Imperia Online България  
Април 20, 2024, 15:54:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хрониките на нарния, еди кое си издание...  (Прочетена 32703 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #60 -: Август 17, 2013, 22:02:05 »

Offff....
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #61 -: Август 17, 2013, 22:04:09 »

Премести   Antychryst   Za twoją próbę ataku na mnie będę cię pa...

Za twoją próbę ataku na mnie będę cię palił aż zrozumiesz że nie było warto.

Този ентусиаст ме запалил щото съм благоволил да си прибера данъка от него. Всекакви роби вече взеха да се мислят за Спартак. Затова на този поляк нагледно ще му демонстрирам холкост в действие плюс трепане, хапане, гъделичкане и скубане под мишниците с подхвъргания и фикфайкове. Grin Вече бумти като нафтова печка в 4 провки.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #62 -: Август 17, 2013, 23:33:31 »

2013-08-17 23:25:39   Премести   Antychryst   You are a gay Jew...
    2013-08-17 23:20:58   Премести   Antychryst   hahaha fuck you mother fucker...

Всякакви боклуци в тая империя. А тепърва го обгарям против паразити, чума и вирусен менингит.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #63 -: Август 17, 2013, 23:37:13 »

Да на "Хубавите  Хора" !!!!! Не Спамииииииии Grin Това е статистика !!! Ша та баннат , или поне може да те "ПРЕДУПРЕДЯТ"
П.С. Ми виж МА , кьорава ли си ? ТИ си на 400к , АЗ съм на 40 к !!!!! Кой играе МА ?
   HARD    DEFENDER  +    0   46284   
2      _AbsolutE_    Wehrmacht  +    4256   366505

Какво офкаш МА ? Освен , че недовиждаш да не си заболяла и от ИО МАНИЯ ?  
Който играе цифрите са му "големи" , който виси по цели нощи на компа големи цифри , който дава пари за имперски диаманти -големи цифри , които не ходи на работа , няма семейни задължения , няма отговорности , и има пари в благодерение на това . че работи на МАМА в офиса и тя му киха .............за да има за джобни ..............стига толкова !!!!!
Определено си с комплекси , момче ... намери си друго занимание , тук само ставаш за ,,,да ти се смеят хората !!! Нищо лично ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #64 -: Август 18, 2013, 00:10:18 »

http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=15288.915
Тва е блаогодарение на АДМИНИТЕ , Луки Туки ,  но така или иначе не виждам ТУК германци  Smiley никъде ..........нито водка Абсолюте, ни никой , само повечко измамници НЕНАКАЗАНИ или наказани с по 48 h. бан оттттттттттттттттт зор . От голем зор !!! Играйте си я тази "игра"  Grin
П.С Съжалявам , че я взех от Полския форум ..........беше ми по лесно !
Още 500 ери да висиш ТУКА кат ц.............. нема да направиш никога такива военни точки "ОТБОРНО" , нито ще вземеш 36 войни , така че е време да си затвориш плювалника Smiley
Аз последните 3 месеца не играх  Smiley, по простата причина , че нямах време . Това го направиха 2-ма човека , без да си кривя душата : ВЕСО И ГОДЗИЛА .
« Последна редакция: Август 18, 2013, 00:37:08 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #65 -: Август 18, 2013, 01:40:09 »

А бе що ми се струва, че Галахад "играча" ако почне да цъка във версия 5, ще бие отбой много бързо Smiley
Бих му дал месец предмина Smiley
Аман от такива "играчи" ... Галахад давам ти 1 месец предмина, избери си в коя ера и да се почваме Smiley
Нищо лично ... само кажи къде. Писна, да се правиш на играч ...... месец предмина ти давам пиши на лична ако си заинтрегуван. Или пиши тук И ми обеснявай филми .... 
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #66 -: Август 18, 2013, 07:00:03 »

А бе що ми се струва, че Галахад "играча" ако почне да цъка във версия 5, ще бие отбой много бързо Smiley
Бих му дал месец предмина Smiley
Аман от такива "играчи" ... Галахад давам ти 1 месец предмина, избери си в коя ера и да се почваме Smiley
Нищо лично ... само кажи къде. Писна, да се правиш на играч ...... месец предмина ти давам пиши на лична ако си заинтрегуван. Или пиши тук И ми обеснявай филми ....  

Първо пишеш в "хроника на събитията" и то неграмотно, нескопосано и неадекватно, второ - ще ми говориш на "вие" когато решиш да ми бръмчиш в ушите. Трето, ти си некадърен за версия 4 ма си тръгнал 5 да играеш. Такива "бойци" Grin като теб с лопата да ги ринеш. Мюезините си ги пей от некое минаре, не тук. Константинополци доказано са по умни от вас, жителите на останалата част на южната ни съседка и къде, къде повече от кюрдския Анадол. Четвърто, не във версия 5 а дори във версия 18 да ида, то за такива като теб оязвени великани на играта не използвам умения "не са ми нужни" а мухобойка. Такива като теб имат изяви в играта защото едва ги различавам сред плявата, която кося наесен. Искаш да играеш срещу мен. Браво. Това е добре и закономерно, всеки иска да се докосне до боговете. Вината е на южото слънце, което изсушава всяка частица съзнание. Филми е безсмислено да ти обяснявам, няма да разбереш. За неандерталците само бой, стригане и тесни обуща да не могат да бягат. Когато преминеш през стадиите на развитие и еволюираш до хомо сапиенс, тогава, и само тогава вече ще можеш да ми се помолиш да поиграеш срещу мене и аз ако благоволя  ще ти кажа в кой свят и къде ще ти набия кухарката.  А до тогава да си научил сносен български и да пишеш грамотно!!! Ма като те гледам как си се спарил от злоба и дори не умееш да я прикриваш, ми е ясно и какъв "разбирач" си.
Ясен ли съм "играчо" - "бегай у лево и трън ти у пета", изрини се от тази тема ако нямаш да казваш нещо по същество относно свят 95.
Извинявам се за спама.
« Последна редакция: Август 18, 2013, 15:58:04 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #67 -: Август 18, 2013, 10:32:50 »

Един лихвар по-малко Grin

Активен
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #68 -: Август 18, 2013, 17:05:58 »

kurti(vermaht)    hanpresian(The_Viking)    100055    0    2371    35570    3164473    0    6670
Активен
PREDATORS
РИЦАР-DEFENDER
Лейтенант
***

Karma: +4/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 141


ПОРАЗИТЕЛЕН


Профил
« Отговор #69 -: Август 19, 2013, 11:26:11 »

vermaht    DEFENDER   8547   883   2013-08-11 20:51:39   2013-08-18 20:51:39
НИКЪКВО ПРОТИВОДЕИСТВИЕ ОТ НАША СТРАНА ПОТРОШИХА МИ САМО ТУЗЕМЦИТЕ  Grin Grin Grin
Активен

ПОРАЗИТЕЛЕН
gogata2013
Гост
« Отговор #70 -: Август 19, 2013, 11:57:40 »

Един лихвар по-малко Grin


*bravo*
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #71 -: Август 19, 2013, 12:00:22 »

Вместо се бием помежду си вземете да ударите едно рамо Lips Sealed
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #72 -: Август 19, 2013, 12:10:24 »

Вместо се бием помежду си вземете да ударите едно рамо Lips Sealed
Към кой ти е апела? Kато цъкна на 2х , България сме 3-ма човека с некви армии  *suicide*
« Последна редакция: Август 19, 2013, 12:34:24 от gogata2013 » Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #73 -: Август 19, 2013, 12:29:32 »

Към кой ти е апела, като цъкна на 2х , България сме 3-ма човека с некви армии  *suicide*
На никой вече не му се дават пари за безмислени игри.Съмнявам се,че ,като цъкнеш след 2 месеца в х2 цифрата,която даде ще се е променила.
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
gogata2013
Гост
« Отговор #74 -: Август 19, 2013, 13:06:24 »

На никой вече не му се дават пари за безмислени игри.Съмнявам се,че ,като цъкнеш след 2 месеца в х2 цифрата,която даде ще се е променила.
Абе ,ясно ми е кого пита  Grin, ама смятам с на дядо сметалото и няма да ни стигнат камикадзетата да ги свалим хърватите - така се се окопали, че само 3-4 човека няма да стигнат.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!