Imperia Online България  
Април 20, 2024, 04:34:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: :-)ТЕМА ЗАстарите биткаджии,динозаврите,пенсионерите,ветераните,старците в ОИ...  (Прочетена 15221 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
elementalist
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #60 -: Октомври 03, 2013, 21:36:56 »

Здрасти народееееееееееееееееее, Елемента се върнаааа Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin Тоест АЗ СЕ ВЪРНАХ bgflag :evil3: *cooking* Всъщност, като се замисля, вече 11 години съм в тази игра и още я играя Smiley И скоро не мисля да се отказвам Grin Grin Grin
Активен

ELEMENTS RULES THE WORLD!
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #61 -: Октомври 04, 2013, 18:55:09 »

11 ли ?  Grin Много ги състари  бре , ще се засегне някой ... *hihi* *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #62 -: Октомври 04, 2013, 20:02:14 »

Тука , уж сте все стари вълци !!! Нека да обсъдим един казус  Smiley някой от вас е възможно да е научил или да знае повече от Мен !
Та по същество : Може ли шпионин да пробие граници 8 нива разлика в полза на ГРАНИЦИТЕ ?
Не се лигавя ! Въпроса ми е сериозен !
п.с. Пробвах на едно друго място  Smiley сега ще пробвам и ТУК ако не ме огрее , ще се наложи да се обърна към Жоро  Smiley

Ако въпроса ти е за Класиките ... да може ...
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #63 -: Октомври 04, 2013, 20:43:33 »

Ако въпроса ти е за Класиките ... да може ...
Благодаря ти ! Но ми се наложи да ползвам инфо от ИЗВОРА !!! Отговора е -ДА ДА ГО НАЧ .........в границите ...........освен врагове имам и приятели ! Понякога Smiley
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #64 -: Октомври 20, 2013, 23:10:51 »

Благодаря ти ! Но ми се наложи да ползвам инфо от ИЗВОРА !!! Отговора е -ДА ДА ГО НАЧ .........в границите ...........освен врагове имам и приятели ! Понякога Smiley
Ползвай Жожоба - също помага да се събудят и извикат неща от подсъзнанието. Ако нямаш зъби да го схрускаш - счукай и пий като ацетилсалицилова киселина.
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #65 -: Октомври 27, 2013, 08:46:32 »

Ползвай Жожоба - също помага да се събудят и извикат неща от подсъзнанието. Ако нямаш зъби да го схрускаш - счукай и пий като ацетилсалицилова киселина.
Защо си мисля , че по отношение на теб ш ми са наложи да използвам "оня" речник  *freak* дето съм св. шампион !
Та да ти е , като за изпроводяк  Smiley Така и така версия 4 си отива , а и аз с нея .....
Но ще ти държи силна Влага дълго време >Grin
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #66 -: Октомври 27, 2013, 20:27:18 »

Не разбирам какво точно не ти хареса, но те уверявам, че не изпитвам вълнения по този въпрос. Обладан съм от абсолютна липса на инициативност да общувам с теб. Smiley
Активен
_anima_
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #67 -: Май 10, 2014, 11:34:51 »

ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО ДИНОЗАВРИ!:-)))Аз позаиграх в.6 великите хора...ще ви спестя крайно противоречивите си чувства от новия геймрлей...потресен съм и съм в стрес!:-)))...но не това е важното!:-)))...започва в първия работен ден блиц х10 в6 Великите хора...хубавото е,че е само 1 месец...ХАЙДЕ ДА ИЗИГРАЕМ ЕДИН БЛИЦ!:-)))...да ни  понабият и да си вземем петте пари!:-))))...пък знае ли човек,току виж се оказало че не сме толкова лесни за набиване!:-)))anima_plam ми е ника там...ще заиграя ...АКО ВИ ХРУМНЕ НЕЩО ПОТЪРСЕТЕ МЕ!:-)...ще ми е приятно да изиграя една ера с Вас,дъртаци такива!:-))))
« Последна редакция: Май 10, 2014, 11:41:11 от _anima_ » Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #68 -: Май 10, 2014, 15:31:39 »

ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО ДИНОЗАВРИ!:-)))Аз позаиграх в.6 великите хора...ще ви спестя крайно противоречивите си чувства от новия геймрлей...потресен съм и съм в стрес!:-)))...но не това е важното!:-)))...започва в първия работен ден блиц х10 в6 Великите хора...хубавото е,че е само 1 месец...ХАЙДЕ ДА ИЗИГРАЕМ ЕДИН БЛИЦ!:-)))...да ни  понабият и да си вземем петте пари!:-))))...пък знае ли човек,току виж се оказало че не сме толкова лесни за набиване!:-)))anima_plam ми е ника там...ще заиграя ...АКО ВИ ХРУМНЕ НЕЩО ПОТЪРСЕТЕ МЕ!:-)...ще ми е приятно да изиграя една ера с Вас,дъртаци такива!:-))))
Регвай се тук в класиката http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/register.php?realm=1
Остави я тая версия 6  *beer*
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #69 -: Юли 24, 2014, 21:48:19 »

 *cooking* аа версия 6 а ние в коя играехме  Grin Grin Grin тоя глобализация  , ще ни изяде главата , играе ли вече играта сама  *freak*
Активен

Age of Extinction
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #70 -: Ноември 25, 2014, 14:49:10 »

Има ли скоро рестар на някоя класика *xxx*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #71 -: Ноември 25, 2014, 18:34:10 »

януари ....свят1 http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/novini.php?games=ok
« Последна редакция: Ноември 25, 2014, 18:37:04 от Jimmy_the_Hand » Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #72 -: Ноември 26, 2014, 03:38:38 »

я дайте някой класически свят но без онлайн статистика
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #73 -: Ноември 26, 2014, 09:30:27 »

те са само три класиките които оставиха .... свят1 - класика 4 месеца онлайн : свят2- класическия блиц ; свят 3 -класическата версия4  без онлайн статистика  1 година  .... от линка който дадох може да се регнете в който искате от трите свята
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!