Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:43:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: аларма  (Прочетена 6334 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
roshlio
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« -: Март 02, 2014, 16:57:50 »

писна ми от тези аларми , не е възможно да си винаги на линия когато те атакуват ,  24 часа в денонощието. играча се казва LordTarchimache - свят 84 . 100% сигурен че използва аларма . играя тази игра от 4 години и мога да разбера когато нещата не са редовни . за съжаление той зарежда много диаманти и съм чувал че такива играчи не ги закачате .аз играя с alex0815 също в свят 84 .
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1 -: Март 02, 2014, 17:03:06 »

Ко играе с диаманти и да го накажат ? абсурд :Д виж ако искаш проверка ся ще ти кажат че всичко е точно искаи проверка следващата ера тогава ще го баннат ако тогава спре да играе с диаманти такава е процедурата тука Smiley
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Март 04, 2014, 11:55:00 »

Ко играе с диаманти и да го накажат ? абсурд :Д виж ако искаш проверка ся ще ти кажат че всичко е точно искаи проверка следващата ера тогава ще го баннат ако тогава спре да играе с диаманти такава е процедурата тука Smiley

Моля, престанете да спамите във всяка тема, независимо от това дали имате да кажете нещо по въпроса или не. Вече всички разбрахме Вашето мнение, Вашата гледна точка, така че не е нужно да продължавате. При следващия Ви пост, наподобяващ горния, ще бъдете отстранен временно от форума.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Март 04, 2014, 12:07:36 »

писна ми от тези аларми , не е възможно да си винаги на линия когато те атакуват ,  24 часа в денонощието. играча се казва LordTarchimache - свят 84 . 100% сигурен че използва аларма . играя тази игра от 4 години и мога да разбера когато нещата не са редовни . за съжаление той зарежда много диаманти и съм чувал че такива играчи не ги закачате .аз играя с alex0815 също в свят 84 .

Ще проверим въпросния играч, но е много трудно да се докаже използването на такъв вид програма.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #4 -: Април 10, 2014, 10:26:43 »

Защо просто не вкарате червените мечове във флаша? А най - добре да замените флша с канвас. Така или инъче ще го направите рано или късно. И към момента ползвате канвас за мобилната версия до колкото ми е известно. Няма да коментирам бъговете, които произхождат от това. Имате си QA които със сигурност са наясно, че при влизане през мобилната версия си получаваш дневния диамант, но при влизане през нормалната си го получаваш пак Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Април 10, 2014, 11:58:01 »

Защо просто не вкарате червените мечове във флаша? А най - добре да замените флша с канвас. Така или инъче ще го направите рано или късно. И към момента ползвате канвас за мобилната версия до колкото ми е известно. Няма да коментирам бъговете, които произхождат от това. Имате си QA които със сигурност са наясно, че при влизане през мобилната версия си получаваш дневния диамант, но при влизане през нормалната си го получаваш пак Grin

Изпратете професионалните си предложения на support_bg@imperialsupport.org.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!