Imperia Online България  
Април 24, 2024, 15:54:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра или нещо друго  (Прочетена 3818 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #15 -: Септември 30, 2013, 14:30:31 »

Здравейте имперци!
От наистина достаааа време не бях поглеждал как е играта и форума. Почти като с автора на темата (играя една седмица и до там) Когато се сетя сега когато за първи път почнах да играя Империята на връх Коледа 2007г. колко интересна и страхотна беше. Толкова зарибителна, че почти не спях за да не ме изненада някой. И въпреки, че доста често се случваше да ме изненадват в началото продължавах! Поправях си замъка, мобилизирах войски и ми харесваше да играя дори когато бях слаб.

Честно казано не знам има ли все още сървъри на версия 4?

Липсва ми старата ИО и то много. Липсва ми стария интерфейс, липсват ми старите битки и стратегии, отборната игра и тръпката от играта. Момента преди изтичането на последните секунди от битката и момента в който браузъра зарежда отварянето на съобщението с резултата.

Дълбоко в себе си се надявам девелоперите да успеят след време да ме накарат да се върна към играта за да използвам тази емотиконка "  *gamer*  " но имам чувството, че очаквам дядо коледа на велик ден Undecided
ами старата версия все още се играе .... и има немалко фенове ...така че заповядай отново там Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 29, 2013, 15:42:43 »

Аз съм бил първи по нето и то на блиц в 53 свят ера три с акаунт Кузман Джонс без доволно диаманти освен премиум и 10 часов.Но тогава нямаше ковчези за диаманти нямаше и много други неща дето опоручават играта днес но тогава загубих толкова време от живота си че никога няма да си го простя.ТО не беше денонощно биене на каси то не беше лудница а съотборниците ми бяха добри
Активен
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 30, 2013, 00:51:20 »

Здравейте имперци!
От наистина достаааа време не бях поглеждал как е играта и форума. Почти като с автора на темата (играя една седмица и до там) Когато се сетя сега когато за първи път почнах да играя Империята на връх Коледа 2007г. колко интересна и страхотна беше. Толкова зарибителна, че почти не спях за да не ме изненада някой. И въпреки, че доста често се случваше да ме изненадват в началото продължавах! Поправях си замъка, мобилизирах войски и ми харесваше да играя дори когато бях слаб.

Честно казано не знам има ли все още сървъри на версия 4?

Липсва ми старата ИО и то много. Липсва ми стария интерфейс, липсват ми старите битки и стратегии, отборната игра и тръпката от играта. Момента преди изтичането на последните секунди от битката и момента в който браузъра зарежда отварянето на съобщението с резултата.

Дълбоко в себе си се надявам девелоперите да успеят след време да ме накарат да се върна към играта за да използвам тази емотиконка "  *gamer*  " но имам чувството, че очаквам дядо коледа на велик ден Undecided
Абсолютно съм съгласен..не знам защо, в новите версии (визирам 5 и 6) не изпитвам тръпка..това, че графиката е по-добра и всичко е в по-големи детайли, изобщо не прави играта по-интересна..гениалните неща са често простите..напълно излишни са тези безкрайни опции и променливи..хората я ползват за развлечение играта след работа, не да си затормозяват главите допълнително..  Smiley ноо колкото и да се оплакваме е все едно глас в пустинята.. *hmm* което пък ми напомня за едно понятие в маркетинга - целева група..мисля, че екипа на ИО не е чувал много за него  *pardon* познавам много хора, които се отказаха да играят новите версии, заради постоянните ядове и неравностойната конкоренция Smiley
Активен
darkk
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 18, 2013, 01:20:27 »

тия работи стават или с много диаманти или с много акаунти за точене.друг вариант просто няма,така че недеите разправя глупости.за да си в топ 20 на ,да речем среден по сила свят,има 3 начина,с много диаманти,с много акаунти и 3 е с много воини с добри доходи
Нещата определено стават с много диаманти и които ми каже че без тях може да си на върха има само две неща които мога да си помисля или хората с димант в света които играеш са малко повече от тъпи или незнаеш за какво става на въпрос
Ето ти пример ти имаш доход на империата и той възлиза на общо 600к на час каквито и да са ресурси (200к злато 200к дърва, 100к желязо и 100к камъни) сметни за колко време ще събереш това което изкача от сандъците ...аз отварям общо 5 сандъка  и от там изкачат по два по 15м от произволни ресуси ... и това всеки ден .........
Хайде кажи ми кои нормален играч ще е по умен от простичкото решение плати и имай  х10 от всичко Huh?
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #19 -: Януари 03, 2014, 22:31:08 »

Много правилно,имате право всички,защото какво излиза,с един приятел и той ветеран като мен от началото на играта решаваме,айде ще постигнем нещо яко във тая нова версия 5-тогава беше още съвсем нова,събрахме сумата и народ станахме 6 имахме пункт и замък, но ни биха и то некадърни та некадърни,но казваха ХАХА-ние сме 35 и сме първи,не можете да ни пипнете-ядосахме се и набързо им взехме замъците,след това те лудите накупиха диаманти и то си личеше,бонуси към добив,ускорено развитие,а и се хвалеха и ни взеха част от замъците-ние бяхме втори но накрая със зверски труд,а и факта че беше лято и не спяхме половината по-малки щяха да ги удушат,и ги бихме за малко-това никога не се случи,но е факт че поне от хора които знам много малко са ми казвали-бихме,никой от другарите ми не купува диаманти,и се познаваме в живота,и се случва от 100 ери 5  победи на хора без диаманти-дразни ме факта че лекета се мислят за голямата работа щото на мама и тате не им пука за парите,истината е,дайте една ера без диаманти и арогантните лидери на ВЕЛИКИТЕ съюзи ще са мишки,и като направя съюз и стана добър и ме бият ще ми е кеф че са по-добри от мен или пък аз като бия ще ми е кеф че съм бил добри играчи-със сигурност ще е различен резултата а не някви си там да ми пишат-не купуваш ли диаманти оставаш по ниските етажи ТОВА Е-ето това трябва да се промени,не за всички светове,но има достатъчно пари в тази популярна игра,че да си позволят няколко свята без диаманти
Активен
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #20 -: Януари 04, 2014, 19:51:05 »

Връзката беше прекъсната
 Това беше резултата, когато пробвах линка за регване, който беше предложен за света без диаманти.. Но не е в това проблема.
  Нали обещаха, че от началото на тази година ще пуснат по един свят класика и версия 4 за старите кранти. Не съм влизал отдавна във форума и не знам какво е развитието на нещата та да питам директно  - КАКВО СТАВА, ще ги има ли???
 Във версия 5 имам един акаунт с над 200 диаманта - събирам си ги от подарените просто така, версията ми е скучна...а версия 6 прекалено претрупана.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!