Imperia Online България  
Април 25, 2024, 16:47:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: nepobedima prazna krepost  (Прочетена 3556 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #15 -: Юни 18, 2013, 12:33:47 »

Някои хора ме изкарват извън нерви. Не съм толкова добра  в играта и не я разбирам много. Но не ми харесва подигравателния тон. Мешат ме с мъжа ми ... това няма нищо лошо. Той е постигнал много . Взел е много пъти реалм с негов съюз. Помогнал е на много съюзи да вземат реалм. Неказвам че е най великия играч, но играе без диаманти даже в неговото ацц сега съм и без премиум  и постига неща които много хора немогат да го направят.  Ако някой му се иска да играе с него или срещу него да заповяда. Сега знам че ще пишат "великите" кандидат световни шампиони  да си мерят  ****   проблема си е техен. Но се замислете по въпроса  едни мъже така ли трябва да пишат на жена/дама. Ако така сваляте жените направо ви се чудя как ви се връзват. Това е форум и когато се пише някоя тема и се моли за помощ или проверка се помага, а не се търси под вола теле. Преди да напишете някой коментар след моя поставете се на мое място, помислете по въпроса  и тогава пишете... Лек ден на всички
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #16 -: Юни 18, 2013, 12:59:31 »

Айде заключвай докато си още жената на титуляра,че като се разпише и сестра му и балдъзата и става възмутително Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #17 -: Юни 18, 2013, 13:04:48 »

Айде заключвай докато си още жената на титуляра,че като се разпише и сестра му и балдъзата и става възмутително Grin
а как се заключва?
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #18 -: Юни 18, 2013, 13:50:18 »

Аз преди няколко дена отбелязах , че този форум отдавна е изгубил основната си цел а именно да помага на играчи имащи нужда от съвет или помощ.Място на което да се обменя опит да се споделят любопитни факти от играта на опитни и неопитни играчи ( може би пък това никога да не е била целта му и аз да съм в грешка )
И с всеки изминал ден се убеждавам все повече , че съм бил прав .
Ако не се лъжа като се започваше нов реалм една от мисиите нa съветникът беше да се прочете автоматично генерираното писмо за да се поличи наградата.
Та идеята ми е във въпросното писмо да се казва , че употребата на форумът с цел помощ трябва да се направи изцяло на собствена отговорност и екипът не може да поеме отговорност за евентуални негативни последици от това ( като например: двойно по голямо объркване след посещението ; разбито настроение ; отправянето на неколкократни обиди към твой адрес и т.н.).


Аз лично като , че ли се примирих с този факт ..........съветвам те и ти да го направиш вместо да се ядосваш от което полза няма Tongue

P.S. И все пак все още има участници които безкористно помагат без както ти каза да търсят под вола , теле за което заслужават адмирации Wink!!
« Последна редакция: Юни 18, 2013, 13:52:24 от didoqwert » Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!