Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:32:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: nepobedima prazna krepost  (Прочетена 3516 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« -: Юни 18, 2013, 11:01:45 »

Вчера  прочетох  някъде из темите  че  празна крепост е непревземаема  а ако има поне една единица вътре може да се гътне.. Да си кажа честно не повярвах... до преди 5 мин...  за проучвания и фортитата не ми говорете зашото моите са 10000 пъти по големи  ето снимка  :   http://clip2net.com/s/5fnC3O
тези които сте се правят на разбирачи да сметат колкото искат  ...  симулатора си ми показва победа на 10000%  но факт е че се разбих... нека се погледне от админите
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #1 -: Юни 18, 2013, 11:09:24 »

Вчера  прочетох  някъде из темите  че  празна крепост е непревземаема  а ако има поне една единица вътре може да се гътне.. Да си кажа честно не повярвах... до преди 5 мин...  за проучвания и фортитата не ми говорете зашото моите са 10000 пъти по големи  ето снимка  :   http://clip2net.com/s/5fnC3O
тези които сте се правят на разбирачи да сметат колкото искат  ...  симулатора си ми показва победа на 10000%  но факт е че се разбих... нека се погледне от админите

Миланов, единственото което се вижда, че не си се научил да докладваш. За проучвания и "фортита" няма да ти говоря, ама ти "поговори" поне за ниво на крепост, раса на защитник.. елементарни неща
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #2 -: Юни 18, 2013, 11:14:19 »

Миланов, единственото което се вижда, че не си се научил да докладваш. За проучвания и "фортита" няма да ти говоря, ама ти "поговори" поне за ниво на крепост, раса на защитник.. елементарни неща
МилановА (Миланов е мъжа ми)  Ми несъм докладвала досега.  Раса имперец крепост 7 празна.  Играча е на Точки
469 467  аз съм на  1.3м  във война сме
« Последна редакция: Юни 18, 2013, 11:16:21 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #3 -: Юни 18, 2013, 11:25:43 »

МилановА (Миланов е мъжа ми)  Ми несъм докладвала досега.  Раса имперец крепост 7 празна.  Играча е на Точки
469 467  аз съм на  1.3м  във война сме

Цъцъцъ , Дофтора разкри , че си с 3 профила тук , на снимката която си приложил на аватара пише Емо Миланов а ацц-то е sweet_man2 , ама ти си дръж на твоето - Верваме ти Grin 
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Юни 18, 2013, 11:29:17 »

Вчера  прочетох  някъде из темите  че  празна крепост е непревземаема  а ако има поне една единица вътре може да се гътне.. Да си кажа честно не повярвах... до преди 5 мин...  за проучвания и фортитата не ми говорете зашото моите са 10000 пъти по големи  ето снимка  :   http://clip2net.com/s/5fnC3O
тези които сте се правят на разбирачи да сметат колкото искат  ...  симулатора си ми показва победа на 10000%  но факт е че се разбих... нека се погледне от админите

Моля, напишете ми името на Вашия акаунт, името на зашитника и часа на битката. Може и на лично. Между другото Вие няма как да знаете, че Вашите проучвания са "10000 пъти по-големи".
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #5 -: Юни 18, 2013, 11:33:14 »

Ами единствения шанс за победа е ако провинцията на атакувания е с равнинен терен и фортификацията е базова за 7-ца, т.е. 6-то ниво. И то победа с морал под 50, т.е. тази победа изобщо не е сигурна. Както се вижда се разбягваш още на 46 морал - рядко се случва но е напълно реално. За мен няма никакъв проблем в битката, но за да се направи проверка от екипа трябва да посочиш свят и акаунт, както и дата и час на самата битка. Нищо че темата е в съответния раздел а акаунта се вижда от доклада.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #6 -: Юни 18, 2013, 11:43:35 »

Цъцъцъ , Дофтора разкри , че си с 3 профила тук , на снимката която си приложил на аватара пише Емо Миланов а ацц-то е sweet_man2 , ама ти си дръж на твоето - Верваме ти Grin  
Немам думи   *hahaha* *hahaha* *hahaha*   в съюза ми има 3 дами които играят с профила на мъжете си както и аз. И хоп това означава че съм мъж  ...  прости хора какво да кажа...
А и правилно написа  "дофтора"   *hihi*  защото мъжа ми ако ще 100000 акаунта да има си е негов проблем. Мен това хич не ме грее
Моля админите  да направят към лицензионното споразумение при регистрация на акаунт  , че е забранено  на жените да играят с акаунтите на мъжете си когато те са на работа или са се отказали от империя. С углед да не се тормозят разни репортерчета  или "дофтори"  и други персонажи с малък умствен капацитет
« Последна редакция: Юни 18, 2013, 11:55:49 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
_neith_
Гост
« Отговор #7 -: Юни 18, 2013, 11:58:08 »

С углед Grin Lips Sealed
Активен
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #8 -: Юни 18, 2013, 12:00:05 »

Vuzmutena , мисля ,че обиждаш малко повечко. Като ти гледам словата...не си от хората с най-голям умствен капацитет.
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
_neith_
Гост
« Отговор #9 -: Юни 18, 2013, 12:01:32 »

не и говори така да не вземе да се възмути Lips Sealed *hahaha*
Активен
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #10 -: Юни 18, 2013, 12:03:36 »

Дреме ми на ***  Wink
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #11 -: Юни 18, 2013, 12:07:43 »

Обиждам хората които съм посочилА  "с малък умствен капацитет"   щом ти се обиждаш от това аз какво съм виновна , че се слагаш в тази група.... проблема си е  лично твой .. а на мен ми дреме на *******
А и аз не съм твърдяла че съм  от хората  "умници" като вас. Ако разбирах толкова империя  нямаше да пиша тук. А щях да ви спукам от бой Smiley  Помисли  по въпроса  . лек ден чакаме война и не ме занимавайте с простотии те си
П.с ех човек да не пропусне буква някъде, че  веднага ставаме учители по бг. език и литература     *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*   трябва да си взема правописен речник когато пиша.. Я дайте няков линк за таквъ речник.. господа разбирачи
« Последна редакция: Юни 18, 2013, 12:13:34 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
_neith_
Гост
« Отговор #12 -: Юни 18, 2013, 12:09:58 »

Обиждам хората които съм посочил..а уж жена беше.тцтцтц Tongue
Активен
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #13 -: Юни 18, 2013, 12:13:49 »

Аз не се обиждам от теб. На една жена/дама/ не и отива да говори така. Още повече - кой/я си ти, че да обиждаш друг човек ?
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
_neith_
Гост
« Отговор #14 -: Юни 18, 2013, 12:16:00 »

това исках да кажа и аз..иначе успех в войната,по малко нерви и повече хубави емоции *ok*
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!