Imperia Online България  
Април 29, 2024, 03:43:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра или нещо друго  (Прочетена 3822 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
meloatan
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Юни 29, 2013, 18:43:15 »

Сега ще гледам да съм кратък... играя империята от както я пуснаха, даже вече не си спомням как изглеждаше в началото. Сега се усещам как последните 2-3 години влизам през 4-5месеца и играя по точно 1 седмица стигам 100к точки и трия линка от мозилата ... защо правя така ли ?

писна ми да гледам как великолепни игри се превръщат в банкомати ама от ония дето гълтат пари !

тук в империята вече не става изобщо дума за забавление от играта и т.н. всичко опира само и единствено до колко пари имаш и си готов да похарчиш и дали случайно не си от ония дето не могат да спят (забравих думата), даже и няма кво да мислиш за развития тактики и тем подобни всичко живо прави коне и стрелци и се моли този дето е имал с 2лв повече за диаманти да не го нападне - е айде някой от т.н. гейм девелопъри да ме светне къде му е ФЪНА на това?

Съвсем сериозно (и пределно ясно че въобще коментара ми няма значение, но аз пък искам да си го излея еи тука в форума) - ало хора съвземете се, вземете и пак си прочетете лекциите от унито (хич нз къде сте учили), ама намерете следните параметри и хубаво си ги припомнете - функционално-експлоатационен критерии за дизайн и целева група, пък и някои други работи покрай тях няма да са ви излишни.

Мир. Cool
Активен
ina_yt
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #1 -: Юли 26, 2013, 11:13:13 »

Не е лесно да играеш без диаманти и си е пилене на време и нерви... Но смея да твърдя че и без диаманти е възможно да се на върха - макар и трудно... До някъде това е една от най- интересните части да си по-добър играч от "диамантените магнати". е това се отнася за БГ световете... за световните е по-трудно  *pardon*
Активен

С политици и невротици не разговарям!
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #2 -: Юли 26, 2013, 19:51:28 »

В кой свят играеш уважаема ?
Много ми се ще да се регна там и да видя кой е тоя дето е на първите места в класациите и не харчи доволно добро количество диаманти ?
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #3 -: Юли 26, 2013, 21:24:51 »

Не е лесно да играеш без диаманти и си е пилене на време и нерви... Но смея да твърдя че и без диаманти е възможно да се на върха - макар и трудно... До някъде това е една от най- интересните части да си по-добър играч от "диамантените магнати". е това се отнася за БГ световете... за световните е по-трудно  *pardon*

Ако бях модератор, щях да преместя този бисер в раздел "Вицове", но понеже не съм, съм принуден да се изсмея направо тук  Grin
« Последна редакция: Юли 26, 2013, 21:35:41 от cvest » Активен
GLADIATOR1
Лейтенант
***

Karma: +97/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 211



Профил
« Отговор #4 -: Юли 26, 2013, 21:50:30 »

Виж frenskiqt  в свят 99. Без да харчи "доволно диаманти", даже бих казал, харчи доста недоволно, е 2ри.
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #5 -: Юли 26, 2013, 22:03:14 »

Виж frenskiqt  в свят 99. Без да харчи "доволно диаманти", даже бих казал, харчи доста недоволно, е 2ри.

тия работи стават или с много диаманти или с много акаунти за точене.друг вариант просто няма,така че недеите разправя глупости.за да си в топ 20 на ,да речем среден по сила свят,има 3 начина,с много диаманти,с много акаунти и 3 е с много воини с добри доходи
Активен
ina_yt
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #6 -: Юли 27, 2013, 03:12:01 »

В кой свят играеш уважаема ?
Много ми се ще да се регна там и да видя кой е тоя дето е на първите места в класациите и не харчи доволно добро количество диаманти ?


http://prntscr.com/1hqd8p
http://prntscr.com/1hqdh5
http://prntscr.com/1hqdtr
 
не съм на 1-во място но 12-то не е никак зле. и както си личи на снимките не съм купувала диаманти, нито са ми давали от съюза.
Активен

С политици и невротици не разговарям!
ina_yt
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #7 -: Юли 27, 2013, 03:17:10 »

тия работи стават или с много диаманти или с много акаунти за точене.друг вариант просто няма,така че недеите разправя глупости.за да си в топ 20 на ,да речем среден по сила свят,има 3 начина,с много диаманти,с много акаунти и 3 е с много воини с добри доходи

имам един акаунт но съюза ми е от 30 души които си помагат и голяма част от тях, както и аз правят лихви - което значи че имат достатъчно армия да си пазят ресурса. Имаме и 3 чудеса... дали не е възможно без диаманти а ? гарантирам че и трите чудеса са правени без да са купувани диаманти от играчите... но това вече е отборна игра и мъдър лидер който да наставлява съюза си.
« Последна редакция: Юли 27, 2013, 03:19:48 от ina_yt » Активен

С политици и невротици не разговарям!
ina_yt
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #8 -: Юли 27, 2013, 03:28:46 »

света е затворен за регистрации от много време вече, аз саматасе регистрирах няколко дни преди да затворят света за регистрации.Ще ти бъде трудно да смогнеш а и света е много скучен водим 11-та поредна война която печелим и от началото на ерата мн скучно стана...
Активен

С политици и невротици не разговарям!
ina_yt
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #9 -: Юли 27, 2013, 03:45:52 »

http://www97.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=45&ipid=4876214&c=e22b5f0d4fdaf3eba8babd8210d8e743

това е линк за регистрация ако смяташ че наистина ти се играе - заповядай... *cocktail*
Активен

С политици и невротици не разговарям!
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #10 -: Юли 28, 2013, 21:55:28 »

света е затворен за регистрации от много време вече, аз саматасе регистрирах няколко дни преди да затворят света за регистрации.Ще ти бъде трудно да смогнеш а и света е много скучен водим 11-та поредна война която печелим и от началото на ерата мн скучно стана...

  А ето къде е било разковничето на успеха ти !
Е нормално е да не харчите диаманти във свят който вече е умрял! При положение че там играят 50 човека и вашия съюз е от 30  значи просто няма интрига и затова ви е пълна скука света
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
ina_yt
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #11 -: Юли 28, 2013, 22:03:42 »

 Grin Grin Grin Grin Grin e не е толкова скучен чак Smiley просто не е от най-големите Smiley сега а дали това е ключа кум успеха ми това е друг въпрос - важното е че тази игра може да се играе и без диаманти макар и трудно... ключа кум успеха ми е това че седя по 16 часа на линия, а не по един Smiley там е разликата
Активен

С политици и невротици не разговарям!
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #12 -: Юли 29, 2013, 11:39:17 »

А и аз съм стигал това развитие,въобще не си мислете че не може да стане,аз ти вярвам ина,защото съм го правил и съм бил лидер на съюз,не с 30 но 21 членове имахме.Възможно е,но трудно,а и както победихме ние това се случва веднъж в живота-просто имахме късмет,че не купуваха много хора заветни диаманти и че бяхме задружни.
Активен
GLADIATOR1
Лейтенант
***

Karma: +97/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 211



Профил
« Отговор #13 -: Юли 29, 2013, 19:28:06 »

тия работи стават или с много диаманти или с много акаунти за точене.друг вариант просто няма,така че недеите разправя глупости.за да си в топ 20 на ,да речем среден по сила свят,има 3 начина,с много диаманти,с много акаунти и 3 е с много воини с добри доходи

Не те знам в кой свят играеш, ама съм сигурен че от скоро я играеш играта. Не казвам че с диамантите не е много по лесно, но е възможно и с малко диаманти да си втори, което е факт. Френският е с 1 акаунт, колкото до военния доход не е много. Друг е въпроса ако си мислиш че съм лъжец и си говоря празни приказки. Аз рядко пиша във форума, но като пиша, не пиша глупости.

Р.Р Свят 99 бих казал, че е над среден по сила свят. Международен е и има много чужденци, които доста харчат за диаманти.
« Последна редакция: Юли 29, 2013, 19:31:18 от GLADIATOR1 » Активен
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #14 -: Септември 29, 2013, 21:01:13 »

Здравейте имперци!
От наистина достаааа време не бях поглеждал как е играта и форума. Почти като с автора на темата (играя една седмица и до там) Когато се сетя сега когато за първи път почнах да играя Империята на връх Коледа 2007г. колко интересна и страхотна беше. Толкова зарибителна, че почти не спях за да не ме изненада някой. И въпреки, че доста често се случваше да ме изненадват в началото продължавах! Поправях си замъка, мобилизирах войски и ми харесваше да играя дори когато бях слаб.

Честно казано не знам има ли все още сървъри на версия 4?

Липсва ми старата ИО и то много. Липсва ми стария интерфейс, липсват ми старите битки и стратегии, отборната игра и тръпката от играта. Момента преди изтичането на последните секунди от битката и момента в който браузъра зарежда отварянето на съобщението с резултата.

Дълбоко в себе си се надявам девелоперите да успеят след време да ме накарат да се върна към играта за да използвам тази емотиконка "  *gamer*  " но имам чувството, че очаквам дядо коледа на велик ден Undecided
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!