Imperia Online България  
Април 26, 2024, 17:34:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг с времето  (Прочетена 1090 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
C2H50H
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Май 28, 2013, 06:16:53 »

Проблема е следния , кликам  за незабавно завръщане на армията при анексиране на провинция , взимам ми 1 диамант а чакам по 5-6 минути за да ми се анексира провинцията, все едно съм си пратил армията ,без да ползвам екстрите за незабавното атакуване и връщане, моля да оправите проблема, че това си е чист обир, за какво да давам диаманти след като чакам по 5-6 минути, и това се случва за 3 ти път вече
Потребител meremre свят 56 Елите
Активен
C2H50H
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #1 -: Юни 03, 2013, 06:53:21 »

В крайна сметка никой ли от екипа на играта няма да отговори.
Така ви изнася, да обирате парите на хората без да ви мигне окото,засрамете се все пак говорим за реални пари  >Grin
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Юни 03, 2013, 19:17:26 »

Опцията "Мигновенна атака" е за мигновенно отиване и връщане на армията. За анексирането се чака малко , но тези 5 минути няма да окажат влияние на развитието на акаунта. След като атаката е преминала мигновенно и армията е в провинцията Ви , в готовност за нова атака , то това значи , че Вие сте получили услугата , за която сте заплатили 1 диамант.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!