Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:10:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: :-)ТЕМА ЗАстарите биткаджии,динозаврите,пенсионерите,ветераните,старците в ОИ...  (Прочетена 15220 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #45 -: Август 11, 2013, 15:54:15 »

Аман от вашата любов неразрушима  Kiss Kiss Kiss
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #46 -: Август 11, 2013, 16:04:10 »

Аман от вашата любов неразрушима  Kiss Kiss Kiss
Съжалявам Брачет , но АЗсъм МЪЖКАР , и малко съм назад с "обратните" възгледи Grin Освен това съм и ИЗТОЧНО ПРАВОСЛАВЕН ХРИСТИЯНИН !!!!! И религията ми ГО отхвърля и неприема ! Така , че не преиначавай истината !
п.с Един Американски Президент  преди време беше казал: Добрия индианец е Мъртвия Индианец " Най демократичната държава  Grin
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
gogata2013
Гост
« Отговор #47 -: Август 11, 2013, 16:09:10 »

Съжалявам Брачет , но АЗсъм МЪЖКАР , и малко съм назад с "обратните" възгледи Grin Освен това съм и ИЗТОЧНО ПРАВОСЛАВЕН ХРИСТИЯНИН !!!!! И религията ми ГО отхвърля и неприема ! Така , че не преиначавай истината !
п.с Един Американски Президент  преди време беше казал: Добрия индианец е Мъртвия Индианец " Най демократичната държава  Grin
Относно първият абзац- ти да не си член на висшия клир?
Относно вторият абзац  - преди време (няма значение 5,10,100,200, 1000 или 2000 години) няколко български царе са допускали свободно вероизповедание в пределите на България, нищо, че не е било демокрация.
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #48 -: Август 11, 2013, 16:51:55 »

С правото да ти кажа , че ти е маллллко тънък Профила ,  Grin и да с правото че съм те вкарвал във Вечен МОД , още в БГ- 2 , а ТИ котенце с амазонския  Grin си профил можеш да идеш на някой красив ГЕЙ парад в Бразилилия ..............мога и да ти помогна  *rose* имаме връзки с Ягуар .!!! Там ще ти е хубаво .............
Темата не е за твоите подвизи , а за хора които са я започнали тази игра от началото , да ти го кажа направо.Не се натискай , където не ти е мястото , Братоев !!!
Относно вечният мод, в не знам кой си свят , незнайно кога, ето и отговор от тази нощ, дето мина :


_AbsolutE_(Wehrmacht)   dkk85(DEFENDER)   22232   4719079   2237   33087   0   0   1482
Активен

Close enough to ...BASTARDS
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #49 -: Август 11, 2013, 18:01:51 »

Относно първият абзац- ти да не си член на висшия клир?
Относно вторият абзац  - преди време (няма значение 5,10,100,200, 1000 или 2000 години) няколко български царе са допускали свободно вероизповедание в пределите на България, нищо, че не е било демокрация.
Относно и 1 -вия и 2-рия ТИ абзац въобще не си схванал смисъла  Grin А смисъла е , че не приемам в никой случей "меките китки" без значение с какви имена са или в какви роклички са облечени >Grin
Та бачет !!!!!!!!! Тая дрмокрация си я дръж,  пропагандирай за -себе си и тия около теб  ;D
« Последна редакция: Август 11, 2013, 18:04:07 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #50 -: Август 11, 2013, 18:08:49 »

Темата не е за твоите подвизи , а за хора които са я започнали тази игра от началото , да ти го кажа направо.Не се натискай , където не ти е мястото , Братоев !!!
Относно вечният мод, в не знам кой си свят , незнайно кога, ето и отговор от тази нощ, дето мина :


_AbsolutE_(Wehrmacht)   dkk85(DEFENDER)   22232   4719079   2237   33087   0   0   1482

Амазонкеееее  Grin май си забравил Спарта  Grin Та имено в тоя алианс , с Маркизата фана баира още на леките  Grin АААААА? Сега от Спартанец си ми Германец  Grin Гретхел ?
п.с/ Гледам , че от 20 мин. висиш и се чудиш кво да напишеш  Grin Grin Grin    Ехххх,  голям умник си  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Август 11, 2013, 18:23:49 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #51 -: Август 11, 2013, 18:23:07 »

Амазонкеееее  Grin май си забравил Спарта  Grin Та имено в тоя алианс , с Маркизата фана баира още на леките  Grin АААААА? Сега от Спартанец си ми Германец  Grin Гретхел ?
Чак се чудя , защо ти отговарям .... трета ера съм във Вермахт ако не си забелязал . А за съюз Спартанс и момента , за който говориш , защо не кажеш всичко ?!?!Така или иначе ти нямаш право да пишеш тук !!!Ходи си изведи песа .... и не се тикай навсякъде!!!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
gogata2013
Гост
« Отговор #52 -: Август 11, 2013, 18:27:13 »

Обичам ви и двамата. Илиан вече го знае, ама и ти да не се правиш на неразбрал после  Kiss Kiss Kiss Kiss


За първи абзац, ако не знаеш вица " В Четвъртък си дежурен по шкафче" няма смисъл да ти разяснявам.

В интерес на истината има една японска поговорка (страната с най-най-най-големите мачовци с големите мечове). "Жената за разплод, момчето за удоволствие." Не, че я споделям като максима, ама с т'ва "мачовското" не бива да се прекалява, ако не знаеш всичко.
« Последна редакция: Август 11, 2013, 19:16:01 от gogata2013 » Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #53 -: Август 11, 2013, 18:28:03 »

Чак се чудя , защо ти отговарям .... трета ера съм във Вермахт ако не си забелязал . А за съюз Спартанс и момента , за който говориш , защо не кажеш всичко ?!?!Така или иначе ти нямаш право да пишеш тук !!!Ходи си изведи песа .... и не се тикай навсякъде!!!!
ТИ си кажи -МА Бил ли си в ТОЯ съюз , отказа ли се още на пъвата война , остана ли във вечен мод .......и прочие , или да звънна на Маркизата да доде тук , ако си пази профила  Grin .
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #54 -: Август 11, 2013, 18:33:36 »

Обичам ви и двамата. Илиан вече го знае, ама и ти да не се правиш на неразбрал после  Kiss Kiss Kiss Kiss


За първи абзац, ако не знаеш вица " В Четвъртък си дежурен по шкафче" няма смисъл да ти разяснявам.

В интерес на истината има една японска поговорка (страната с най-най-най-големите мачовци с големите мечове). "Жената за разплод, момчето за удоволствие." Не, че я споделям като максима, ама с т'ва "мачовското" ме бива да се прекалява, ако не знаеш всичко.
Много филми за "Якутза" си гледал май  Grin Япония и мачовци Grin Мачовци е имало некога , евентуално в латинска Америка .............ехххххх мн. чуждоезични думи ползвате бре  Grin Респект, а  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #55 -: Август 11, 2013, 18:40:00 »

Гретхелллллл Grin Съюзът vermaht обяви война на Вашия съюз! (Масово съобщение)   е сега ти се е паднало  Grin иди една седмица при другите рогати да та видим , колко военни точки ша земеш от мен , или дохот  Grin
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #56 -: Август 11, 2013, 18:46:02 »

Гретхелллллл Grin Съюзът vermaht обяви война на Вашия съюз! (Масово съобщение)   е сега ти се е паднало  Grin иди една седмица при другите рогати да та видим , колко военни точки ша земеш от мен , или дохот  Grin
Че  то ,каквото имахте аз го утрепах ....
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #57 -: Август 11, 2013, 18:59:28 »

ТИ си кажи -МА Бил ли си в ТОЯ съюз , отказа ли се още на пъвата война , остана ли във вечен мод .......и прочие , или да звънна на Маркизата да доде тук , ако си пази профила  Grin .
Не отричам нищо , Братоев .... интересно подбираш нещата ... я кажи , ти с TRex1 ili с  TRex2  играеше , или и с двата ...да не говорим , колко пъти ме викахте при вас и аз отказах .... сега звънни на Ива да видим , какво ще каже и тя !!!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
gogata2013
Гост
« Отговор #58 -: Август 11, 2013, 19:15:05 »

Заради вас двамката, любимци мой, хора които издигнаха играта няма да пропишат в тази тема.

Меренето на косматите гърди - другаде.  Kiss Kiss
Активен
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #59 -: Септември 04, 2013, 07:42:14 »

Абе вие още ли го играете т'ва нещо?? Да взема да се върна за половин ера Grin
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!