три дена....
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #10 -: Юли 08, 2013, 23:59:46 »

От днес в Мега блица:

За някои може 13 часа, за други не стигат и три дена....

е това е....  Grin. Аз също си активирах акаунта в мега блица за да проверя и....си връщам думите от следобед назад. Ето при мен, точно 3 дни и един час (предполагам от закъснелия с 1 час лог):

Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #11 -: Юли 09, 2013, 12:01:52 »

Тъй като светът е със скорост х10, реално от старта са минали 3 дни, но умножени х10= 30 дни. Следователно от 31 ден ще преминете във втори статус на лоялност.
Ще пропусна злобните забележки.
Тази схема е нова и неясна, както и никъде не е спомената. Прочетох как да играем и се порових на още едно две места, но никъде не пише подобно нещо, ако пише някъде моля пожете ми къде, за да съм в течение с новостите.
Гледам, че колегите прилагат интересни снимки, които са коренно различни от реалността. Кое е вярно? Или не си познавате играта, или за всеки свят е различно? Как да си направим стратегия, като в мега блица се играе на едно правила, а на световното при други? Двата свята са на една и съща скорост и по моите разбирания НЕ би трябало да няма разлика...

За справка миналата година на световно статуса на лоялност (втората промяна) на дванадесетия ден се промени в 00:00 сървърно време, като тогава се пуснаха и сандъците, и дойде писмото за 1 диамант. Тази година кога ще е? Пак ли в 15:00 часа?

п.п.: Босовете отдавна не сте ми обект на душевни терзания за да възбуждате злоба у мен. Научил съм се, че само с леко побутване може човек да ви накара да си свършите работата. А аз нямам намерение да спра да ви ръчкам.
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #12 -: Юли 09, 2013, 12:33:42 »

От днес в Мега блица:

За някои може 13 часа, за други не стигат и три дена....

Понеже съюзът ти е стар, още с логването влизаш в първи статус. Понеже не си сменял позицията си в съюза от предната ера, играта ти слага датата на рестарт на света като дата за назначение и започва да брои от нея. Т.е. логнал си се за пръв път в света 2 дни и 11 часа след началото му и 13 часа по-късно играта ти е дала 2ри статус понеже си със стар съюз и позиция.

е това е....  Grin. Аз също си активирах акаунта в мега блица за да проверя и....си връщам думите от следобед назад. Ето при мен, точно 3 дни и един час (предполагам от закъснелия с 1 час лог):



Твоят съюз е новосъздаден и времето се брои от момента на създаването му или си се логвал още в началото на света.

Тази схема е нова и неясна, както и никъде не е спомената. Прочетох как да играем и се порових на още едно две места, но никъде не пише подобно нещо, ако пише някъде моля пожете ми къде, за да съм в течение с новостите.
Гледам, че колегите прилагат интересни снимки, които са коренно различни от реалността. Кое е вярно? Или не си познавате играта, или за всеки свят е различно? Как да си направим стратегия, като в мега блица се играе на едно правила, а на световното при други? Двата свята са на една и съща скорост и по моите разбирания НЕ би трябало да няма разлика...

За справка миналата година на световно статуса на лоялност (втората промяна) на дванадесетия ден се промени в 00:00 сървърно време, като тогава се пуснаха и сандъците, и дойде писмото за 1 диамант. Тази година кога ще е? Пак ли в 15:00 часа?

п.п.: Босовете отдавна не сте ми обект на душевни терзания за да възбуждате злоба у мен. Научил съм се, че само с леко побутване може човек да ви накара да си свършите работата. А аз нямам намерение да спра да ви ръчкам.


http://www22.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/help/index.php?page=mega_blitz&race=1&lang=bg
« Последна редакция: Юли 09, 2013, 12:40:17 от Krum » Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #13 -: Юли 09, 2013, 12:42:53 »


Твоят съюз е новосъздаден и времето се брои от момента на създаването му.

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/help/index.php?page=mega_blitz&race=1&lang=bg

Не знам какво се има предвид под новосъздаден и стар - моят съюз е създаден в ера 1, а сега тече около 12-13-та, ера, не съм сигурен.
И въпросът е, че при мен смяната става точно на 3-тия ден, не в началото на 4-тия не на 75-тия час.. точно 72 часа след статус 1. И отговорът тук изглежда е логването, вие ще кажете... ако решите.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #14 -: Юли 09, 2013, 13:14:15 »

Да, затова съм посочил и другия вариант - логнал си се веднага след рестарта на свят 140, докато JGCWJ47 се е логнал по-късно и е получил съобщението също толкова по-късно.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!