Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:15:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бели знамена.  (Прочетена 4559 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« -: Юни 20, 2013, 19:53:19 »

Предлагам тук да постваме белите знамена на съюз Дарксайд. На всеки на когото му вдигнат бяло знаме да ги поства. Така по лесно ще водим статистиката
Активен
malakbog
Редник
*

Karma: +2/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #1 -: Юни 20, 2013, 19:54:41 »


Капитулирали пред мен
Име    Капитулацията свършва на
mani4ety    22.06.2013 04:12
Активен
buby23
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #2 -: Юни 20, 2013, 20:31:09 »

Други
Играч megalodona капитулира пред Вас. Капитулацията изтича на 24.06.2013 08:24. Grin Grin Grin *hahaha*
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #3 -: Юни 20, 2013, 22:12:45 »

Нищо против темата ако е в ''хроника на събитията'' или ''общи приказки'' ,но откъде на къде е в ''докладване на проблеми??'' Това са теми свързани с важни неща ,които трябва да бъдат погледнати от админи да ги оправят или други играчи да кажат реално има ли проблем и да дадът подобаващо обяснение ,а не да ви четат глупостите кой пред кого капитулирал . Капитулацията е безплатна като начало и за сметка на това е унизителна и затова играча от който си капитулирал има право да те унижи ( без обиди ) пред останалите като слаб играч ( какъвто най вероятно си щом си капитулирал) НО НЕ ТУК!!!.Админите работят до 17.30 ,затова ще помоля основателят на темата ( ако има такава опция въобще ) да смени мястото й . (Досега само на правилно място съм си ги слагал и не съм се интересувал дано има )
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #4 -: Юни 20, 2013, 22:40:58 »

Нищо против темата ако е в ''хроника на събитията'' или ''общи приказки'' ,но откъде на къде е в ''докладване на проблеми??'' Това са теми свързани с важни неща ,които трябва да бъдат погледнати от админи да ги оправят или други играчи да кажат реално има ли проблем и да дадът подобаващо обяснение ,а не да ви четат глупостите кой пред кого капитулирал . Капитулацията е безплатна като начало и за сметка на това е унизителна и затова играча от който си капитулирал има право да те унижи ( без обиди ) пред останалите като слаб играч ( какъвто най вероятно си щом си капитулирал) НО НЕ ТУК!!!.Админите работят до 17.30 ,затова ще помоля основателят на темата ( ако има такава опция въобще ) да смени мястото й . (Досега само на правилно място съм си ги слагал и не съм се интересувал дано има )

Виждам че си активен, но това е проблем. Злоупотребата с бялото знаме пречи на нормалното развитие на играта. Нима това е маловажно да пускаш към 4-5 играча бяло знаме и да твърдиш че не играеш с диаманти. Благодаря за молбата ама не е уважена.
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #5 -: Юни 20, 2013, 23:03:16 »

Докладването за проблем са бъгове и подобни . Ако го правиш с цел промяна на правилото за капитулация ( би ми харесало да получавам 10% от дохода му ако капитулира 10 пъти от мен ) то това е за тема ''предложения'' под тема на ''въпроси'' . Ето ти мястото ,където трябва да е темата ти .Моля прояви малко интелигентност и я постави ,където трябва .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #6 -: Юни 20, 2013, 23:19:01 »

Има много злоупотреби , това е една от тях от която много играчи се възползват . Борбата ни е безсмислена и не виждам начин да се променят нещата .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #7 -: Юни 20, 2013, 23:26:28 »

Докладването за проблем са бъгове и подобни . Ако го правиш с цел промяна на правилото за капитулация ( би ми харесало да получавам 10% от дохода му ако капитулира 10 пъти от мен ) то това е за тема ''предложения'' под тема на ''въпроси'' . Ето ти мястото ,където трябва да е темата ти .Моля прояви малко интелигентност и я постави ,където трябва .

Интелигетноста мисля че не би трябвало да се равнява на капитулациите. Мисля че не си в позиция да ми казваш къде да си поствам, въпреки IQ150. Нима мислиш че играта се се върти около вас, че трябвало на теб да ти хареса, какво да поствам. Намалете белите знамена и ще ви остават повече диаманти за проучвания.
« Последна редакция: Юни 20, 2013, 23:31:16 от naiki » Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #8 -: Юни 20, 2013, 23:31:46 »

1.Никога не съм капитулирал
2.Не играя с диаманти
3.Казвам го не защото ми е прищявка някаква ,а просто ,защото ако имам проблем и отворя тема в ''докладване на проблеми'' искам да може да се види бързо и да се отговори адекватно . Ако е за да изложиш съюз даркнес - общи приказки .Ако искаш нещо да се промени - предложения .Ако не можеш да влезеш в играта или друг вид бъг - докладване на проблеми . Аз лично не искам заради хора ,които не знаят къде да си сложат темите аз ако си сложа тема на правилното място и очаквам бърз и точен отговор да се подмине . Щом не искаш окей аз няма да пиша повече тук явно е безпредметно . Дано админите я сложат ,където сметнат за добре .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #9 -: Юни 20, 2013, 23:38:20 »

Дано да има повече такива играчи като теб . поради ред причини  ще си играя още една ера за да докажа как могат да се правят крупни измами в играта и то без диаманти само не съм си избрал свят където да го направя .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #10 -: Юни 20, 2013, 23:39:58 »

1.Никога не съм капитулирал
2.Не играя с диаманти
3.Казвам го не защото ми е прищявка някаква ,а просто ,защото ако имам проблем и отворя тема в ''докладване на проблеми'' искам да може да се види бързо и да се отговори адекватно . Ако е за да изложиш съюз даркнес - общи приказки .Ако искаш нещо да се промени - предложения .Ако не можеш да влезеш в играта или друг вид бъг - докладване на проблеми . Аз лично не искам заради хора ,които не знаят къде да си сложат темите аз ако си сложа тема на правилното място и очаквам бърз и точен отговор да се подмине . Щом не искаш окей аз няма да пиша повече тук явно е безпредметно . Дано админите я сложат ,където сметнат за добре .
1. Ти си знаеш
2. Не съм те питал, а и знам защо отговаряш на не зададен въпрос
3. Това е проблем за играта.

Това не е проблем на админите, а на ценза на играчите

Други въпроси имаш ли???
Активен
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #11 -: Юни 21, 2013, 17:16:46 »

Други
Играч saslio капитулира пред Вас. Капитулацията изтича на 25.06.2013 05:11.
Активен
_immortality
Редник
*

Karma: +0/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #12 -: Юни 22, 2013, 12:21:44 »

Играч lanselot0 капитулира пред Вас. Капитулацията изтича на 25.06.2013 20:29.
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #13 -: Юни 22, 2013, 12:50:52 »

Я още един рекордьор по разбита армия и капитулация  Cool
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
kleo
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #14 -: Юни 22, 2013, 23:49:10 »


Капитулирали пред мен

Потребителско име   Капитулацията свършва на
prase   2013-06-26 11:22:59




Аман  !!! Дарксайд ако влагаха толкова старание и диаманти в играта колкото в Капитулации щяха сами да отидат да вземат Световната купа
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!