Imperia Online България  
Април 19, 2024, 01:42:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: :-)ТЕМА ЗАстарите биткаджии,динозаврите,пенсионерите,ветераните,старците в ОИ...  (Прочетена 15218 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« -: Юни 25, 2013, 11:23:01 »

:-))) Здравейте стари приятели!Искате ли да изиграем една ера?... Не са останали много играчи из светове...разни младоци се правят на професионалисти и безхаберието е пълно!:-)...Чудех се дали не е дошло времето да им покажем за какво става дума  в ИО и ак се играе тази игра!:-)... Дори симисля,че сме в състояние да ги набием без дори един кристал да използваме!:-)))... Тази игра е една от малкото игри в които и без пари може да се постигне сносно развитие,напълно недостижимо за новоизлюпените императори заели освободените от нас места!:-)))
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #1 -: Юни 25, 2013, 12:41:09 »

Видно е че си се отделил от играта и си загубил реална представа какво е да играеш със много диаманти ! Ама наистина много ! Няма да можеш да ги атакуваш тия дето им се каниш и не защото не знаеш да играеш , а защото те ще са ти избягали във нетото още от първия-втория ден над обхват х5 !

 Единсвения шанс да си им конкурентен и да не ползваш диаманти е във свят с нормална скорост !
А то такъв остана само един !!! БГ10.
До края обаче има повече от два месеца мисля ! Но и там има играчи които знаят как се играе тази игра и едва ли ще ти се получи !
 А за светове х4 и х10 направо забрави че можеш да направиш каквото и да е било без диаманти !!!

Успех в начинанието с което си се заел !:)
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Юни 25, 2013, 12:45:15 »

аз си мисля ,че той изобщо немисли да играе версия5 Smiley .... а във версия4 или класиките ....там може да минеш без никакви диаманти
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #3 -: Юни 25, 2013, 12:50:59 »


Imperia Online България > ИО - Класически и Версия 4 Светове > Общи приказки >

Повече от ясно е, че не става дума за версия 5 Smiley. Но предполагам, че тези които не са играли никога старите версии не могат дори и да си представят как е възможно това  Grin. А в началото дори версия 5 беше така - само премиум и 10 часов  Cool

П.П. Здрасти anima. Много силно се съмнявам, че ще може да се съберат повече от 50 човека. Иначе готина идея, на времето имаше славни ери в светове 1,2 и 3 
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #4 -: Юни 25, 2013, 13:11:40 »

Ако малко се преработи идеята е доста интересна. А именно:
-Тъй като ИО никога няма да направи дори и един свят в който се играе без диаманти ( или поне само с 10 часов и премиум ) както се разбра , то тогава това което може да се направи е да се намери един от световете в които интересът е очевидно западащ и няма много останали активни участници.
Намират се нови мотивирани тук във форумът  и се регистрират като се слага условие да не се използват ПРОКЛЕТИТЕ съндъци които развалиха цялото удоволствие от играта.
Аз също обожавах играта когато имаше само 10 часов и Премиум и точно тогава успя да стане любимата ми игра.А и не само на мен. Именно ако не се лъжа това беше периодът в който играта "цъфтеше" с пълни сили!( в.4 я играх малко след като стартира но така и не ме спечели - нищо лично към  феновете )

Лошото е , че тогава бързо ще се разчуе за тази ера и за норматив от малко посещавана пак ще се напълни от хора готови да пръскат хиляди левове за да бъдат в топ 10 .

Май Империя Онлайн от нашите мечти , където парите не са от значение можем да играем единствено и само тук......във форумът , "чешейки" си езиците Tongue
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #5 -: Юни 25, 2013, 14:23:39 »

:-).... ОК!!!... да изиграем  една 4 месечна  класика тогава....въпреки,че бързо охладиха мераците ми за игра...( майната ти Круме)... тема,която пуснах преди малко!...ДА!.. от години не съм влизал нито в играта нито във форума и естествено съм се откъснал от много неща!...Не знам дали идеята ми е добра или лоша....да излъскаме старите брони и да развеем старите бойни знамена ми се видя добро хрумване....а като ни набият...набият ни!:-)))) не е като да не сме яли и бой!:-)))... но все си мисля,че няма да им е лесно на младоците!:-))))...
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #6 -: Юни 25, 2013, 15:48:47 »

Видно е че си се отделил от играта и си загубил реална представа


Видно е, че хабер нямате от истинската ИО, в която възможностите имат повече значение от диамантите  Grin  Успех с удоволствията в любимата ви 5-а. Много от старите играчи никога няма да я заиграят, освен да видят какви картинки и  животни щъкат там  *pig*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #7 -: Юни 25, 2013, 18:52:30 »

:-).... ОК!!!... да изиграем  една 4 месечна  класика тогава....въпреки,че бързо охладиха мераците ми за игра...( майната ти Круме)... тема,която пуснах преди малко!...ДА!.. от години не съм влизал нито в играта нито във форума и естествено съм се откъснал от много неща!...Не знам дали идеята ми е добра или лоша....да излъскаме старите брони и да развеем старите бойни знамена ми се видя добро хрумване....а като ни набият...набият ни!:-)))) не е като да не сме яли и бой!:-)))... но все си мисля,че няма да им е лесно на младоците!:-))))...
не се напрегай като те набият изтрий страницата и да не ти пука , има и други филми освен тия глупости  Grin
Активен

anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #8 -: Юни 25, 2013, 19:12:49 »

:-))))) Дивине.... защо ли ми е толкова познат този никнейм?!:-)))... абе нямам спомени току така лесно да са ме отупвали в ИО докато играех активно!:-)))).... едва ли и сега ще е проста работа!:-)))... съжалявам,че не ти допада идеята...
« Последна редакция: Юни 25, 2013, 19:39:04 от anima » Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #9 -: Юни 25, 2013, 20:58:03 »

в днешно време от много активност ти запушват устата, проверяват ти IPто, съпорта ти пише че към даден играч никога няма да позволят атаки и в това време получаваш разрешение на лични в играта при това без да имаш никакви допирни точки със същия и за финал като влезнеш във форума ти набиват мощно неколко минуса пак с цел да млъкнеш по детската схема  Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #10 -: Юни 25, 2013, 21:16:08 »

Страхотна идея,но точно лятото-малко ме съмнява...иначе класици доста има все още-отвратени от диЯмантите,липсата на подръжка и стимулиране на измамници в цветните версии...просто тези хора си поцъкват,но по-рядко пишат,или въобще даже  Grin 
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #11 -: Юни 25, 2013, 22:34:00 »

Па, регнете се в 2 или 1 ако нямате акаунт и слухтете кой ше се появи, винаги има по някои заблудени и става пачанга.
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #12 -: Юни 25, 2013, 22:55:02 »

абе ...аз позацъкках в тройката...като в гробище съм!!!!... акаунтите на нула точки са като надгробни плочи на героите....както и да е... вероятно не ми е тук мястото!!!!...;
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #13 -: Юни 25, 2013, 23:37:07 »

Ерата в свят1 свършва след 3 дни.Там има повече хора. Wink Е такива като гогата ги нема де Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #14 -: Юни 26, 2013, 01:17:34 »

абе ако може зимата да се съберем, ще е супер...тогава и повече време ще има предполагам...сега през лятото кой по работа, кой на почивка... [:-}
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!